Xenna

Poznaj bliżej lek Xenna:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Xenna. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Xenna i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Xenna

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Xenna Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Xenna i opinie ekspertów

4.7
Nasi użytkownicy ocenili Xenna na ocenę średnią 4.7/10 na podstawie 13 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Xenna
Za każdym razem okropny ból brzucha, biorę tabletkę xenna extra comfort raz na jakiś czas ( tydzień, dwa), gdy więcej pojem lub czuję się „ciężko”… Lek działa, nawet bardzo dobrze, ale różnie z czasem… Czasami po 4/5 godzinach, a ra… [przeczytaj całą opinię]

o Xenna

Zaparzyłam sobie jedną saszetkę xenny, wypiłam, a po 6 h dostałam ostrej biegunki, która była jak woda, miałam ją aż 5 razy póki co, zobaczymy co będzie dalej…

o Xenna

Wczoraj ok godziny 18 wzięłam tabletkę xenna extra. Dzisiaj od samego rana mam tak potworny ból brzucha, że nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzić, skurcze następuje co jakieś 4 minuty. POMÓŻCIE BŁAGAM!!

o Xenna

Mnie strasznie brzuch w nocy bolał, dopiero rano przestało, ale skuteczne.

o Xenna

Wieczorem wypiłam zioła (jedna saszetka). Rano wypróżnienie i to zawsze trzy razy przed południem. Odczuwam lekkie skurcze jelit, ciśnienie mi spada, jestem bardzo słaba. Skuteczność 100%, tylko samopoczucie okropne. Stosuję raz w tygodniu…. [przeczytaj całą opinię]

o Xenna

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Xenna

Xenna jest naturalnym lekiem, który swoje właściwości zawdzięcza senesowi. Nie powinna budzić wątpliwości skuteczność leku. Senes stosowany jest od dawna. Czasami w formie tabletek tak jak w przypadku Xenny, a czasami, jako herbatka parzona z liści. Działa przeczyszczająco i dzięki tej właściwości również stosowany jest przez osoby odchudzające się. Xenna jest w miarę bezpiecznym lekiem, nie należy jednak jej brać podczas ciąży.


Gdzie można kupić Xenna?

Sprawdź gdzie kupić Xenna. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Xenna w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Xenna składniki i działanie

Poznaj skład Xenna i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Xenna jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 Replies to “Xenna”

 1. Skutecznosc

  9.2

  Brak skutków ubocznych

  0.5

  Oplacalnosc

  4.5

  Za każdym razem okropny ból brzucha, biorę tabletkę xenna extra comfort raz na jakiś czas ( tydzień, dwa), gdy więcej pojem lub czuję się „ciężko”… Lek działa, nawet bardzo dobrze, ale różnie z czasem… Czasami po 4/5 godzinach, a raz to dopiero po 30 kilku godzinach zadziałał.

 2. Zaparzyłam sobie jedną saszetkę xenny, wypiłam, a po 6 h dostałam ostrej biegunki, która była jak woda, miałam ją aż 5 razy póki co, zobaczymy co będzie dalej…

 3. Wczoraj ok godziny 18 wzięłam tabletkę xenna extra. Dzisiaj od samego rana mam tak potworny ból brzucha, że nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzić, skurcze następuje co jakieś 4 minuty. POMÓŻCIE BŁAGAM!!

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  0.3

  Oplacalnosc

  3

  Wieczorem wypiłam zioła (jedna saszetka). Rano wypróżnienie i to zawsze trzy razy przed południem. Odczuwam lekkie skurcze jelit, ciśnienie mi spada, jestem bardzo słaba. Skuteczność 100%, tylko samopoczucie okropne. Stosuję raz w tygodniu. Wiadomo, że każdy organizm inaczej reaguje.

 5. Skutecznosc

  0.2

  Brak skutków ubocznych

  0.2

  Oplacalnosc

  0.3

  Na mnie nie działał. Zaczęłam stosować wtedy dicopeg i przeszło mi wszystko, więc pozostaje przy tym, co działa skutecznie na mój organizm.