Nimesil

Poznaj bliżej lek Nimesil:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nimesil. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Nimesil i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Nimesil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nimesil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nimesil i opinie ekspertów

7
Nasi użytkownicy ocenili Nimesil na ocenę średnią 7/10 na podstawie 169 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Nimesil
Bolały mnie dokuczliwie plecy i ból promieniował do lewj nogi było to dokuczliwe trwało chyba z 4 dni wziąłem jedną saszetkę i po godzinie zero bólu i całkowicie ustał .trochę boję się nadużywać leków ale po jednej saszetce chyba ni… [przeczytaj całą opinię]

o Nimesil

Po wszczepieniu implantow dzialanie leku rewelacyjne, przy silnym bolu glowy tez; stosuje tylko w jednorazowych dawkach nigdy dlugotrwale i dziala naprawde usmierzajaco…polecam

o Nimesil

Lek został mi przepisany po wszczepieniu implantów dentystycznych. Zabieg był dość „burzliwy”, więc miałem po nim dziąsło dość zmasakrowane. Gdy przestało działać znieczulenie, ból był nie do wytrzymania. Rozpuściłem Nimesil w szkla… [przeczytaj całą opinię]

o Nimesil

Wg mnie lek jest bardzo skuteczny, zwłaszcza przy bólach kręgosłupa, stawów, głowy, mięśni. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Jak wszystkie leki przeciwbólowe ma swoje skutki uboczne. Wyrażający opinie o leku straszą negatywnymi … [przeczytaj całą opinię]

o Nimesil

Nimesil zapisany przez neurologa na ból kręgosłupa, lecz ostatnio użyłem go po zabiegu wycięcia hemoroidow, Gdy puściło znieczulenie to po ścianach chodziłem, po nimesilu ok 15 minut ból ustąpił, nigdy nie miałem po nim skutków uboczny… [przeczytaj całą opinię]

o Nimesil

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Nimesil

Nimesil to kontrowersyjny lek przeciwbólowy w postaci zawiesiny.

Lek jest skuteczny przy różnego rodzaju silnych bólach np. przy zapaleniu stawów, bolesnej miesiączce, czy po wycięciu migdałków. Lek możemy przyjmować zarówno bez, jak i z posiłkami, gdyż obecność pokarmu nie ma wpływu na jego wchłanianie

[visualizer id=”4786″]

Nimesil łączony jest niestety ze szkodliwym wpływem na wątrobę. W związku z tym w kilku krajach został wycofany ze sprzedaży (m. In. Hiszpania i Finlandia). Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, u których osób wystąpią problemy z wątrobą po spożyciu leku. Raczej nie powinno się go również stosować u dzieci.

Pacjenci używający leku, czasami doświadczają jego skutków ubocznych: Może wystąpić wysypka, nudności, wymioty, bóle głowy i uczucie gorzkiego smaku w ustach.


Gdzie można kupić Nimesil?

Sprawdź gdzie kupić Nimesil. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Nimesil w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Nimesil składniki i działanie

Poznaj skład Nimesil i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Nimesil jest stosowany w wypadku: Przeciwbólowe,
Główne składniki leku Nimesil to: Nimesulidum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

169 Replies to “Nimesil”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  8

  lek skuteczny w silnych bólach na tle przepukliny kręgosłupa, tylko on przynosi ulgę szkoda tylko, że nie można go długo brać!

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Dwa lata temu wycieli mi migdałki. Zazwyczaj odbywa się tak, że jednego dnia biorą, robią badania, drugiego wycinają a trzeciego wypuszczają do domu. Ja w szpitalu siedziałam dwa tygodnie. Tylko i wyłącznie nimesil pozwolił mi funkcjonować. Nie mogłam nic przełykać poza wodą, więc jego forma spożycia była jak najbardziej odpowiednia. Jak każdy lek podobno negatywnie wpływa na wątrobę, na szczęście nie miałam okazji tego odczuć. Po zastosowaniu nimesilu juz po kilkunastu minutach czułam ukojenie i choć przez krotki czas mogłam myśleć o czymś innym, niż o bólu. Teraz nimesil stosuję na ciężkie bóle głowy, bóle menstruacyjne itp.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  8

  To także niesterydowy lek przeciwzapalny. Łatwy do przyjmowania, bo saszetka rozpuszcza się w wodzie i smakuje jak oranżada. Pacjenci często przychodzą do mnie i proszą o ten lek, bo lubią taką formę leku. Lek może być stosowany dwa razy dziennie, ale nie dłużej niż 15 dni, bo może pojawić się uszkodzenie wątroby. U osób po zapaleniach wątroby, albo z uszkodzeniem alkoholowym te objawy występują szybciej. Rzadko daje objawy nietolerancji ze strony żołądka.
  Nie powinno nikogo dziwić, że po braniu nimesilu wskaźniki pracy wątroby ALAT, ASPAT, GGTP są popodwyższane.

 4. mam pytanie, jestem młodą dziewczyną i zażywam lek nimesil, Mam wobec tego pytanie czy jak będę strała się o dziecku za kilka lat, to czy wystapią jakieś skutki uboczne itp. zażywam go na bóle miesziączkowe.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Mieliśmy robić pompki na ocenę na w-fie i ja za bardzo się starałem, tak, że coś stało się z moją ręką. Dużo było śmiechu jak upadłem na twarz, ale niestety pojawił się też olbrzymi ból lewej ręki. Nic z kością, ale coś z mięśniami, przez następne dni nie byłem w stanie pisać, a z dnia na dzień wcale się nie poprawiało. Byłem u rodzinnego i dał mi nimesil. Biorę go na razie tydzień. To mocny lek, bo moje bóle przestały mi przeszkadzać. Od jutra przestaję go brać, zobaczę jak czuję się bez niego.

 6. Nikt o tym nie wspomina, ale leku nie powinno się stosować wtedy, gdy staramy się o dziecko. W związku z tym nie powinno się go przepisywać, ani kobietom starającym się o dziecko, ani tym będącym w ciąży.

 7. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  6

  Lek bardzo pomaga mi w uporczywych bólach głowy (przechłodzenie, przeciąg, przemęczenie). Już po kilkunastu minutach ból mija i już nie powraca. Wystarczy pojedyncza dawka.