Desmoxan


Desmoxan jest lekiem stosowanym w leczeniu uzależnienia od palenia tytoniu.

Zażywany jest w kapsułkach do połknięcia. Pomaga zmniejszyć głodu nikotynowy jednakże nie jest on lekiem, który w sposób pewny skutkować będzie całkowitym zaprzestaniem palenia. Jak twierdzą użytkownicy, cały czas kluczową pozostaje silna wola. Więcej informacji znaleźć można w ulotce Desmoxan, która to określa w sposób szczegółowy formę zażywania oraz inne sprzyjające warunki przyjmowania leku Desmoxan.

Większość leków mających pomagać przy walce z paleniem tytoniu zawiera w swoim składzie nikotynę. Desmoxan jednak jest od niej wolny.

Użytkowniczy często nażekają na koszmary senne, które moga być skutkiem ubocznym leku. Problemem czasami jest również suchość w ustach.

Napisz swoją opinię o Desmoxan


Cena Desmoxan
Skutki uboczne Desmoxan
Dawkowanie Desmoxan
Zamienniki Desmoxan
Forum Desmoxan
Najnowsza opinia o Desmoxan
Zastosowanie i składniki Desmoxan
Gdzie można kupić Desmoxan?

Opinie o Desmoxan (319)

Desmoxan, ocena średnia

7.4333333333333

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  63/10

   Oplacalnosc

   82/10
    1. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Do dobramorda
     Nie przejmuj się i nie rób nic na siłę.
     Ja biorę je już drugi tydzień (jak mi się przypomni),pale najwyżej 5-6 dziennie, a paliłam po 40 dziennie.
     Sadze, że nic na siłę.
     W pracy zapalam tylko jednego staram się myśleć, o czym innym. Za każdym razem powtarzam sobie „już dawno rzuciło mnie palenie’.
     Gorzej w domu, bo nie można ciągle sprzątać, dlatego do Ciebie pisze.
     Ale nie martw się wszystko się nam jeszcze uda.
     Powodzenia!!!!!

    2. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Jestem dwa tygodnie po kuracji Desmoxanem. Nie palę już miesiąc i dwa dni. Taka sytuacja nie zdarzyła mi się od 30-stu lat. Teraz mam chwilowe kryzysy, ale nie nie do pokonania. Myślę że Desmoxan to rewelacyjny środek.

    3. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Ja biore demoxan szósty dzień i jestem zadowolona z ponad 40 papierosów dziennnie spadłam na 4. Jutro bez, zobaczymy… Co do skutków ubocznych przez pierwsze dni nie mogłam spac,ale wczorajszej nocy juz jest spoko.

    4. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Jestem bardzo zadowolony. Trzeciego dnia nie zapaliłem żadnego papierosa. Żadnych skutków odstawienia, dzisiaj, tj., 6 dnia kuracji wziąłem tylko jedną tabletkę, jutro już nie wezmę żadnej. Paliłem od kilku lat, i powiem tak: ten lek nie załatwi niczego za ciebie. Pomaga w całej otoczce związanej z odstawieniem, ale wytrwałości i charakteru nie można łyknać z tabletką. Trzeba być silnym i zdeterminowanym, a przede wszystkim poukładać sobie wszystko w głowie. Życzę wytrwałości:)

    5. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     9 dni wytrzymałem.,.. pale znowu :D mi to chyba nic nie pomoże :D

    6. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     jestem na 5 dniu terapii paliłam przez15 lat paczkę dziennie teraz palę 2 sztuki dziennie. to działa jednak bez kitu trzeba się mocno wysilić żeby wogole nie palić

    7. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Desmoxan to wielkie kapsuły trudne do połknięcia a trzeba ich połykać na 6 dziennie! Na prawdę kawał plastiku do połknięcia. Lepiej stosowac Tabex, bo to malutkie tabletki a ta sama substancja aktywna i tak samo działa.

