Tabex


Tabex to preparat, który ma pomóc nam rzucić palenie. W przeciwieństwie do bardziej popularnych środków, nie zawiera nikotyny.

Tabex zawiera najstarszy znany środek wspierający nas w walce z nikotynizmem, cytyzynę. Występuje ona naturalnie np w Polsce w pewnym krzewie (Żarnowiec Miotlasty). Skuteczność cytyzyny, a przez to tabexu została udowodniona – Okazało się, że zwiększa 12 miesięcznę abstynencję od tytoniu ponad 3-krotnie w stosunku do placebo.

Przy stosowaniu tabexu należy uważać, gdyż ten lek jest substancją toksyczną, choć w małych dawkach przedstawia głównie działanie terapeutyczne. Czasami mogą wystąpić skutki uboczne takie jak: wymioty, nudności, bóle głowy i serca.

Napisz swoją opinię o Tabex


Cena Tabex
Skutki uboczne Tabex
Dawkowanie Tabex
Ulotka Tabex
Zamienniki Tabex
Forum Tabex
Najnowsza opinia o Tabex
Zastosowanie i składniki Tabex
Gdzie można kupić Tabex?

Opinie o Tabex (162)

Tabex, ocena średnia

7.4666666666667

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  65/10

   Oplacalnosc

   81/10
    1. Opinia użytkownika o Tabex :

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     0.6

     Lek Tabex zacząłem brać w wieku 40 lat. Miałem palić i brać tabletki. Powiem tak-po 5 ciu dniach nie chciało mi się palić, ale wystąpiły objawy wątrobowe wzdęcia i inne. I musiałem przerwać terapię z Tabexem. Może i dobry środek, ale mam lepszy. Rzuciłem palenie po złamaniu kręgosłupa. Byłem w szpitalu przez tydzień i nie myślałem o paleniu. Potem jakoś trak wyszło, że nie wróciłem już do palenia. Paliłem 37 lat, ale teraz mam 69 i palenie poza sobą. To wszystko- problem jednak siedzi w głowie każdego palącego.

    2. Opinia użytkownika o Tabex :

     Hej kupiłam dzisiaj, b. chcę rzucić ten nałóg, trzymajcie pięści. Pozdrawiam wytrwałych i nie tylko.

    3. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Skutki uboczne, tj. bardzo realne sny, nieraz bardzo dziwne, czasem podchodzą pod koszmary, ale da się wytrzymać. Dodatkowo po tygodniu zaczynasz przyzwyczajać organizm i kiedy zapomnisz o tabletce ból głowy w okolicach czoła skutecznie ci o tym przypomni. Poza skutkami ubocznymi nie mam zastrzeżeń, rzczywiście działa. Paliłem 3 lata zwykle jak i efaje, a teraz od 2 tyg spokój.

    4. Opinia użytkownika o Tabex :

     Brałam Tabex i bardzo kręciło mi się w głowie, a że jestem chora na epi, więc przestraszyłam się, że może wystąpią ataki. Odrzuciłam, dalej palę to diabelstwo.

    5. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     6.6

     Oplacalnosc

     9.5

     Biorę drugi dzień tabex i nie czuje chęci zapalenia. Niestety bardzo źle się czuje po nich. Walenie serca, czasem kłucie, suchość w ustach, okropny posmak kwaśny w ustach, który nie da się niczym zapić ani zagryźć. Zawroty głowy. Jak nie przejdzie do dwóch dni to kończę je brać.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.