Desmoxan


Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Napisz swoją opinię o Desmoxan


Cena Desmoxan
Skutki uboczne Desmoxan
Dawkowanie Desmoxan
Zamienniki Desmoxan
Forum Desmoxan
Najnowsza opinia o Desmoxan
Zastosowanie i składniki Desmoxan
Gdzie można kupić Desmoxan?

Opinie o Desmoxan (319)

Desmoxan, ocena średnia

7.4333333333333

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  63/10

   Oplacalnosc

   82/10
    1. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     7.8

     Oplacalnosc

     10

     Nosiłam się z zamiarem rzucenia palenia po 20 latach z przerwami na ciąże i po nich. Ostatnio tak się nakręciłam, że nawet już za bardzo mi nie smakowały. Decyzję chyba pomogli mi podjąć znajomi, którzy kupili desmoxan i przestali palić. Zaczęłam w czwartek 3 marca- to niedawno, zapaliłam dwa ostatnie, które miałam. W piątek spróbowałam, ale w połowie wyrzuciłam, bo mi nie smakował. Obawiałam się, że jak wypiję jakiś alkohol, to mnie pociągnie. ale nie! Jedyny skutek uboczny- jestem jędzą do potęgi entej :-( Ale walczę, pomagają dzieci, dla których przede wszystkim podjęłam próbę. Córka kiedy słyszy alarm w telefonie woła- Mamo, desmoxan! Chodzi po głowie chęć, ale nie poddam się. Wiem, że będą cięższe chwile, ale przecież mam rozum. Apetyt w sumie bez zmian, ale lepsze odczucia smakowe :-)

    2. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Paliłam od około 8,5 lat ponad paczkę dziennie. Kupiłam desmoxan 1 marca i pierwszego dnia od razu paliłam mniej, może to nastawienie psychiczne, ale papierosy po przyjmowaniu desmoxanu smakują okropnie. Od 3 dnia w ogóle nie pale, dzisiaj jest 6 dzień mojej kuracji i mam nadzieję, że wytrwam do końca. Więc na razie uznaję ten lek jako skuteczny, zobaczymy co będzie dalej.
     Jedyne na co narzekam, to zdecydowanie brak koncentracji, lecz myślę, że to nie przez lek, a przez odstawienie papierosów. Towarzyszą temu bóle i zawroty głowy, klatki piersiowej, ale jest to do wytrzymania. Występują głupie sny w nocy, ale na szczęscie nie są to koszmary :)
     Wszystkim myślącym poważnie o rzuceniu palenia polecam desmoxan i życzę powodzenia w walce z tym okropnym nałogiem.

    3. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     10

     Drugi raz zaczynam przygodę z Desmoxanem (zacząłem znów palić przez głupotę). Jak zwykle nie zawiódł. Czwartego dnia fajki mogłem schować do szafki. Wiadomo, że z przyzwyczajenia myśli się o zapaleniu, ale na prawdę nie trzeba wiele, żeby tę myśl odrzucić. Opłacalność? Wystarczy pomnożyć 15 zł x 30 dni i mamy piękną liczbę, która zostanie w portfelu, nie ma co komentować. Skutki uboczne? I wtedy i teraz na początku kuracji są problemy ze snem (głównie durne sny), ale to przechodzi szybko. Małe poświęcenie w zamian za skutek. No i najważniejsze: to nie są magiczne tabletki! Żeby rzucić trzeba chcieć. Jak ktoś nie chce rzucić, to nawet tona tabletek nie pomoże (i nie ma co wypisywać, że nie działa), a odrobina dobrej woli działa cuda. Moja ocena to zdecydowane 5 :)

    4. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Paliłem 25 lat.
     Desmoxan- po 14 dniach zażywania odstawiłem całkowicie papierosy.
     Trochę silnej woli i nie palę już 1,5 roku.
     Najmądrzej wydane parędziesiąt złotych.
     Wszystkim chcącym rzucić palenie, życzę wytrwałości w dążeniu, do uwolnienia się z tego śmierdzącego nałogu.

    5. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     2.8

     Brak skutków ubocznych

     1.5

     Oplacalnosc

     4.3

     Sama nie wiem, co myśleć o tym środku. Kupiłam desmoxan, zużyłam całe opakowanie i ok nie palę. Ale strasznie mi zależało na tym, żeby przestać palić, po planuję zajść w ciążę za jakieś pół roku. Może to siła sugestii, że desmoxan działa. Cały czas walczę z sobą, ale już bez desmoxanu.

