Benalgin

Poznaj bliżej lek Benalgin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Benalgin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Benalgin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Benalgin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Benalgin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Benalgin i opinie ekspertów

7.8
Nasi użytkownicy ocenili Benalgin na ocenę średnią 7.8/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Benalgin
Najlepiej walnąć od 15 do 20 sztuk i po 30-40 minutach masz jazdę! Najlepiej przy zjeździe nie być samemu w ciemnych pomieszczeniach(dla kozaków)-dlatego wycofali.

o Benalgin

Obecnie w moim miejscu zamieszkania nie dostępny.Bardzo dobry lek na ataki bólu(korzonki) brałem go co 8 godz. 2×2 tab. 3×1 tab. i spokój na około 3 lata. Po ostatnim ataku kilka lat temu na szczęście mam spokój,a laku jak niema tak niema a w… [przeczytaj całą opinię]

o Benalgin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Benalgin

Benalgin to lek w postaci kremu do stosowania zewnętrznego. Używa się go w celu zmniejszenia bólu i może być wykorzystywany do zmniejszenia bólu mięśniowego oraz tzw korzonków. Benalgin to lek o dużych możliwościach jednakże ciężko dostępny w polskiej dystrybucji mimo iż był widoczny jeszcze kilka lat temu.


Ulotka Benalgin
Poznaj szczegółowe informacje o Benalgin z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Benalgin


Cena Benalgin

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Benalgin:


Zamienniki Benalgin

Zapoznaj się z zamiennikami Benalgin. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Benalgin, a także zamienników.


Gdzie można kupić Benalgin?

Sprawdź gdzie kupić Benalgin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Benalgin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Benalgin składniki i działanie

Poznaj skład Benalgin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Benalgin jest stosowany w wypadku: Przeciwbólowe,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Benalgin”

 1. Najlepiej walnąć od 15 do 20 sztuk i po 30-40 minutach masz jazdę! Najlepiej przy zjeździe nie być samemu w ciemnych pomieszczeniach(dla kozaków)-dlatego wycofali.

 2. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Obecnie w moim miejscu zamieszkania nie dostępny.Bardzo dobry lek na ataki bólu(korzonki) brałem go co 8 godz. 2×2 tab. 3×1 tab. i spokój na około 3 lata. Po ostatnim ataku kilka lat temu na szczęście mam spokój,a laku jak niema tak niema a wydaje mi się że atak powróci bo miewam je co kilka lat.