Posterisan

Poznaj bliżej lek Posterisan:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Posterisan. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Posterisan i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Posterisan

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Posterisan Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Posterisan i opinie ekspertów

6.4
Nasi użytkownicy ocenili Posterisan na ocenę średnią 6.4/10 na podstawie 22 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Posterisan
Stosowałam czopki i maść Posterisan. Poleciła mi farmaceutka w aptece i jestem zadowolona. Minęło swędzenie i ból przy siedzeniu. Polecam.

o Posterisan

Tu się wstawia opinie, a nie informacje typu „dziś wziąłem pierwszy raz”!

o Posterisan

Witam. Mój problem z hemoroidami rozpoczął się w ciąży, czyli 9 lat temu. Do tej pory bóle były umiarkowane i pomagała maść z kasztanowca. Niestety, odkąd pracuje po 12 godzin, siedząc za biurkiem, problem się znacznie nasilił. Ból by… [przeczytaj całą opinię]

o Posterisan

Mam hemoroidy, które przy każdym wypróżnieniu strasznie krwawią, nic przyjemnego. Dostałam maść Posterisan, nie pomogło, dostałam czopki Posterisan, lekarz powiedział, że te powinny pomóc, biorę je, zobaczymy co wyjdzie z tego. Nie licz… [przeczytaj całą opinię]

o Posterisan

Bardzo skuteczny lek. Trochę za wysoka cena.

o Posterisan

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Posterisan

Posterisan czopki, maść. Bez recepty

To środek stosowany przy leczeniu hemoroidów.  Jego głównym działaniem jest zmniejszenie bólu w okolicach odbytu. Uśmierza ból poprzez zmniejszenie pieczenia, zaczerwienienia i podrażnienia okolic intymnych. Sprzyja gojeniu ran łagodząc wszelkiego rodzaju niemiłe odczucia z tym związane. Działa również antybakteryjnie zwiększając odporność ognisk zapalnych choroby. Długotrwałe stosowanie jest dozwolone i zalecane przy dużym krwawieniu. Zmniejsza krwawienie. Stwierdzono cechy wskazujące na zapobieganie nawrotom choroby.


Gdzie można kupić Posterisan?

Sprawdź gdzie kupić Posterisan. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Posterisan w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Posterisan składniki i działanie

Poznaj skład Posterisan i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Posterisan jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na żylaki, Na Żylaki, Zobacz Inne,
Główne składniki leku Posterisan to: Inne w połączeniach ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

22 Replies to “Posterisan”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Stosowałam czopki i maść Posterisan. Poleciła mi farmaceutka w aptece i jestem zadowolona. Minęło swędzenie i ból przy siedzeniu. Polecam.

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  9.9

  Witam. Mój problem z hemoroidami rozpoczął się w ciąży, czyli 9 lat temu. Do tej pory bóle były umiarkowane i pomagała maść z kasztanowca. Niestety, odkąd pracuje po 12 godzin, siedząc za biurkiem, problem się znacznie nasilił. Ból był tak silny, że łzy mi leciały same i nie mogłam funkcjonować, ani chodzić, ani siedzieć, ani leżeć. Kasztanowiec z ludokainą w ogóle nie pomagał, nie pomagał proctohemolan, diosminex, nasiadówki ani woreczki z lodem. Dopiero po sterisanh rozwiązał mój problem. 2 razy dziennie czopik i zaczynam wracać do żywych. Zakładam, że problem powróci i nie obędzie się bez proktologa przy takim trybie życia, ale doraźnie polecam gorąco.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  1.5

  Oplacalnosc

  4.6

  Mam hemoroidy, które przy każdym wypróżnieniu strasznie krwawią, nic przyjemnego. Dostałam maść Posterisan, nie pomogło, dostałam czopki Posterisan, lekarz powiedział, że te powinny pomóc, biorę je, zobaczymy co wyjdzie z tego. Nie liczę, że zniknie, ale niech już mi nie krwawi po każdym załatwianiu się.

 4. Lek uważam za skuteczny. Na mnie działa z opóźnieniem. Biorę 2 opakowania i po użyciu mam spokój przez dłuższy czas. Przy nawrocie schorzenia powtarzam kurację. Myślę, że skuteczność leku zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu i charakteru schorzenia

 5. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  Biorę już 6 czopek a boli jeszcze bardziej i hemoroid jest większy….30 złoty wyrzucone w błoto, za darmo nie polecam!!!!