    6. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nie pale od 7 miesięcy :) A paliłam ponad 5 lat.

    7. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     2.3

     Oplacalnosc

     9.7

     Witam rzuciłam palenie 4 dni temu, bo on (nałóg) rzucał mną, tzn. nabawiłam się anemii ( zamiast posiłków papieros), bardzo niska waga ciała, ogólne osłabienie, złe samopoczucie. Ciągłe zawroty głowy, bóle żołądka ( mam refluks). Ogólnie było bardzo źle. Od pierwszego dnia kuracji miałam skutki uboczne W pierwszy dzień zapaliłam jednego papierosa, czy tam dwa, w drugi już biorąc tabsy zapaliłam 3 papierosy, z tym, że skończyło się to po każdym papierosie silną biegunką, dzisiaj w 3 dzień jeden papieros w nocy, dzisiaj jest 4 dzień: mdłości mam od 1 tabletki, którą wzięłam o 8.11, także nie wiem, czy na tym branie się nie skończy. Natomiast o papierosie nie pomyślałam ani razu dzisiaj, wręcz przeciwnie myślę sobie, że za nic w świecie się nie chwycę tego, skoro się tak już morduję, ze skutkami to nie zapale, żeby znowu tego nie przechodzić. Ale ogólnie stwierdzam, że lek działa. Nie wspomnę o tym, że bardzo chce mi się pić, w samej pracy wypijam 2 litry wody niegazowanej, a apetyt… Jaki był taki jest nadal, to akurat się póki co, nie zmieniło.

    8. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     7.9

     Brak skutków ubocznych

     7.9

     Oplacalnosc

     9.6

     Już pierwszego dnia zapaliłam tylko dwa papierosy, i tak przez 2 dni następne dwa, po jednym na pół:) Dzisiaj jak na razie nie zapaliłam. Fajki strasznie śmierdzą, a jak czuje od kogoś to prawie wymiotuje :) Polecam.

    9. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     10

     Paliłem od 4 lat, nie długo w porównaniu do niektórych, ale chęć na papierosa była, coraz większa i z dnia na dzień coraz więcej paliłem, z desmoxanem po jednym listku tabletek przestałem teraz to już 2,5 miesiąca i nie zamierzam powrócić do tego nałogu.

    10. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     7.3

     Brak skutków ubocznych

     3.8

     Oplacalnosc

     8.4

     Witam, 1 stycznia postanowiłam rzucić palenie desmoksan, czekał na odpowiednią chwilę. Dodam, że palę od 10 lat pół paczki dziennie. Nie wyobrażałam sobie porannej kawy bez papierosa, więc pierwsze cztery dni były lajtowe naprawdę wydawało się to bezproblemową sprawa miałam wielką mobilizację. Dziś mija 15 dzień zażywania leku i wypaliłam w sumie około 10 papierosów. Ostatniego 3 dni temu. Jakoś się trzymam, ale cały czas myślę o paleniu, a najgorsze są skutki uboczne od 3 dni bezsenność, rozdrażnienie, płaczliwość, kołatanie serca, zero apetytu, jem na siłę no i stany lekowe. Wiem, że na każdego lek działa inaczej, ale nie poddam się i nie chce zmarnować tych wszystkich dni, tabletek biorę 2 dziennie i będę powoli odstawiać lek. Zdrowie najważniejsze trzymam za wszystkich kciuki.

     1. Opinia użytkownika o Desmoxan :

      A może to nie skutki „leku”, tylko efekt niepalenia?

    11. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     7.5

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Mam piękne realistyczne sny.

    12. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Brak skutków ubocznych

     9.8

     Oplacalnosc

     9.7

     Pale 20 lat, drugi dzień biorę tabletki. Chęć do papierosa mam i raz tabletki, raz papierosa.

    13. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     9.3

     Oplacalnosc

     10

     Dla tych co naprawde chca – rewelacja. Po ponad 30 latach i ok. 2,5 paczkach dziennie nie pale juz 22 dzien. Checi na papieroska sa, ale z dnia na dzien coraz mniejsze. Skutków ubocznych nie mialem.

    14. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     3

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     2

     Nie specjalnie skuteczny na mnie, trochę pomaga, nie mogę powiedzieć, że nie, ale nie za wiele.

     Skutki uboczne – od pierwszej tabletki nudności, bóle brzucha, 3-go dnia doszły częste przeczyszczenia. Kurację odstawiłem po 10 dniach z uwagi na skutki uboczne.

