Azibiot


Opinie

Biorę na zakażenie zatok. Nie czuję się po nim najlepiej. Wiem ze to antybiotyk i tutaj często są nieprzyjemne skutki uboczne, ale nie miałem takich przy innych. To znaczy czuję się słabo (to może być też wina upałów w Łodzi). Mogę być w pewnym stopniu odwodniony i stąd osłabienie. Na pewno też Azibiot dołożył coś od siebie.

Napisz swoją opinię o Azibiot


Cena Azibiot
Skutki uboczne Azibiot
Dawkowanie Azibiot
Zamienniki Azibiot
Forum Azibiot
Najnowsza opinia o Azibiot
Zastosowanie i składniki Azibiot
Gdzie można kupić Azibiot?

Opinie o Azibiot (9)

Azibiot, ocena średnia

6.7

Skutecznosc

78/10

  Brak skutków ubocznych

  45/10

   Oplacalnosc

   78/10
    1. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Dla mnie świetny i skuteczny antybiotyk. Męczyłam się z okropną anginą ropną, po antybiotyku z grupy penicylin czułam się fatalnie – ciągłe zawroty głowy, osłabienie. Po leczeniu, po 2 tygodniach miałam nawrót choroby. Poprosiłam swoją lekarkę o antybiotyk z innej grupy i dostałam Azibiot w podwójnej dawce, czyli na 6 dni po 500 mg ze względu na duży obrzęk migdałów. W niecałą dobę wyczyścił migdały z ropy, w drugą zlikwidował potworny ból, a na trzecią zlikwidował obrzęk. Skutków ubocznych zero – możliwe, że dlatego iż idąc drogą nauczki po poprzednim antybiotyku zastosowałam dużo profilaktyki- rano i wieczór probiotyk, antybiotyk w środku dnia o 14:00 i dodatkowo dużo maślanek i jogurtów- przed i po zażyciu. Zero dolegliwości ze strony brzucha. W moim przypadku 100% trafione leczenie.

    2. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Dostałam azibiot trzy dni temu, na stan zapalny w oskrzelach. Poprawa niewielka ale dosłownie jestem wykończona.

    3. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Biorę od 2 dni ten lek, spotkałam się już ze wszystkimi skutkami ubocznymi m.in zawroty, mdłości, biegunka, ból brzucha, szumy uszne w prawym uchu. Doszło nawet do zemdlenia. Lekarz zalecił 3 tabletki, ale przerywam to bo się wykończę :(

    4. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     6

     Choruje na zapalenie górnych dróg oddechowych, lekarz przepisał mi ten antybiotyk. Bardzo szybko zadziałał. Niestety już godzinę po zażyciu odczuwałam niezwykle silny ból brzucha, miałam biegunkę i mdłości. Według zalecenia lekarza mam stosować go 6 dni. Dziś jest 5 dzień i coraz gorzej na mnie pływa. Prócz wyżej wymienionych dolegliwości dziś mam zawroty głowy i wymioty. Nie wiem, czy poleciłabym go komukolwiek.

    5. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie skuteczny, już po pierwszym dniu postawił mnie na nogi

    6. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Do „Przedszkolanka: co znaczy „samemu”? Lek jest wydawany na receptę, gdyż zawiera azitromycynę i jest mocnym antybiotykiem 3-dniowym. Nie znaczy że jest jakaś szczególna dawka leku, ale jego uwalnianie jest dłuższe przez co dłużej działa. co do skutków i objawów działania – przy tego typu lekach osłabienie, uczucie mdłości czy spowolnienia krążenia to niestety normalne.

     1. Opinia użytkownika o Azibiot :

      To znaczy, że „przedszkolance” ktoś zapłacił za reklame. Widać niewiele. Stąd taki beznadziejny tekst, którym można by równie dobrze polecać pastylki do ssania.

     2. Opinia użytkownika o Azibiot :

      Sama sobie recepty nie wystawiłam! Gdy pracuje się w przedszkolu, gdzie bakterie i wirusy łatwo się przenoszą, dzieci często chorują, ale pracownicy także! Będąc tak „oporną-odporną” osobą na antybiotyki jak ja, to ciężko jest znaleźć skuteczny antybiotyk. Może wyda się to dziwne, ale zanim trafiłam na Azibiot przetestowałam Dalacin C, najbardziej powszechny i najczęściej przepisywany antybiotyk przez lekarzy (mojej mamie dentysta przepisał go przy stanie zapalnym zęba, a ja otrzymałam receptę przy anginie).
      „SAMEMU”- jak się jest u lekarza, to się z nim rozmawia, więc to chyba nie problem zapytać, co myśli o takim antybiotyku, gdy lekarz zdecyduje się już „jakiś” przepisać.
      To chyba normalne, że nie będę opisywać historii choroby. To nie ta strona!

    7. Opinia użytkownika o Azibiot :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Praca z dziećmi powoduje u mnie często infekcje górnych dróg oddechowych. Sięgnęłam po Azibiot, gdy miałam zapalenie migdałków. Pomógł mi bardzo szybko. Lek jest tani i skuteczny. Warto spróbować samemu. Pozdrawiam chorowitków:)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.