Azibiot


Opinie

Biorę na zakażenie zatok. Nie czuję się po nim najlepiej. Wiem ze to antybiotyk i tutaj często są nieprzyjemne skutki uboczne, ale nie miałem takich przy innych. To znaczy czuję się słabo (to może być też wina upałów w Łodzi). Mogę być w pewnym stopniu odwodniony i stąd osłabienie. Na pewno też Azibiot dołożył coś od siebie.

Napisz swoją opinię o Azibiot


Cena Azibiot
Skutki uboczne Azibiot
Dawkowanie Azibiot
Zamienniki Azibiot
Forum Azibiot
Najnowsza opinia o Azibiot
Zastosowanie i składniki Azibiot
Gdzie można kupić Azibiot?

Opinie o Azibiot (10)

Azibiot, ocena średnia

6.6333333333333

Skutecznosc

79/10

  Brak skutków ubocznych

  41/10

   Oplacalnosc

   79/10
    1. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     1.8

     Oplacalnosc

     9.5

     Dostałem go na anginę, zapalenie gardła, gorączka itp. Po dwóch dniach zdecydowana poprawa, ale skutki uboczne mimo probiotyku. Mianowicie osłabienie, zawroty, delikatna faza.

    2. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dla mnie świetny i skuteczny antybiotyk. Męczyłam się z okropną anginą ropną, po antybiotyku z grupy penicylin czułam się fatalnie – ciągłe zawroty głowy, osłabienie. Po leczeniu, po 2 tygodniach miałam nawrót choroby. Poprosiłam swoją lekarkę o antybiotyk z innej grupy i dostałam Azibiot w podwójnej dawce, czyli na 6 dni po 500 mg ze względu na duży obrzęk migdałów. W niecałą dobę wyczyścił migdały z ropy, w drugą zlikwidował potworny ból, a na trzecią zlikwidował obrzęk. Skutków ubocznych zero – możliwe, że dlatego iż idąc drogą nauczki po poprzednim antybiotyku zastosowałam dużo profilaktyki- rano i wieczór probiotyk, antybiotyk w środku dnia o 14:00 i dodatkowo dużo maślanek i jogurtów- przed i po zażyciu. Zero dolegliwości ze strony brzucha. W moim przypadku 100% trafione leczenie.

    3. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Dostałam azibiot trzy dni temu, na stan zapalny w oskrzelach. Poprawa niewielka ale dosłownie jestem wykończona.

    4. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Biorę od 2 dni ten lek, spotkałam się już ze wszystkimi skutkami ubocznymi m.in zawroty, mdłości, biegunka, ból brzucha, szumy uszne w prawym uchu. Doszło nawet do zemdlenia. Lekarz zalecił 3 tabletki, ale przerywam to bo się wykończę :(

    5. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Choruje na zapalenie górnych dróg oddechowych, lekarz przepisał mi ten antybiotyk. Bardzo szybko zadziałał. Niestety już godzinę po zażyciu odczuwałam niezwykle silny ból brzucha, miałam biegunkę i mdłości. Według zalecenia lekarza mam stosować go 6 dni. Dziś jest 5 dzień i coraz gorzej na mnie pływa. Prócz wyżej wymienionych dolegliwości dziś mam zawroty głowy i wymioty. Nie wiem, czy poleciłabym go komukolwiek.

    6. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie skuteczny, już po pierwszym dniu postawił mnie na nogi

    7. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Do „Przedszkolanka: co znaczy „samemu”? Lek jest wydawany na receptę, gdyż zawiera azitromycynę i jest mocnym antybiotykiem 3-dniowym. Nie znaczy że jest jakaś szczególna dawka leku, ale jego uwalnianie jest dłuższe przez co dłużej działa. co do skutków i objawów działania – przy tego typu lekach osłabienie, uczucie mdłości czy spowolnienia krążenia to niestety normalne.

     1. Opinia użytkownika o Azibiot :

      To znaczy, że „przedszkolance” ktoś zapłacił za reklame. Widać niewiele. Stąd taki beznadziejny tekst, którym można by równie dobrze polecać pastylki do ssania.

     2. Opinia użytkownika o Azibiot :

      Sama sobie recepty nie wystawiłam! Gdy pracuje się w przedszkolu, gdzie bakterie i wirusy łatwo się przenoszą, dzieci często chorują, ale pracownicy także! Będąc tak „oporną-odporną” osobą na antybiotyki jak ja, to ciężko jest znaleźć skuteczny antybiotyk. Może wyda się to dziwne, ale zanim trafiłam na Azibiot przetestowałam Dalacin C, najbardziej powszechny i najczęściej przepisywany antybiotyk przez lekarzy (mojej mamie dentysta przepisał go przy stanie zapalnym zęba, a ja otrzymałam receptę przy anginie).
      „SAMEMU”- jak się jest u lekarza, to się z nim rozmawia, więc to chyba nie problem zapytać, co myśli o takim antybiotyku, gdy lekarz zdecyduje się już „jakiś” przepisać.
      To chyba normalne, że nie będę opisywać historii choroby. To nie ta strona!

    8. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Praca z dziećmi powoduje u mnie często infekcje górnych dróg oddechowych. Sięgnęłam po Azibiot, gdy miałam zapalenie migdałków. Pomógł mi bardzo szybko. Lek jest tani i skuteczny. Warto spróbować samemu. Pozdrawiam chorowitków:)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.