     Opłacalność – moim zdaniem kiepska, jednak jakby działał na mnie jak w reklamie – czyli jednorazowy zakup i po 25 dniach spokój z paleniem bez skutków ubocznych bym miał lepszą opinię w tym temacie

    15. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     7.6

     Oplacalnosc

     10

     Od 25 lat paliłem prawie po dwie paczki dziennie mallboro czerwone, wiele razy próbowałem rzucić palenie rekord 21 dni ,córka kupiła mi w pręzęcie i już od 90 dni nie pale i co najważniejsze nie mam zamiaru palic.

    16. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     8.9

     Oplacalnosc

     9.6

     Ja wybrałam pół opakowania ponieważ bolał mnie żołądek po desmoxanie. Później troszkę samozaparcia i tak już od dwóch lat nie palę. Desmoxan mega pomógł, sprawił, że papierosy miały „zły smak”. Nie oszukujmy się, jeśli chcesz rzucić to desmoxan pomoże i się uda. Jeśli rzucasz bo Ci ktoś karze, albo dlatego że musisz to desmoxan nie jest magicznym pyłem, który wyleczy Cię z palenia. Jeszcze przez kilka tygodni czułam chęć zapalenia głównie z przyzwyczajenia. W końcu chęć minęła, choć czasem wraca, trzeba być wtedy silnym.

    17. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     5.5

     Oplacalnosc

     9.9

     Zaczną od tego, że bardzo chciałam rzucić palenie i z dnia na dzień kupiłam właśnie Desmoxan. Przez pierwszy dzień brałam tabletki i paliłam 2-gi dzień zaczęłam od tabletki i po 6 ciu godzinach spróbowałam zapalić – nie mogłam taki smród tego papierosa, że szok :) kolejne 3 dni brałam lek i i nie paliłam. Stwierdziłam, że już więcej nie będę i tak nie palę już rok nie kończąc nawet pełnej kuracji :) więc nie jest wymagane ciągłe łykanie pastylek.

     Jednak mąż brał całą kurację ograniczył się do 4 papierosów/doba i wrócił do palenia. Nie wiem czym spowodowane są zarówno sukcesy, jak i porażki przy braniu desmoxanu no, ale zawsze warto spróbować.
     Jestem bardzo zadowolona. cena to raptem kilka paczek papierosów a szansa myślę że 50% na 50% trzeba mieć motywację. Bardzo kolorowe i realistyczne sny miałam przez okres brania ale ani to – ani +

    18. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dałem wszędzie pół punktów, nie pale prawie 4 miesiąc, czyli skuteczność 100%, paliłem 16 lat i to po 30-40 sztuk dziennie. Skutki uboczne, nie zauważyłem, no możne te 8 kg co mi przybyło. Opłacalność 100 %, bo wydalę 60 pln, a to tylko 4 paczki fajek, lucky strike czerwone. Jak ktoś pali to mi śmierdzi, ale mam czasami jeszcze napady, że bym zapalił, i to tylko trwa chwilkę, wiec trzeba przeczekać, ponoć takie myśli potrafią jeszcze do 3-4 lat po rzuceniu chodzić. Ogólnie polecam, nie próbowałem niczego innego. Mój sąsiad nie dal rady po desmoxanie, jemu pomogły jakieś bioprady w gabinecie, i nie pali już pól roku, kosztowało go to 80 pln, a w razie niepowodzenia drugi zabieg za darmo.

    19. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Paliłem ponad 20 lat były jakieś wcześniejsze próby bez wspomagaczy, jak i z plastrami bez większych sukcesów, no chyba, że sukces to brak palenia 3-mce, teraz przyszedł czas na desmoxan. Początek raczej dobrze nie wróżył, jak to, kawa bez pecika? A że potraficie do 2 litrów kawy wypić i zawsze z papierochem, jako i po jedzeniu tez pecika to blado, to widziałem.
     Jak na razie 3mc będzie jak nie pale. Nie pale, ale co jakiś czas przemyka po głowie chęć zapalenia, czasem weźmie się „maszka”, żeby sprawdzić hm no śmierdzi, radości z dymka 0 raczej. Nie jak napisano, żeby pod zadnym pozorem próbować zapalić po kuracji, mnie zawsze ciągnie, żeby sprawdzić skoro pod żadnym pozorem lol. Od chwili rozpoczęcia brania leku, w sumie to bloker chyba paliłem przez 6 dni z tendencja spadkowa. Teraz inaczej, jakby to przebiega czuję, że jak chce to mogę zapalić, jak nie to nie nie że muszę, a co dalej będzie zobaczymy. Nie czuje jakiejś specjalnej zmiany odczuwania smaków, co było przy poprzednich próbach odstawienia palenia, za to czuję jak ktoś idzie kilkanaście metrów przede mną i pali, śmierdzi lol. Zapewne kondycja się poprawiła, ale to naturalne. Podczas brania środka kilka głupich snów, że tak powiem było, 1 z cyklu „o matko znowu pale” lol. Co do wagi przez te 3 mce przy odstawieniu palenia, doszło 2kg, więc jakoś specjalnie, to chyba nie od braku palenia, przy próbach rzucania wcześniejszych, dochodziło i po 10 kg. Pozdrawiam.