    8. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam :)
     Jeżeli chodzi o mnie paliłam już ponad poczkę dziennie od 3 dni biorę desmoxan dziś nie zapaliłam ani jednego papierosa i nie ciągnie mnie dużo zależy od swojego nastawienia na pozbycie się tego nałogu ale i tabletki robią swoje jest o wiele łatwiej. Kiedyś próbowałam rzucić bez żadnej pomocy i wytrzymałam 2 tygodnie i masakra była potrzeba papierosa była większa ode mnie :/ Jeżeli chodzi o skutki uboczne bóle głowy, problemy z zasypianiem….:( ale ogólnie zadowolona jak narazie jestem:)

    9. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Dwa lata temu próbowałam Tabex-i rzeczywiście działał lecz z głupoty zaczełam palić znowu, tym razem rzucam z desmoxanem i …. nic, ciągle chce mi się palić, chodzę rozdrażniona, mam dziwne sny, jestem senna, ciagle boli mnie głowa. Paliłam do 3 dnia, w 4 postanowiłam przestać i…niestety udaje mi się to chyba tylko dzięki silnej woli, tabletki brałam do 7 dnia i przestałam bo po nich to tylko mnie głowa bolała:( i nie czułam aby w jakikolwiek sposób mi pomagały. Na szczęśći moja silna wola i motywacja – zdrowie i oszczędzone pieniądze działają:)

    10. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Biorę je już 6 dzień, nie palę dopiero od 3 dni. Pierwsze 3 dni paliłam, ale dużo mniej. Cały czas bardzo ciągnie do papierosa, jestem bardzo drażliwa. Skutki uboczne to: ból głowy, dziwny smak w ustach, problemy z zaśnięciem. Oczywiście polecam jak ktoś chce rzucić palenie.

    11. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Pale od 30 lat – chciałabym bardzo ograniczyć palenie a nawet rzucić, ale za kazdym razem słyszę tylko o osobach , które albo paliły 10 lub 20 szt przez 10 -15 lat. Ciekawa jestem czy jest ktoś kto wypala tak jak ja 40 papierosów i mógł dzięki desmoxanowi rzucić to cholerstwo????

    12. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Już 5-tego dnia nie zapaliłem ani jednego. Paliłem paczkę dziennie przez 20 lat. Doszedłem do wniosku, że nie ma się co dalej truć cytyzyną i czekać na skutki uboczne. Przestałem zażywać DESMOXAN i w związku z tym zostało mi 54 tabletki. Jeżeli ktoś potrzebuje, mogę odstąpić za symboliczną cenę.

    13. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Ogólnie stosuję już 14 dzień. Paliłem przy tych tabletkach do 7 dnia włącznie ale proporcjonalnie mniej – w ulotce napisane że maksymalnie można palić do 5 dnia ale strasznie ciągnęło mnie do papierosa. Teraz biorę 3 tabletki dziennie – nie wiem ile w sumie powinienem w 14 dniu bo nie zastosowałem się do tego co jest napisane w ulotce. Myślałem że będę miał mniej kłopotów z odstawieniem papierosów ale kiedyś brałem Tabex (nie paliłem 4 miesiące) i czytałem gdzieś że drugi i kolejny raz przyjmowania tych tabletek ma niestety gorsze efekty i to się potwierdza. Jedno jest pewne, kiedy zaczynam być drażliwy i nerwowy zażywam 1 tabletkę i problem znika więc jakiś tam efekt jest.

    14. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Biorę 4 dzień. Nie palę 2 ale strasznie mnie ciągnie żeby zapalić. Myślę, że większą role odgrywa tutaj psychika niż ten „lek”. Wie ktoś może po jakim czasie przejdzie ta straszna ochota na fajki???:) Liczę tutaj na doświadczenie kolegów i koleżanek którym się udało zerwać z nałogiem:) Pozdrawiam.

    15. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     nie palę juz czwarty dzień wypalałem paczkie dziennie, zarzywam desmoxan jednak i tak ciągnie, problemy z zasypianiem oraz wieczorem dziwne odksztuszania…

    16. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Próbowałem niquitin mini i nic, nicorette gumy – w sumie dawały radę, paliłem mniej, ale paliłem. Kupiłem desmoxan, już 6 dzień i ani jednego fajka. Dodam jeszcze, że paliłem pół paczki dziennie w porywach do 3/4. Popieram kolegę z tymi koszmarami. Coś w tym jest. Ogólnie gorąco polecam!

    17. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     juz 8 dzien nie pale polecam

    18. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Witam. Ja desmoxan biore dzisiaj 4 dzień przez pierwsze dwa dni wypaliłam po 3 papierosy gdzie wcześniej paliłam około 10 papierosów dziennie przez ok. 12 lat. od wczoraj nie wypaliłam ani jednego papierosa ale strasznie mnie ciagnie, cały czas myśle żeby zapalić,wiedz nie wiem czy nie dzaiłaja na mnie czy tak jest przez pierwsze dni.

