4Flex

Poznaj bliżej lek 4Flex:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o 4Flex. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne 4Flex i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena 4Flex

Jeśli zwykłe informacje z ulotki 4Flex Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o 4Flex i opinie ekspertów

4.7
Nasi użytkownicy ocenili 4Flex na ocenę średnią 4.7/10 na podstawie 25 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o 4Flex
Przecież to jest bez smaku, jak możesz mówić, że to niesmaczne??????

o 4Flex

Mam 42 lata i problem z jednym stawem kolanowym. Od kilku dni piję z mlekiem 4flex (w innej formie nie dałam rady tego przełknąć). Teraz nie tylko dam radę całkowicie zgiąć nogę, ale też założyć na drugą bez efektu „przestawiania si… [przeczytaj całą opinię]

o 4Flex

Odpowiadam sobie sam. Użyte 120 saszetek, żadnej!!!!!!!!!!!! Nawet najmniejszej poprawy. Szkoda pieniędzy, ODRADZAM wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

o 4Flex

Dzień dobry. Jestem na etapie testowania, bolący staw biodrowy. Jestem po 50 saszetkach, żadnej, ale to żadnej poprawy. Kupiłem 4 opakowania zobaczymy co będzie dalej, na chwilę obecną wyrzucone pieniądze.

o 4Flex

Brak opinii lekarzy, dlatego brakuje mi przekonania o skuteczności tego preparatu.
Bogdan z Poznania

o 4Flex

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku 4Flex

4Flex to według producenta i reklam substancja nowej generacji. Ma przysłużyć się ochronie stawów i kości. Warto jednak zauważyć iż NIE jest to lek a jedynie suplement diety. Należy jednak przypuszczać iż skład zaproponowany będzie mieć wpływ na nasze kości po długotrwałym zażywaniu. Podawany jest w formie saszetek do rozpuszczenia. Nie można traktować go jako substytutu innych leków gdyż jego działanie to wspomaganie rozwoju i zapewnienie odpowiedniego poziomu substancji.

istnieje kilka rodzajów 4Flex skierowanych do różnych grup odbiorców:

 • 4Flex
 • 4Flex Classic
 • 4Flex Sport

4Flex sport to substancja o produkt o zwiększonej ilości L-karnityny, która wspomaga dodatkowo przemianę materii.


Gdzie można kupić 4Flex?

Sprawdź gdzie kupić 4Flex. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku 4Flex w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


4Flex składniki i działanie

Poznaj skład 4Flex i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

4Flex jest stosowany w wypadku: Na Osteoporozę, Na Stawy,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

25 Replies to “4Flex”

 1. Skutecznosc

  5.4

  Brak skutków ubocznych

  0.1

  Oplacalnosc

  0

  Mam 42 lata i problem z jednym stawem kolanowym. Od kilku dni piję z mlekiem 4flex (w innej formie nie dałam rady tego przełknąć). Teraz nie tylko dam radę całkowicie zgiąć nogę, ale też założyć na drugą bez efektu „przestawiania się” kosci. Cieszę się, że w moim przypadku zadziałał, choć cena jest koszmarna.

 2. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  0

  Dzień dobry. Jestem na etapie testowania, bolący staw biodrowy. Jestem po 50 saszetkach, żadnej, ale to żadnej poprawy. Kupiłem 4 opakowania zobaczymy co będzie dalej, na chwilę obecną wyrzucone pieniądze.

  1. Odpowiadam sobie sam. Użyte 120 saszetek, żadnej!!!!!!!!!!!! Nawet najmniejszej poprawy. Szkoda pieniędzy, ODRADZAM wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Minęły 2 miesiące od kiedy codziennie zażywam 4flex i widzę poprawę. Próbowałam chyba już wszystkiego na ból kolan, włącznie z zastrzykami z kwasu hialuronowego efekt mizerny. Uważam, że preparat jest bardzo skuteczny, ale nie pomoże po jednym opakowaniu, producent zaleca minimum 3 miesiące. Polecam nareszcie mogę usnąć i dużo łatwiej wejść po schodach. Marieta

  1. Biorę już 5 opakowanie- mam zwyrodnienie stawu kolanowego. Nie ma żadnej poprawy. Nie polecam.

 4. Skutecznosc

  1.3

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  3.3

  Odkąd zaczęłam brać 4 Flex kręgosłup i stawy jakby mniej bolały /psycholeczenie?/, natomiast bardzo bolą mięśnie, szczególnie pośladkowe- przypadek, czy działania uboczne nie potrafię ustalić. Zobaczę, jak wykorzystam pełne opakowanie, ale wtedy będę w sanatorium, więc moje odczucia też będą nieadekwatne do problemu.