Duloksetyna

Poznaj bliżej lek Duloksetyna:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Duloksetyna. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Duloksetyna i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Duloksetyna

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Duloksetyna Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Duloksetyna i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Duloksetyna

Duloksetyna jest lekiem stosowanym w leczeniu depresji oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Jest to lek przeciwdepresyjny z grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Duloksetyna jest skutecznym lekiem w leczeniu mającym na celu przywrócenie równowagi chemicznej w mózgu.

Duloksetynę należy przyjmować regularnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Dawki są dostosowane do konkretnego przypadku, w zależności od diagnozy i nasilenia objawów. Zwykle zaczyna się od małych dawek, a następnie stopniowo zwiększa się dawkę, aż do doszukania odpowiedniej dla pacjenta.

Potencjalnymi zamiennikami duloksetyny są: fluoksetyna (Prozac), paroksetyna (Paxil i Pexeva), sertralina (Zoloft), citalopram (Celexa) i wenlafaksyna (Effexor). Wszystkie te leki są dostępne w Polsce. Każdy lek ma nieco inne działanie i może mieć różny skutek u danej osoby.

U osób stosujących duloksetynę, efekty mogą pojawiać się po dwóch do trzech tygodni leczenia, choć u niektórych osób potrzeba więcej czasu. Pamiętaj, że każdy lek ma swoje skutki uboczne i ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych, a także może współdziałać z innymi lekami. Przed podjęciem decyzji o zmianie leku lub przed rozpoczęciem stosowania nowego leku, skonsultuj się z lekarzem.

Duloksetyna jest skutecznym lekiem w leczeniu depresji oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i wiele osób jej używa. Jednak ponieważ każdy lek może mieć inny skutek, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o zmianie leku lub zastosowaniu nowego leku. Dzięki temu można zwiększyć szansę na szybką poprawę stanu zdrowia.


Gdzie można kupić Duloksetyna?

Sprawdź gdzie kupić Duloksetyna. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Duloksetyna w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Duloksetyna składniki i działanie

Poznaj skład Duloksetyna i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Duloksetyna jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.