    19. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     To chyba jednak się skuszę na zerwanie z tym nałogiem:)

    20. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Od zażycia pierwszej tabletki, nie palę. Mija 8 dni. W ogóle nie ciągnie do palenia. Ze skutków ubocznych: intensywne i dziwne sny :)Apetyt na słodkie, apetyt na wszystko co się rusza. Czasami, chwilowe bóle głowy. Działa!

    21. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     To serio działa?

    22. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     próbowałem wielu środków jak plastry, gumy, pastylki, tabletki do ssania i nic .Brak silnej woli i głód nikotynowy zwyciężał jednak od tygodnia biorę desmoxan i tylko w pierwszy dzień stosowania leki zapaliłem później była tylko myśl, przyzwyczajenie brak czegoś w ręce ale zero smaku i chęci do zapalenia.mój dzień zaczynał się od kawy i papierosa teraz nawet o papierosie nie myślę z rana i wogole.czuje się świetnie tylko ten posmak nikotyny w ustach który wychodzi że mnie z organizmu .polecam spróbujcie już nie wierzyłem że mi się uda został tylko tabex i desmoxan wybrałem to drugie bo tańsze i wygrałem z nałogiem .teraz wam życzę powodzenia

    23. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     W moim przypadku już dwa razy rzucałam palenie z tabexem, za pierwszym razem poszło znakomicie, gdyby nie głupota i sięgnięcie po papierosa po 2,5 roku nie palenia, no i w tedy się zaczęło. Drugi raz było gorzej nie zapomniałam o paleniu, i jednak prawda jest, że tabex działa tylko za pierwszym razem, że łatwo rzuci się palenie, za drugim potrzebna jest silna wola. zobaczymy, jaką moc posiada w sobie DESMOXAN, z paczki papierosów, jaka wypalałam, co dziennie, pierwszego dnia zażywania tabletek zeszłam do 10 szt., drugiego do na razie 2 szt. zobaczymy, co będzie dalej. Chociaż mam nadzieje, że sie uda!

    24. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     10

     opłaca się bardzo w porównaniu do tabex który kosztuje u mnie w aptece 100zł a desmoxan 40zł Zapłaciłem tabletki większe ale to niema nic do rzeczy da się bezproblemowo połykać no już 10 dzień kuracji i z paczki fajek pierwszego dnia zszedłem na 5 papierosów drugi to 4 trzeci 2 i kolejne już nie pale wcale nie prawda że potrzebna jest wola gówno prawda po prostu jeżeli z nudów się nie sięgnie po faje to można wytrzymać jestem na 10 dniu kuracji czyli całkowicie 7 dni fajki nie widziałem bałem się melanżu ale nic się nie stało siedziałem w pomieszczeniu gdzie paliło 10 osób i jakoś nie ciągnęło nawet po alkoholu nie ciągnie. Nie wydajcie kasy na TABEX. To jest to samo a nawet lepsze. Paliłem 13 lat. Zapomniałbym przez te tabletki miałem już 2 koszmary senne jak nie wierzę w boga to jak się obudziłem to się przeżegnałem że to tylko sen to było straszne jak ktoś ma słabe zwieracze to może się zesrać na spaniu ze strachu po pierwszym koszmarze myślałem nad odstawieniem leku ale szkoda kasy którą zainwestowałem:) a poza tym same plusy

    25. Opinia użytkownika o Desmoxan :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Główny składnik to cytozyna. Środek ten, ze względu na podobieństwo w budowie chemicznej do nikotyny stosowany jest przy leczeniu uzależnienia od tytoniu.
     Lek jest o 60 % tańszy od popularnego leku tabex, ma te same składniki i ten sam sposób działania. Polecam.
     Paliłem 23 lata i w końcu mi się udało :) Nie pale już 3 miesiące i czuje się znakomicie.

     1. Opinia użytkownika o Desmoxan :

      Pozdrawiam For: palę od 45 lat . od 10 lat -2 paczki dziennie. Skutek: ani zdrowia i pieniędzy. Zażywam Desmoksan. Nie palę od 14 dni, ale kusi.
      Moje pytanie to:
      czy mogę powtórzyć tę samą kurację z Desmoksanem?
      Na ulotce pisze,że po 3 miesiącach
      To jest lek roślinny.
      Będę go brała, dopóki, aż z głupiego mózgu nie zniknie nikotyna.
      Pozdrawiam, piszcie na forum o WASZYCH zmaganiach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.