Xyvelam

To dlaczego xyvelam jest bardzo ceniony to fakt że działa na bardzo wiele rodzajów baterii. Tym samym lekarz przepisując Xyvelam ma większą pewność że lek zadziała u pacjenta i chory wyleczy się już przy pierwszym antybiotyku.

a na co właściwie jest lek?

Na choroby wynikające z zakażeń bakteryjnych: choroby układu oddechowego (gardło, oskrzela, płuca), pokarmowego (zakażenia żołądka)

 

Xyvelam jako antybiotyk  jest silnym lekiem i również silny jest jego wpływ na organizm. Dlatego może powodować skutki uboczne. Spodziewać się możemy negatywnej odpowiedzi na to lekarstwo ze strony układu pokarmowego, w postaci możliwych nudności i zmian we wskaźnikach wątrobowych.

 

UroFuraginum

UroFuraginum to substancja wspomagająca leczenie chorób układu moczowego. Nieprzyjemne swędzenie a nawet ból jest spowodowany bakteriami i mikroorganizmami w naszym moczu. Składnik główny zawarty w preparacie UroFuraginum przede wszystkim działa zapobiegawczo (bakteriostatycznie) ale również aktywnie zwalcza drobnoustroje zawarte w moczu. Ma szerokie działanie na różne bakterie. lek stosuje się również w sytuacjach podwyższonego ryzyka na takie zakażenia, np w sytuacjach używania antybiotyków gdzie odporność organizmu jest podwyższona.