Diosminex

Poznaj bliżej lek Diosminex:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Diosminex. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Diosminex i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Ocena Diosminex

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Diosminex Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Diosminex i opinie ekspertów

8.3
Nasi użytkownicy ocenili Diosminex na ocenę średnią 8.3/10 na podstawie 8 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Diosminex

Zakupu tego produktu odradza. Kopiłam z koleżanką i na żadną z nas nie zadziałał. Jedyne co mogę z pełną odpowiedzialnością polecić to venasid marki olimp. Na mnie zadziałał zjawiskowo!

o Diosminex

Ja mam problem z nogami zaledwie od kilku miesiecy. Przetestowalam już kilka produktow , w tym również ten i zupelnie nie polecam. Jedyny produkt, wart uwagi to vensaid, stosuje dopiero tydzien, a już widze zmiany w samopoczuciu.

o Diosminex

Jestem totalnie zawiedziona tym produktem. Jedyny suplement, który wprowadził rzeczywiście duże zmiany w samopoczuciu to venasid. Nic innego nie polecam, bo to ściema.

o Diosminex

Dziękujemy, że wybrała Pani Diosminex! Opisane przez Panią dolegliwości, takie jak problemy z naczynkami oraz bóle to jedne z pierwszych objawów przewlekłej niewydolności żylnej. W takiej sytuacji polecane jest stosowanie Diosminexu, który… [przeczytaj całą opinię]

o Diosminex

Fantastyczny lek na początku, rzeczywiście żyły przestały boleć. Pracuję w pozycji stojącej, dużo chodzę, mam od kilku lat problemy z naczynkami. Przy zmianie ciśnienia, po pracy żyły tak mnie bolały, że nie mogłam chodzić.
Skuteczno… [przeczytaj całą opinię]

o Diosminex
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Opis leku Diosminex

Diosminex jest preparatem poprawiającym funkcjonowanie żył. Może pomóc, jeśli mamy problemy z żylakami, lub gdy odczuwamy ciężkość nóg. Substancją, która ma być efektywnym narzędziem walki diosminexu, jest diosmina podawana w dawce 500mg. Preparat ten jest sprzedawany w Polsce bez recepty, choć w niektórych krajach Uni Europejskiej przy jego zakupie jest ona konieczna. Działania uboczne diosminexu zdarzają się rzadko i przede wszystkim dotyczą problemów z układem pokarmowym. Objawem niepożądanym może np. być biegunka, czy nudności.


Ulotka Diosminex
Poznaj szczegółowe informacje o Diosminex z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Diosminex

Jak działa Diosminex
Diosmina zwiększa napięcie żylne i działa ochronnie na naczynia. Zmniejsza rozszerzalność żył oraz zastój żylny. Zmniejsza przepuszczalność włośniczek i zwiększa ich opór… Przeczytaj więcej
Czy Diosminex można brać w ciąży?

Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży. Nie należy stosować preparatu w okresie karmienia piersią z uwagi na brak danych dotyczących przenikania leku do mleka m… Przeczytaj więcej

Jak zalecane jest przyjmowanie Diosminex przy karmieniu piersią?

Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży. Nie należy stosować preparatu w okresie karmienia piersią z uwagi na brak danych dotyczących przenikania leku do mleka m… Przeczytaj więcej

Czy Diosminex można przedawkować?

Nie odnotowano przypadków wystąpienia zatrucia lekiem z powodu przedawkowania. Przedawkowanie może powodować zaburzenia żołądkowo-jelitowe, wymioty i nudności. W przyp… Przeczytaj więcej

Czy Diosminex ma skutki uboczne?

Obserwowano rzadkie przypadki niegroźnych zaburzeń ze strony układu pokarmowego i łagodnych zaburzeń neurowegetatywnych nie powodujących konieczności odstawienia leku…. Przeczytaj więcej

Jak dawkować Diosminex?

Zazwyczaj 1 tabl. 2x/dobę (rano i wieczorem), podczas posiłków. W przypadku zaostrzenia dolegliwości ze strony żylaków odbytu można stosować 6 tabl./dobę przez 4 dni,… Przeczytaj więcej

Przeciwskazania zażywania Diosminex

W przypadku zaostrzenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu, należy pamiętać, że jest to tylko leczenie objawowe i powinno być krótkotrwałe. Jeżeli dolegliwo… Przeczytaj więcej


Cena Diosminex

Diosminex jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
500 mg

Diosminex w dawce 500 mg substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 60 szt. tabl. powl. w cenie:

 • 44.00PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.73PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Diosminex:


  Zamienniki Diosminex

  Zapoznaj się z zamiennikami Diosminex. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Diosminex, a także zamienników.


  Gdzie można kupić Diosminex?

