Biseptol


Brałam Biseptol na zakażenie dróg moczowych. Lek wyleczył problem, ale nie mogę powiedzieć, że go polecam. O nie? Było zbyt dużo skutków ubocznych.
Gdy wzięłam pierwszą tabletkę usnęłam, Obudziłam się jakieś 3 godziny później, czując się zupełnie zmęczona i nie do życia. Pojawiły się silne nudności, tak silne, że czułam, że jestem bliska wymiotów. To jeszcze nic, organizm nie przyzwyczajał się do leku, bo po drugiej tabletce biseptol ciągle powodował u mnie nieprzyjemne uczucie w żołądku. Lepiej było na drugi dzień.
Przetrwałam ciężki dzień na biseptolu, bo wiem dobrze, że antybiotyki takie jak on nie są neutralne dla człowieka i po prostu musimy wytrzymać problemy żołądkowe. Dobra rada jest taka, aby zawsze z antybiotykiem brać kawałek chleba do przegryzienia. To pomoże z żołądkiem, ale niestety nie z uczuciem osłabienia, które nam będzie towarzyszyć każdego dnia brania biseptolu.
Napisz swoją opinię o Biseptol


Cena Biseptol
Skutki uboczne Biseptol
Dawkowanie Biseptol
Zamienniki Biseptol
Forum Biseptol
Najnowsza opinia o Biseptol
Zastosowanie i składniki Biseptol
Gdzie można kupić Biseptol?

Opinie o Biseptol (28)

Biseptol, ocena średnia

5.5333333333333

Skutecznosc

62/10

  Brak skutków ubocznych

  46/10

   Oplacalnosc

   58/10
    1. Opinia użytkownika o Biseptol :

     Skutecznosc

     2.3

     Oplacalnosc

     4.2

     Po operacji przepukliny pępkowej pojawiło się zakażenie gronkowcem i lekarz przepisał mi biseptol. W trakcie kuracji stan zapalny uległ znacznemu zmniejszeniu, ale po jej zakończeniu ponownie wystąpił.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.