Diosminex


Diosminex jest preparatem poprawiającym funkcjonowanie żył. Może pomóc, jeśli mamy problemy z żylakami, lub gdy odczuwamy ciężkość nóg. Substancją, która ma być efektywnym narzędziem walki diosminexu, jest diosmina podawana w dawce 500mg. Preparat ten jest sprzedawany w Polsce bez recepty, choć w niektórych krajach Uni Europejskiej przy jego zakupie jest ona konieczna. Działania uboczne diosminexu zdarzają się rzadko i przede wszystkim dotyczą problemów z układem pokarmowym. Objawem niepożądanym może np. być biegunka, czy nudności.
Napisz swoją opinię o Diosminex


Cena Diosminex
Skutki uboczne Diosminex
Dawkowanie Diosminex
Zamienniki Diosminex
Forum Diosminex
Najnowsza opinia o Diosminex
Zastosowanie i składniki Diosminex
Gdzie można kupić Diosminex?

Opinie o Diosminex (8)

Diosminex, ocena średnia

8.2666666666667

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  72/10

   Oplacalnosc

   86/10
    1. Opinia użytkownika o Diosminex :

     Zakupu tego produktu odradza. Kopiłam z koleżanką i na żadną z nas nie zadziałał. Jedyne co mogę z pełną odpowiedzialnością polecić to venasid marki olimp. Na mnie zadziałał zjawiskowo!

    2. Opinia użytkownika o Diosminex :

     Ja mam problem z nogami zaledwie od kilku miesiecy. Przetestowalam już kilka produktow , w tym również ten i zupelnie nie polecam. Jedyny produkt, wart uwagi to vensaid, stosuje dopiero tydzien, a już widze zmiany w samopoczuciu.

    3. Opinia użytkownika o Diosminex :

     Jestem totalnie zawiedziona tym produktem. Jedyny suplement, który wprowadził rzeczywiście duże zmiany w samopoczuciu to venasid. Nic innego nie polecam, bo to ściema.

    4. Opinia użytkownika o Diosminex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Fantastyczny lek na początku, rzeczywiście żyły przestały boleć. Pracuję w pozycji stojącej, dużo chodzę, mam od kilku lat problemy z naczynkami. Przy zmianie ciśnienia, po pracy żyły tak mnie bolały, że nie mogłam chodzić.
     Skuteczność 100 % do czasu pojawienia się skutków ubocznych.
     Wymiotowałam, a na koniec dostałam tak strasznej swędzącej wysypki na brzuchu i rękach, że od tygodnia nie mogę się jej pozbyć.

     1. Opinia użytkownika o Diosminex :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      10

      Dziękujemy, że wybrała Pani Diosminex! Opisane przez Panią dolegliwości, takie jak problemy z naczynkami oraz bóle to jedne z pierwszych objawów przewlekłej niewydolności żylnej. W takiej sytuacji polecane jest stosowanie Diosminexu, który jak sama Pani zauważyła skutecznie przynosi ulgę zwiększając napięcie żylne i działając ochronnie na naczynia. Należy jednak pamiętać o tym, że każdy lek może powodować niepożądane działania, które wystąpić mogą jedynie u osób wrażliwych na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. W sytuacji wystąpienia nadwrażliwości należy odstawić lek. Natomiast, aby zmniejszyć opisane dolegliwości żylne prosimy pamiętać o noszeniu wygodnego obuwia, o unikaniu zbyt długiego stania lub siedzenia w jednej pozycji, warto także wykonywać masaże nóg i odpoczywać z uniesionymi nogami.

    5. Opinia użytkownika o Diosminex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Zgadzam się z powyższymi opiniami. Diosminex pomógł, kiedy już straciłam nadzieje na ukojenie. Dokuczał mi bardzo ból nóg, połączony z puchnięciem kostek. Dodatkowo mam sporo pajączków na udach. Lekarz, do którego trafiłam przepisał Diosminex w tabletkach i kazał przyjmować przynajmniej 3 miesiące po 2 tabletki dziennie. Zaznaczył jednak, by przestrzegać dawkowania, bo to bardzo ważne w terapii. Na doraźny ból polecił mi żel tej samej marki. I dzięki Bogu za jego porady, bo zaczyna, wracać do normalnego życia. Polecam. :)

    6. Opinia użytkownika o Diosminex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Od paru lat męczyłam się z bolesnymi skurczami nóg, miałam problemy z wyjściem na dłuższy spacer, gdy zaraz puchły mi nogi :( Bardzo mi to przeszkadzało ponieważ moim mężem bardzo lubimy chodzić na spacery, a przez moje problemy niestety musieliśmy się ograniczyć do wyjść z psem na max 30min. Soporo starszy kolega polecił mi właśnie Diosminex i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. Z tygodnia na tydzień mogę chodzić na dłuższe spacery bez obawy, że nie dojdę do domu. Polecam :)

    7. Opinia użytkownika o Diosminex :

     Od wielu lat bezskutecznie walczyłem z obrzękami nóg oraz bolesnymi kurczami łydek, które budziły mnie ze snu. Lekarze przepisywali mi wiele leków, z których żaden nie przynosił mi ulgi. Dopiero w aptece doradzono mi przyjmowanie Diosminexu. Po około dwóch tygodniach stosowania ustąpiły kurcze i mogłem przesłać cała noc bez budzenia. Po miesiącu ustąpiły także obrzęki. Lek nie jest wprawdzie tani, ale próba zamiany, na prezentowane w reklamach telewizyjnych preparaty podobne w składzie, powodowała nawrót tych dolegliwości. Ostatnio zakupiłem także ten preparat w formie maści. Jestem z niego bardzo zadowolony. Preparat wart swojej ceny. Polecam gorąco.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.