Nasen

Opinie o Nasen to strona rzetelnych opinii oraz informacje o leku. Ponadto możesz przeczytać w komentarzach propozycje od naszych czytelników. Jeśli chcesz możesz zaproponować swoje w komentarzach na dole strony.
Ponadto zachęcamy do sprawdzenia dodatkowych informacji o leku Nasen Mamy informacje z ulotki, znamy ceny Nasen a także możesz poczytać opinie o Nasen czyli obiektywne recenzje naszych czytelników.

Opinie o Nasen

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nasen Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nasen

6.5
Nasi użytkownicy ocenili Nasen na ocenę średnią 6.5/10 na podstawie 192 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Nasen

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Nasen

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Nasen, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Nasen?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Nasen

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Nasen?

Sprawdź dostępność Nasen

Ulotka Nasen

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Nasen?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Nasen

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Nasen
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

nasen przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Nasen

nasen a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Nasen przy karmieniu piersią

nasen dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Nasen

nasen przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Nasen

Tonasen przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Nasen

Tonasen a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Nasen przy karmieniu piersią

Tonasen skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Nasen

Tonasen dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Nasen

nasen w ciąży

Sprawdź czy Nasen można brać w ciąży

nasen a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Nasen po alkoholu

nasen skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Nasen

Nasen działanie i stosowanie

Dowiedz się o Nasen Nasen działanie i stosowanie

Tonasen działanie i stosowanie

Dowiedz się o Nasen Tonasen działanie i stosowanie

Tonasen w ciąży

Sprawdź czy Nasen można brać w ciąży

Tonasen przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Nasen

Nasen zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Nasen na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Nasen jest stosowany w wypadku: Na Bezsenność, Na Uspokojenie,
Główne składniki leku Nasen to: Zolpidemi ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

192 Replies to “Nasen”

 1. Ja biorę lek Nasen od tygodnia.Dostalam go po operacji srodstopia.Wszystko było ok zasypialam ,budziłam się bez oszołomienia.Wvzoraj wzięłam paracetamol ,trochę podchodziłam i odezwała się stopa.Na wieczor wzięła Nasen tym razem nie dał snu lecz lęki takie solne że miałam budzić córkę.Serce waliło a ja wszystkiego się bałam.Trwalo to że trzy godziny aż zaczęło puszczać i zaczęłam ziewać raz po raz przy tym dziwne dreszcze .W końcu zasnęłam.Dzisiaj napewno jej nie wezme

 2. Skutecznosc

  9

  Brak skutków ubocznych

  9.5

  Oplacalnosc

  8

  Nasen jest dobrym i skutecznym lekiem na bezsenność. Niestety, teraz lekarze i farmaceuci prowadzą przeciwko niemu krucjatę, strasząc pacjentów uzależnieniem. Zalecają zamiast tego zalecają antysepresanty, twierdząc, że nie uzależniają. Ja uwierzyłam i przez 3 lata, zamiast Nasenu zażywałam Trittico. Przeżyłam koszmar podczas odstawiania tego antydepresantu. To była nie tylko bezsenność, ale także inne bardzo uciążliwe objawy fizyczne i psychiczne. To fałsz, że antydepresanty nie uzalezniają!!!! Objawy po odstawieniu Nasenu były o niebo łagodniejsze. Ten lek zażywany w niewielkich dawkach jest bezpieczny, o ile oczywiscie, ktoś potrafi się kontrolować. Ja nie przekraczam dawki pół tabletki. I nie wierzę lekarzom, którzy nim straszą, a zamiast tego polecają uzalezniające antydepresanty.

 3. Działanie nasenne leku jest bardzo skuteczne, zasnęłam bardzo szybko i obudziłam się bez uczucia oszołomienia i otumanienia. Ale jak powiedział mi mąż, lunatykowałam i miałam zwidy, czego jestem zupełnie nieświadoma.
  Jak widać Nasen wykazuje działania uboczne, czego nie znalazłam w ulotce dołączonej do leku.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  5.2

  Oplacalnosc

  9.7

  Ja biorę nasen, bo mnie luzuje czuje się jak na haju. Szybko zasypiam czuje się wypoczeta. Minus jest taki że ostatnio lunatykuje , sąsiad mnie naga do domu przyprowadzil, mąż się wściekł jak to zobaczył… Co najgorsze ja nic nie pamiętam, po tych nocach zaczol rosnąć mi brzuch i coś się tam rusza….maz się wsvieknie a ja nic nie pamiętam że nago po mieście w nocy chodzę…

 5. A ja zażywam od paru dni i potwierdzam Działa nie pamiętam momentu zasypianie śpię głęboko spokojnie cała noc budzę się wypoczeta

 6. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  5.5

  Oplacalnosc

  8.7

  Zażywam dwa tygodnie. Godzinę przed zamierzoną porą snu. Nie kładę się wcześniej tylko na tzw ostatni moment. Zasypiam momentalnie. Rano nie jestem otumaniona, ociężała ale wypoczęta i zrelaksowana. A oto przygoda. Po nocy zauważyłam w śmieciach opakowanie po czekoladzie. Nie pamiętałam faktu jej zjedzenia.!!! Inni też miewają podobne doświadczenia. Leki nasenne albo trafiają na opornych lub trzeba pogodzić się z ubocznym skutkami. Myślałam że będę zażywała od czasu do czasu. …biorę codziennie….taka jest prawda. Uzależnienie to pragnienie dobrego snu , pozbycie się koszmaru przywracania z boku na bok. Nie lubię być pod presją , nie cierpię być pod kontrolą. Daję jeszcze sobie czas. Tak mi dobrze. Dopóki nie zdarzy się coś ekstremalnego , huknie, przestraszy i wrzucę prochy przez okno.