    20. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Paliłem 20 lat, 1 stycznia 2013 zacząłem brać DESMOXAN, po pełnej kuracji udało się zerwać z nałogiem. Nie pale już dwa i pół roku.

    21. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Pisałam na tym forum dwa lata temu jak rzucałam palenie z desmoxanem :) nie palę do dziś. Pozdrawiam i polecam ten produkt.

    22. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Paliłem od 20 lat, zawsze czerwone, mało tego w ostatnim czasie ok 30 papierosów dziennie -koszt ok 25 zł ,tak duża suma w skali miesiąca, choć trudno w nią uwierzyć.
     Skutki :
     -dziwne sny (można je polubić)
     -początkowa nerwowość ok 3-4 dni,przeszło
     plusy
     -słabszy mijający poranny kaszel
     -po czasie lepsze erekcje (powaga 40 lat, a znów jak 20 latek)
     -o pieniądzach nie piszę :)
     Cudów nie ma ,trzeba chcieć rzucić. Faktem jest że pomaga zwalczyć psychiczny hmm ból :) odruch zastąpiłem zwykłymi gumami do żucia, ok 4 szt dziennie, pomaga, gdy sobie pomyślę o dymku. Dodam że w pracy wszyscy palą, owszem czasem wychodzę z nimi na dymka pogadać. Ale jak ładnie pachnie im z ust po wow.
     Nie palę 25 dni, tabletki od 10 dnia brałem nieregularnie, głównie, gdy czułem potrzebę. Wytrwam dla siebie dla raka, nie będę go karmić.

     Życzę siły

    23. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     Desmoxan kupiłam kilka miesięcy temu, leżał i czekał na odpowiednią chwilę. W końcu w ubiegłą środę postanowiłam go wypróbować. Paliłam ponad 40 lat. Desmoxan przyjmuje 6 dzień, czwartego dnia nie zapaliłam ani jednego i co najważniejsze- nie czuję głodu nikotynowego. Bardzo chciałam rzucić palenie i wierzę, że tym razem mi się uda. Skutków ubocznych prawie nie odczuwam, ani większego apetytu. Pozdrawiam wszystkich i gorąco polecam, na prawdę warto spróbować.

    24. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Dzień 12.
     Polecam desmoxan. Palilam papierosy 4 lata może to nie wiele, ale jednak. Balam się dnia 6, który miał być pierwszym dniem bez papierosa. Wiecie co? Niepotrzebnie. Odczówalam lekka chęć zapalenia, ale mogę spokojnie stwierdzić ze spokojnie da się to opanowac. Papierosy palilam do 5 dnia stopniowo zmniejszając ich ilość. Przez pierwsze 3 dni watpilam w skuteczność tego leku ale juz w 4 dniu zauwazylam znaczącą różnice w smaku i zapachu podczas palenia papierosów.

     Bez palenia papierosów czuje się lepiej. Mam więcej energii, nie jestem juz senna.dodatkowo zauwazylam ze moje zęby stały się jaśniejsze, a włosy jakby zdrowsze. Minęło nie wiele czasu, a tyle pozytywow.
     Z czystym sumieniem polecam.

     Skutków ubocznych brak. Jedynie lekki bol głowy jednak nie jestem pewna czy to przez tabletki czy przez stresujący i męczący chwilowy okres w życiu.

    25. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Co prawda to pierwszy dzień ale, no coż pochwalę się:
     Lek kupiłem jakieś 2 m-ce temu. Wczoraj podjąłem decyzje o rzuceniu papierosów. Z parapetu dziś rano wziąłem pełne pudełeczko i zaniosłem do pracy.
     Teraz leży dalej zamknięte (gdyż przeczytałem ulotkę, że Wacek może słabiej działać), w moim biurze.

     Trzymajcie za mnie kciuki :)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.