Aripiprazol

Poznaj bliżej lek Aripiprazol:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Aripiprazol. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Aripiprazol i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Aripiprazol

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Aripiprazol Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Aripiprazol i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Aripiprazol

Aripiprazol to lek psychotropowy stosowany w leczeniu schizofrenii i zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Aripiprazol jest również wykorzystywany w leczeniu innych zaburzeń, w tym zaburzeń lękowych, lęku napadowego, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (OCD) i innych.

Lek Aripiprazol dostępny jest w postaci tabletek, proszku do sporządzania doustnego roztworu i zastrzyków. Dawka leku, w zależności od zastosowania, może się różnić w zależności od osoby i stopnia, w jakim leczenie jest wskazane. Zazwyczaj zalecana dawka wynosi od 5 do 30 mg dziennie. Ten lek jest szczególnie przydatny u osób ze schizofrenią, ponieważ jego działanie polega na blokowaniu receptora dopaminy i serotoniny. W ten sposób wspomaga leczenie stanów objawowych takich jak halucynacje, urojenia, lęk i zaburzenia nastroju.

Aripiprazol ma szereg potencjalnych zamienników. W Polsce powszechnie stosowane są tabletki Aripiprazolu, a także tabletki Abilify (Aripiprazol) i tabletki Arketin (Aripiprazolum). Aripiprazol jest także dostępny w postaci zastrzyków, które można przyjmować co dwa tygodnie, a nawet co miesiąc. Zastrzyki te są dostępne pod nazwą Abilify Maintena (Aripiprazol) i Arketin Depot (Aripiprazolum).

Inne leki dostępne w Polsce, które mogą być stosowane jako alternatywa dla Aripiprazolu, obejmują clepoleks i risperidon. Clepoleks (clozapin) to neuroleptyk stosowany w leczeniu schizofrenii, który może być stosowany, gdy pozostałe leki nie przyniosły spodziewanej poprawy. Risperidon (także znany jako Risperdal) to inny neuroleptyk, który może być stosowany w leczeniu schizofrenii i zaburzeń lękowych.

Podsumowując, Aripiprazol jest lekiem psychotropowym szeroko stosowanym w leczeniu schizofrenii i zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Lek jest dostępny w postaci tabletek, zastrzyków i proszku do sporządzania doustnego roztworu. Dawka leku może się wahać od 5 do 30 mg dziennie. Aripiprazol ma szereg zamienników, w tym clepoleks i risperidon, które można stosować w celu uzupełnienia terapii.


Gdzie można kupić Aripiprazol?

Sprawdź gdzie kupić Aripiprazol. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Aripiprazol w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Aripiprazol składniki i działanie

Poznaj skład Aripiprazol i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Aripiprazol jest stosowany w wypadku: Na Depresję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.