Nasen


Nasen jest silnym lekiem, pozwalającym ludziom cierpiącym na bezsenność zapaść w sen.

Bezsenność zdaje się być coraz poważniejszym problemem i stąd wynika duże zainteresowanie lekami nasennymi. Możemy wybrać leki naturalne (ekstrakty z ziół), bądź produkty zaawansowanej farmaceutyki.

Nasen to środek, po który powinniśmy sięgnąć, gdy inne sposoby zawiodą. Lek przejawia właściwości uzależniające i dlatego zalecana jest daleko idąca ostrożność przy jego stosowaniu. Ważne jest to, aby lek był jedynie remedium krótkotrwałym. Nie powinniśmy stosować go dłużej niż kilka tygodni. Bardziej znana od samej nazwy leku jest nazwa jego aktywnego składniku: zolpidem. Cechą leku, jest także to, że szybko zostaje z organizmu usuwany, więc aby był skuteczny, brany powinien być na krótko przed pójściem spać.

Skutki uboczne brania Nasen-u mogą wiele osób odstraszyć od stosowania leku. Często zdarza się, że chory przyjmujący lek nie pamięta wieczoru od momentu przyjęcia leku. Czasami ososby po Nasenie lunatykują (to występuje znacznie rzadziej). Przy większych dawkach mogą pojawić się także wymioty i nudności.

Napisz swoją opinię o Nasen


Cena Nasen
Skutki uboczne Nasen
Dawkowanie Nasen
Zamienniki Nasen
Forum Nasen
Najnowsza opinia o Nasen
Zastosowanie i składniki Nasen
Gdzie można kupić Nasen?

Opinie o Nasen (169)

Nasen, ocena średnia

6.8333333333333

Skutecznosc

77/10

  Brak skutków ubocznych

  61/10

   Oplacalnosc

   67/10
    1. Opinia użytkownika o Nasen :

     Od roku biorę nasen ze względu na niemożność zaśnięcia. Dzisiaj dowiedziałam się, że wczoraj wieczorem dzwoniłam i nie pamiętam tego faktu- sprawdzałam w telefonie- faktycznie dzwoniłam, a ja pamiętam tylko tyle, że położyłam się spać. Co się dzieje? Czy powinnam przestać brać ten lek? Naprawdę jestem zaniepokojona- mogę zrobić dziwne rzeczy i nie pamiętać?

    2. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     5

     Oplacalnosc

     1

     U mnie niestety nie działa. Dostałem go z uwagi na ostatnie problemy ze snem z powodu dość dużego stresu. Zerowa reakcja na mnie, tak samo jakbym sobie witaminę C połknął. Być może ma na to wpływ fakt, że posiadam bardzo dużą odporność na benzodiazepiny. 30 mg relanium dopiero mnie trochę wycisza, jednakże ostatecznie ku zdziwieniu lekarza zadziałało dużo mocniej od powyższych leków 25 mg hydroksyzyny- po godzinie do półtora usypia mnie. Więc i taka reakcja może być na ten lek.

    3. Opinia użytkownika o Nasen :

     Nasen biorę raz na 4-5 dni. To lek o bardzo dużej skuteczności działania. Spokojny sen trwa koło 8-10 godzin. Wstaję wypoczęta i zrelaksowana. Biorę go zawsze tuz przed pójściem do łóżka. Działa bardzo szybko, nie pamiętam nigdy momentu usypiania. Nie pijam alkoholu w dniu, kiedy planuję przyjęcie tego leku. Następnego dnia jestem wyciszona, jednak swobodnie jeżdżę samochodem i funkcjonuję w pracy. Polecam ten lek ludziom, którzy mają problem z usypianiem lub są przestawieni czasowo i chcą się wyspać.

    4. Opinia użytkownika o Nasen :

     Odradzam!!!!! To nie jest lek!!!
     Depresja, myśli samobójcze, strach, niepokój, omamy, niepamięć wsteczna, potworne bóle głowy, ucisk w czaszce, bóle stawów i mięśni, drżenie wewnętrzne jakby delirium. Nie miałam pojęcia, że to dziadostwo tak niszczy człowieka. Brałam pół tabletki codziennie przez dwa lata. Od tygodnia nie biorę. Żyję na nowo. Z bezsennością trzeba nauczyć się żyć. Opowiadam sobie bajki. Pomaga.

    5. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     2.4

     Oplacalnosc

     1.3

     Okropny, straszny, lek który odbiera nam życie. Brałam pół tabletki codziennie przez dwa lata, strach, panika, że się kończy, depresja, myśli samobójcze, smutek ogromny, splątanie nóg, niepamięć wsteczna, ucisk silny w czaszce miesiącami, bóle głowy, pulsowanie w skroniach. Wizyty u psychiatry. Brak wiary, że będzie lepiej. Od tygodnia nie biorę, zaczęłam żyć od nowa, bez otępiałego bólu głowy, bez omamów. Nie miałam pojęcia, że to dziadostwo tak niszczy organizm.