  Sprawdź gdzie kupić Diosminex. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Diosminex w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  Diosminex składniki i działanie

  Poznaj skład Diosminex i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  Diosminex jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na żylaki, Na Żylaki, Zobacz Inne,
  Główne składniki leku Diosminex to: Diosmina ,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  8 Replies to “Diosminex”

  1. Zakupu tego produktu odradza. Kopiłam z koleżanką i na żadną z nas nie zadziałał. Jedyne co mogę z pełną odpowiedzialnością polecić to venasid marki olimp. Na mnie zadziałał zjawiskowo!

  2. Ja mam problem z nogami zaledwie od kilku miesiecy. Przetestowalam już kilka produktow , w tym również ten i zupelnie nie polecam. Jedyny produkt, wart uwagi to vensaid, stosuje dopiero tydzien, a już widze zmiany w samopoczuciu.

  3. Jestem totalnie zawiedziona tym produktem. Jedyny suplement, który wprowadził rzeczywiście duże zmiany w samopoczuciu to venasid. Nic innego nie polecam, bo to ściema.

  4. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   2

   Oplacalnosc

   8

   Fantastyczny lek na początku, rzeczywiście żyły przestały boleć. Pracuję w pozycji stojącej, dużo chodzę, mam od kilku lat problemy z naczynkami. Przy zmianie ciśnienia, po pracy żyły tak mnie bolały, że nie mogłam chodzić.
   Skuteczność 100 % do czasu pojawienia się skutków ubocznych.
   Wymiotowałam, a na koniec dostałam tak strasznej swędzącej wysypki na brzuchu i rękach, że od tygodnia nie mogę się jej pozbyć.

   1. Skutecznosc

    10

    Brak skutków ubocznych

    10

    Oplacalnosc

    10

    Dziękujemy, że wybrała Pani Diosminex! Opisane przez Panią dolegliwości, takie jak problemy z naczynkami oraz bóle to jedne z pierwszych objawów przewlekłej niewydolności żylnej. W takiej sytuacji polecane jest stosowanie Diosminexu, który jak sama Pani zauważyła skutecznie przynosi ulgę zwiększając napięcie żylne i działając ochronnie na naczynia. Należy jednak pamiętać o tym, że każdy lek może powodować niepożądane działania, które wystąpić mogą jedynie u osób wrażliwych na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. W sytuacji wystąpienia nadwrażliwości należy odstawić lek. Natomiast, aby zmniejszyć opisane dolegliwości żylne prosimy pamiętać o noszeniu wygodnego obuwia, o unikaniu zbyt długiego stania lub siedzenia w jednej pozycji, warto także wykonywać masaże nóg i odpoczywać z uniesionymi nogami.

  5. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Zgadzam się z powyższymi opiniami. Diosminex pomógł, kiedy już straciłam nadzieje na ukojenie. Dokuczał mi bardzo ból nóg, połączony z puchnięciem kostek. Dodatkowo mam sporo pajączków na udach. Lekarz, do którego trafiłam przepisał Diosminex w tabletkach i kazał przyjmować przynajmniej 3 miesiące po 2 tabletki dziennie. Zaznaczył jednak, by przestrzegać dawkowania, bo to bardzo ważne w terapii. Na doraźny ból polecił mi żel tej samej marki. I dzięki Bogu za jego porady, bo zaczyna, wracać do normalnego życia. Polecam. :)

  6. Skutecznosc

   10

   Brak skutków ubocznych

   10

   Oplacalnosc

   10

   Od paru lat męczyłam się z bolesnymi skurczami nóg, miałam problemy z wyjściem na dłuższy spacer, gdy zaraz puchły mi nogi :( Bardzo mi to przeszkadzało ponieważ moim mężem bardzo lubimy chodzić na spacery, a przez moje problemy niestety musieliśmy się ograniczyć do wyjść z psem na max 30min. Soporo starszy kolega polecił mi właśnie Diosminex i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. Z tygodnia na tydzień mogę chodzić na dłuższe spacery bez obawy, że nie dojdę do domu. Polecam :)

  7. Od wielu lat bezskutecznie walczyłem z obrzękami nóg oraz bolesnymi kurczami łydek, które budziły mnie ze snu. Lekarze przepisywali mi wiele leków, z których żaden nie przynosił mi ulgi. Dopiero w aptece doradzono mi przyjmowanie Diosminexu. Po około dwóch tygodniach stosowania ustąpiły kurcze i mogłem przesłać cała noc bez budzenia. Po miesiącu ustąpiły także obrzęki. Lek nie jest wprawdzie tani, ale próba zamiany, na prezentowane w reklamach telewizyjnych preparaty podobne w składzie, powodowała nawrót tych dolegliwości. Ostatnio zakupiłem także ten preparat w formie maści. Jestem z niego bardzo zadowolony. Preparat wart swojej ceny. Polecam gorąco.