Lorafen

Poznaj bliżej lek Lorafen:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Lorafen. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Lorafen i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Lorafen

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Lorafen Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Lorafen i opinie ekspertów

6.3
Nasi użytkownicy ocenili Lorafen na ocenę średnią 6.3/10 na podstawie 27 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Lorafen
Choruje na nerwicę lękową ponad 20 lat, jedynie lek LORAFEN, mi pomaga, trzyma mnie przy życiu. Skuteczny lek. DZIĘKUJE.

o Lorafen

Fatalne są skutki uboczne. Bralam ten lek 20 lat a mądra pani psychiatra kazała mki go odstawić w ciągu 3 m-cy wspomagając sie hydroxyzyną. Koszmar,kto może niech nie bierze bo szybko i bardzo skutecznie uzależnia, bez niego nie można się … [przeczytaj całą opinię]

o Lorafen

Od ponad dwóch lat cierpię na naprawdę silne zaburzenia depresyjno lękowe. Byłem już u paru psychiatrów, lecz dopiero niedawno pewien psychiatra przepisał mi Lorafen. Co do leku naprawdę jest świetny, jako jedyny działa (w moim przypadku … [przeczytaj całą opinię]

o Lorafen

Biorę lorafen 1 mg rano i 1 mg wieczorem od około 15 lat a mam obecnie 37 lat. Pomaga mi na lęki i niepokoje, ale mam niestety wrażenie że im dłużej go biorę to tym bardziej robi mi się woda z mózgu, ale ja biorę dużo leków i może któr… [przeczytaj całą opinię]

o Lorafen

Słabszy to fakt . Wolniej wchodzi no ale jest tez nasenny i błogie uczucie daje a xanax po prostu sprawia ze jest już ok. Jak gdyby nigdy nic . Normalka i nie otumania

o Lorafen

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Lorafen

Lorafen to lek łączący w sobie wszystkie cechy benzodiazepin. Działa zarówno przeciwdrgawkowo, nasennie, jaki i uspokajająco. Jest lekiem krótko działającym, co w jego przypadku oznacza około 5-10 godzin efektywnego działania. To jest jego pozytywna strona, gdyż benzodiazepiny dłużej działające są, ku zaskoczeniu, bardziej niebezpieczne od tych działających krócej.
Lorafen jest bardzo skuteczny, ale jego groźnym skutkiem ubocznym jest pojawiające się po czasie uzależnienie. Nie łatwo jest lek odstawić samemu, i często potrzebna jest pomoc lekarska, a nawet szpitalna. Problemy z uzależnieniem od leku najczęściej mają osoby, które biorą lora fen ze względu na jego uspokajające działanie.
Przedawkowanie lora fenu jest groźne i niestety może skończyć się śpiączką czy nawet jeszcze gorszym wynikiem. Najczęściej jednak przedawkowanie lora fenu kończące się źle dotyczy ludzi któzy poza lora fenem spożywali również alkohol.


Gdzie można kupić Lorafen?

Sprawdź gdzie kupić Lorafen. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Lorafen w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Lorafen składniki i działanie

Poznaj skład Lorafen i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Lorafen jest stosowany w wypadku: Na Uspokojenie,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

27 Replies to “Lorafen”

 1. Choruje na nerwicę lękową ponad 20 lat, jedynie lek LORAFEN, mi pomaga, trzyma mnie przy życiu. Skuteczny lek. DZIĘKUJE.

 2. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  4.3

  Fatalne są skutki uboczne. Bralam ten lek 20 lat a mądra pani psychiatra kazała mki go odstawić w ciągu 3 m-cy wspomagając sie hydroxyzyną. Koszmar,kto może niech nie bierze bo szybko i bardzo skutecznie uzależnia, bez niego nie można się obyć ale z biegiem lat już przestaje działać mimo dużych dawek.A wręcz samopoczucie jest gorsze.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  9

  Oplacalnosc

  8

  Od ponad dwóch lat cierpię na naprawdę silne zaburzenia depresyjno lękowe. Byłem już u paru psychiatrów, lecz dopiero niedawno pewien psychiatra przepisał mi Lorafen. Co do leku naprawdę jest świetny, jako jedyny działa (w moim przypadku nawet Afobam to jest zammienik Xanaxu zawiódł ). Biorę go tylko w razie dołka, ponieważ silnie uzależnia i organizm może się do niego przyzwyczaić, dlatego nie będzie on tak skuteczny. Trzymam go zawsze, jak przysłowiowego asa w rękawie. Ostatnio po zażyciu 1 mg Lorafenu o godz 9:00 już o 10:30 wszystkie problemy, obawy, złe samopoczucie odeszły w niepamięć. Polecam wszystkim tym osobom które do tej pory miały doświadczenia z nieskutecznymi lekami, a nóż pomoże. Zawsze trzeba mieć nadzieję.
  Pozdrawiam :)