Augmentin

Poznaj bliżej lek Augmentin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Augmentin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Augmentin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Augmentin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Augmentin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Augmentin i opinie ekspertów

3.9
Nasi użytkownicy ocenili Augmentin na ocenę średnią 3.9/10 na podstawie 31 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Augmentin
Potwierdzam ! To samo u mnie

o Augmentin

Bardzo dobry lek bakteryjnych już popierwszej dawce poczułem ulgę tylko czułem się osłabiony. I występowały poty

o Augmentin

Jestem zadowolona. Ból spowodowany zakażeniem zębodołu po wyrwaniu minął. Jedynym skutkiem ubocznym była biegunka po pierwszej dawce, potem już żadnych problemów :)

o Augmentin

Szczerze nie polecam. Wiadomo, że każdy ma inny organizm, ale z tego co tu czytam więcej jest opinii negatywnych niż pozytywnych. A ja teraz dołożę swoją. Lek nie pomógł mi na ostre zapalenie gardła, niestety 5-tego dnia antybiotykoterapii… [przeczytaj całą opinię]

o Augmentin

Super lek mi pomógł na zatoki. Zero skutków ubocznych.

o Augmentin

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Augmentin

Augmentin jest preparatem zawierającym amoksycylinę i kwas klawulanowy, używanym w leczeniu bakteryjnych infekcji u kobiet, dzieci i dorosłych. Jest również używany do leczenia niektórych chorób zakaźnych.

Augmentin jest dostępny w postaci tabletek, proszku do sporządzania roztworu doustnego, syropu, granulatu oraz w postaci zawiesiny. Dawkowanie leku zależy od wieku pacjenta, rodzaju i ciężkości infekcji, skuteczności leczenia, towarzyszących dolegliwości i leków wspomagających. U dorosłych dawka wynosi zazwyczaj od 250 do 500 mg co 8 godzin lub od 500 do 875 mg co 12 godzin. U dzieci dawka wynosi zwykle od 20 do 40 mg na kilogram masy ciała co dwa lub cztery godziny.

Uwaga! Augmentin nie powinien być stosowany u pacjentów z alergią na amoksycylinę lub inne antybiotyki z grupy cefalosporyn. U pacjentów z nadwrażliwością na penicylinę lub inne leki przeciwbakteryjne, lekarz może zalecić stosowanie odpowiedników Augmentin.

Dostępne w Polsce preparaty zastępujące Augmentin to m.in. Amoxicilinum, Amoksiklav, Klavox, Ospamox, Amciden i inne leki przeciwbakteryjne zawierające amoksycylinę i kwas klawulanowy. Należy jednak pamiętać, że stosowanie innych leków przeciwbakteryjnych zamiast Augmentinu wymaga wyraźnego zalecenia lekarza.

Należy również pamiętać, że wszystkie leki przeciwbakteryjne wymagają stosowania przez cały zalecany czas trwania leczenia, nawet jeśli pacjent czuje się lepiej. Przedawkowanie leku może skutkować działaniami ubocznymi, w tym nudnościami, wymiotami, bólem głowy, zawrotami głowy, sennością, dusznością, tachykardią, bólem brzucha, bezsennością i zaburzeniami widzenia. W razie potwierdzonego przedawkowania należy skontaktować się z lekarzem.


Gdzie można kupić Augmentin?

Sprawdź gdzie kupić Augmentin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Augmentin w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Augmentin składniki i działanie

Poznaj skład Augmentin i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Augmentin jest stosowany w wypadku: Antybiotyk, Na Infekcję, Na Liszaj, Na nerki, Na receptę, Na Zakażenie, Na Zapalenie, Na zapalenie oskrzeli, Na zapalenie płuc, Na Zapalenie Płuc, Na zatoki, Przeciwbakteryjne,
Główne składniki leku Augmentin to: Amoksycylina z inhibitorem beta-laktamazy , Amoksycylina z inhibitorem enzymu , Amoxicillinum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

31 Replies to “Augmentin”

 1. Skutecznosc

  9.5

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  8.3

  Bardzo dobry lek bakteryjnych już popierwszej dawce poczułem ulgę tylko czułem się osłabiony. I występowały poty

 2. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  7.5

  Oplacalnosc

  9.5

  Jestem zadowolona. Ból spowodowany zakażeniem zębodołu po wyrwaniu minął. Jedynym skutkiem ubocznym była biegunka po pierwszej dawce, potem już żadnych problemów :)

 3. Szczerze nie polecam. Wiadomo, że każdy ma inny organizm, ale z tego co tu czytam więcej jest opinii negatywnych niż pozytywnych. A ja teraz dołożę swoją. Lek nie pomógł mi na ostre zapalenie gardła, niestety 5-tego dnia antybiotykoterapii musiałam go przerwać. W trakcie jego zażywania pojawiły się ogromne zawroty głowy, bóle brzucha, mdłości, bóle kości i stawów nie do wytrzymania (przez co każda noc nie przespana), omamy, poty, jeszcze większa gorączka, otępienie.

 4. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  5.1

  Oplacalnosc

  0

  Biorę antybiotyk już 3 dzień na zapalenie migdałków, jak na razie zero jakiejkolwiek poprawy, a jest gorzej.

 5. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Nie zażywać tego antybiotyku mając CUKRZYCĘ. Żadna insulina nie działa, choćby dawać po kilka wstrzyknięć. Nie mierzyłem
  cukru, bo miałem wyładowaną baterie, ale insulinę brałem jak diabetolog zalecał, podczas brania leku Augmentin po tygodniu
  dwukrotnie zasłabłem. Zmierzyłem cukier wynosił 535 jednostek, po zapikowaniu czterech wstrzyknięć spadło na 495, wstrzyknięcia były po 26. UWAGA NA Augmentin mając cukrzyce.

 6. Skutecznosc

  4.1

  Brak skutków ubocznych

  0.9

  Oplacalnosc

  5

  Antybiotyk dostałem po 4 dniowej gorączce. Na gorączkę pomógł, ale dostałem po nim zaparć, bólów brzucha i wymiotów.