Acenol

Poznaj bliżej lek Acenol:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Acenol. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Acenol i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Acenol

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Acenol Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Acenol i opinie ekspertów

Najnowsze historie o Acenol
Acenol jest dobrym środkiem przeciwbólowym. Nie zachwyca swoim składem, to po prostu paracetamol. Na ból głowy działa, jest tani- to mnie zaskoczyło. W nagłych przypadkach warto kupić, ale z paracetamolem to warto uważać.

o Acenol

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Acenol

Acenol występuje w dwóch dawkach: Acenol Forte 500 mg oraz Acenol 300 mg. Składa się z substancji czynnej- paracetamolu i substancji pomocniczych. Acenol jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skuteczny przy bólach głowy, miesiączkowych, nerwobólach czy bólach zębów. Należy pamiętać, że nie wolno spożywać alkoholu przy kuracji tym lekiem- alkohol nasila toksyczne działanie paracetamolu.


Gdzie można kupić Acenol?

Sprawdź gdzie kupić Acenol. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Acenol w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Acenol składniki i działanie

Poznaj skład Acenol i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Acenol jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na ból, Na ból głowy, Na gorączkę, Na grypę, Na Grypę, Na migrenę, Na nerki, Na nerwoból, Na Półpasiec, Na przeziębienie, Na Przeziebienie, Na Zapalenie, Na zatoki, Na żenskie płciowe, Przeciwbólowe,
Główne składniki leku Acenol to: Paracetamol , Paracetamolum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

One Reply to “Acenol”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  8

  Acenol jest dobrym środkiem przeciwbólowym. Nie zachwyca swoim składem, to po prostu paracetamol. Na ból głowy działa, jest tani- to mnie zaskoczyło. W nagłych przypadkach warto kupić, ale z paracetamolem to warto uważać.