Lexotan


Napisz swoją opinię o Lexotan


Cena Lexotan
Skutki uboczne Lexotan
Dawkowanie Lexotan
Zamienniki Lexotan
Forum Lexotan
Najnowsza opinia o Lexotan
Zastosowanie i składniki Lexotan
Gdzie można kupić Lexotan?

Opinie o Lexotan (16)

Lexotan, ocena średnia

8.1666666666667

Skutecznosc

90/10

  Brak skutków ubocznych

  78/10

   Oplacalnosc

   77/10
    1. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Lek jest rewelacyjny zarówno na spanie jak i na uspokojenie w sytuacjach stresowych. Nie usypia i nie otępia. Biorę parę lat, ale czasami.

    2. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Biorę lexotam od 3 lat, pomagał mi, teraz już ma skutki odwrotne, po wzięciu leku rano o godz., mam zmiany w mózgu, tracę siły, mam ból mięśni, jestem senna, i bezsilna, i podekscytowana, czego do tej pory nie odczuwałam, proszę o poradę, jak mogę go odstawić. Alicja

    3. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     7.9

     Oplacalnosc

     8.6

     Fajne benzo i o niskim potencjale uzależniającym. Szkoda tylko, że benzo, bo tygodniu używania nie zależnie jakie zamiast działać uspokajająco, przeciwlękowo, zaczyna działać muląco, o krzcie euforii można sobie zapomnieć- ale pisze o swoim przypadku.

    4. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Lek nieoceniony w nagłych napadach lęku, przerażenia.
     Niestety uzależnia!!!

    5. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     4

     Uzależnia, ale pomaga po 15 minutach. Są sytuacje, że bywa nieoceniony. Ale z zażywaniem UWAŻAĆ!!!

    6. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Lek jak dla mnie rewelacja biorę dwa razy dziennie rano i wieczorem po jednej tab. przez 3 miesiące nerwica przepadła, jak do tej pory teraz tylko biorę 0.5 tabletki dziennie tak przy końcowym odstawieniu leku polecam na razie zero jakichkolwiek skutków ubocznych.

     1. Opinia użytkownika o Lexotan :

      biorę już trzeci raz w różnych odstępach czasu __duże przerwy . działa doskonale 6mg raz dziennie podzielona dawka . odstawiam i nic się nie dzieje . Robię w ciągu 2 tygodni przerwy i jest dobrze nie mam większych problemów , poza tym , że nie sięgam do apteczki . miałam depresję i również dokładał mi lekarz do innego leku ( NIE NAPISZĘ JAKI ROZUMIECIE ) Na lata miałam spokój . obecnie po 7 latach opieki nad osobą po wylewie , stosuję taki sam zestaw . jest coraz lepiej . WIEM < Że jest to lek bardzo starej generacji . proszę pamiętajcie , że każdy z nas inaczej może reagować na leki . Powodzenia .

    7. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Lek skuteczny, biorę go tylko wtedy, kiedy mam lęki- działa. Niestety blokuje mi pamięć, wszystkie informacje zewnętrze docierające z zewnątrz są odbijane, jak od ściany- nic nie rejestruję na dłużej. W pewnym sensie pomaga mi to żyć.

    8. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Biorę ten lek od jakiegoś tygodnia… Lekarz kazał mi brać na wstępie pół tablety, ale… nadal mam huśtawki nastrojów i jestem nerwowa, więc chyba będę musiała brać całą żeby zadziałała;) strasznie otumania, jestem senna i nic mi się nie chce:(

    9. Opinia użytkownika o Lexotan :

     lek lexotan uzależnia i to bardzo, natomiast jak go odstawić należy zaopatrzyć się w zolpiden wziąć urlop i poprostu przespać skutki odstawienne które są bardzo przykre. Można zgłosić się też na oddział na Sobieskiego do Pani Dr Anny B, tylko tam nie będzie już tak przyjemnie 3-4 dni zabierają proszki i poprostu trzeba wytrzymać.W przypadku bezsenności najlepszy jest mirtagen 35zł-40zł w zależności od apteki lub lerivon obydwa leki też uspakajają. Apropo benzodiazepiny wypłukują się z organizmu około 2-3 tygodnie w zalżności od poziomu we krwi.Ja miałam poziom 860 zejście do poziomu 24 trwało 3 tygodnie

    10. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Niedawno miałam wypadek samochodowy. Tir wjechał w tył mojego samochodu. Od tamtej pory miałam problemy z snem, a dokładniej z jego brakiem, a jak już zasnęłam to ciągle śniły mi się wypadki samochodowe ze mną w roli głównej. Dodatkowo jazda ze mną w jednym samochodzie była nie do zniesienia. Ciągle bałam się, że ktoś w nas wjedzie albo, że my w kogoś uderzymy. Stało się to na tyle uciążliwe dla innych, że mój chłopak nie chciał ze mną nigdzie jechać samochodem. Już nie wspomnę o tym, że sama przeraźliwie bałam się wsiąść za kierownicę. W końcu postanowiłam iść z tym problemem do lekarza. Przepisał mi lexotan i od momentu, kiedy zaczęłam go zażywać nie jestem już taka nerwowa. Nie mam ciągłych lęków i obaw związanych z jazda samochodem, nawet już sama zaczęłam jeździć. Naprawdę bardzo pomógł mi ten lek. Nie zaobserwowałam tez żadnych skutków ubocznych.

    11. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ten lek zrujnował mi życie, skutecznie nie czułam nic, nawet tego, co powinnam.

    12. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Bardzo dobry lek :) stopniowo usuwa nasz problem i nie uzaleznia:)
     Lek jest stosunkowo tani co przy stalym jego kupowaniu jest wazne;) Lexotan to lek ktory latwo sie stosuje:)

    13. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Od jakiegoś czasu miałam problemy z nerwicą. Podobno byłam nie do zniesienia. (Ja tam nic nie zauważyłam :D ) ale tak na poważnie, irytowały mnie najmniejsze błahostki. Cały czas chodziłam podminowana i wyżywałam się na przypadkowych ludziach. Gdy postanowiłam coś z tym zrobić mój lekarz przepisał mi Lexotan. Jeżeli chodzi o skutecznośc to śmiało mogę go ocenić na 5, brak skutków ubocznych i cena jest całkiem przystępna. Polecam dla nerwowców :P

    14. Opinia użytkownika o Lexotan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Bardzo pomocny lek. Brałam go ponad rok, po czym udało mi się go odstawić. Nerwica jednak wróciła i pewnie, więc ja także wrócę do lexotanu.

     1. Opinia użytkownika o Lexotan :

      Biorę sporadycznie po 1/2 tabletki, jak dla mnie lek rewelacyjny

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.