    6. Opinia użytkownika o Nasen :

     jak zamówić lek przez internet?

    7. Opinia użytkownika o Nasen :

     Witam, ja od paru lat brałem lek o nazwie „na sen” oczywiście nie codziennie, bo miałem problem ze snem, lek bardzo silny, po całej tabletce-lunatykowałem- zaburzenia świadomości i nic się nie pamięta ( ja brałem pół tabletki, ale mój problem rozwiązałem, bo okazało się, że nie mogę wieczorem zasnąć przez kawę, którą piłem codziennie rano z 3 łyżeczek, od kiedy nie pije kawy, to nie mam większych problemów z zaśnięciem…

    8. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     9.7

     Oplacalnosc

     9

     Brałam lek nasen przez około dwa lata. Codziennie, pół tabletki, czasami tabletkę, a bywało i tak, ze brałam półtora (przerwy miałam dwie-tygodniowe podczas urlopu). Do tego wieczorami lubiłam wypić piwko albo winko, o czym lekarzowi oczywiście nie wspominałam. Zasypiałam bardzo szybko, budziłam się wypoczęta. Podczas urlopów tabletek ze sobą nie zabierałam, ale żeby zasnąć, nie ukrywam, musiałam się upić ;)) Zaczęłam mieć problemy ze snem, głównie przez stres związany z pracą. Brałam go każdego wieczoru, bo bałam się, ze znowu będę zmęczona, a niestety muszę w pracy myśleć. I tak minął rok, potem drugi i powiem szczerze, że doskonale sobie zdawałam sprawę, że to już uzależnienie. W końcu w pracy zwolniłam, wyluzowałam i postanowiłam spróbować położyć się spać bez tabletki. Zasnęłam tak samo szybko jak z tabletka ;) Nie biorę drugi tydzień, śpię normalnie. Żadnych skutków ubocznych. W sumie to nigdy ich nie miałam. Ani w trakcie przyjmowania tabletek, ani teraz gdy ich nie biorę. Zamiast nasenu polecam czytanie książki przed snem. Na mnie działają tak samo usypiająco jak ten lek ;) (nawet te wciągające książki ;)) Uzależnia, ale moim zdaniem bardziej psychicznie. Przynajmniej w moim przypadku.

    9. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     10

     Oplacalnosc

     5

     NASEN to samo co ZOLPIC.
     Lek działa bardzo mocno. Po jednej tabletce zażytej w łóżku nie wiesz kiedy zasypiasz. Śpisz dobrze do 8 godzin. Rano po 8 godzinach jesteś wypoczęty i gotów do działania bez skutków ubocznych.
     UWAGA! Jeśli zażyjesz tabletkę nie będąc w łóżku zaczyna się ostra jazda. Początkowo czułem się śpiący, ale nagły telefon z pracy sprawił, że musiałem jeszcze coś załatwić przez internet. Z tego powodu nie poszedłem spać od razu jak zawsze. Rano pojechałem do pracy i jakoś dziwnie się czułem… Po powrocie do domu okazało się, że w sumie zjadłem 3.5 tabletki i wypiłem 6pak piwa! Praktycznie całą noc lunatykowałem. Ludzie, z którymi się kontaktowałem między innymi na telekonferencjach nie mieli o niczym pojęcia, bo się nie poznali.
     Całkowicie wyłącza świadomość i powoduje brak hamulców, nie tylko erotycznych po prostu wszystkich! Nie pamiętam nic z tej nocy. A jak się okazało to nawet wychodziłem z domu!

     Mądrze zażywany tzn. 1 tabletka nie częściej niż co 4 dni nie uzależnia, tylko mało kto potrafi utrzymać się w ryzach.

     Jest niebezpieczniejszy niż lorafen, clonazepam i tym podobne.
     Uzależnia podobnie jak BRAUN(HEROINA), ale jest groźniejszy, bo nie przestrzegając zasady przyjmowania w łóżku może się okazać, że ostatniego tygodnia wcale nie pamiętasz, a proszki, które miały być na miesiąc skończyły się po tygodniu. Ludzie nie widzą, że jesteś pod wpływem, więc naprawdę można mocno namieszać i prywatnie i zawodowo nie będąc tego świadomym!!!

     Najlepiej omijać, albo przerzucić się na trawkę, bo na bank jest zdrowsza i nie uzależnia.

    10. Opinia użytkownika o Nasen :

     Skutecznosc

     8.9

     Oplacalnosc

     7.6

     Próba samobójcza z użyciem noża.

     1. Opinia użytkownika o Nasen :

      Puknij się w czoło

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.