Apap

Poznaj bliżej lek Apap:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Apap. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Apap i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku






Ocena Apap

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Apap Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Apap i opinie ekspertów

0
Nasi użytkownicy ocenili Apap na ocenę średnią 0/10 na podstawie 25 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Apap
Apap to wg mnie najlepszy lek przeciwbólowy. fajny, dostępny i szybko działa. Można go znaleść wszędzie

o Apap

Mi pomaga tylko i wyłącznie przy bardzo lekkich bólach głowy. W moim przypadku z innymi dolegliwościami bólowymi nie radzi sobie w ogóle.

o Apap

Nie ma ma lepszego leku niż paracetamol <3

o Apap

Apap jest lekiem, który na prawdę jest skuteczny. Używam go jak tylko doskwiera mi ból głowy. Mogę polecić każdemu kto nie wierzy. Zawsze w szufladzie mam jeden listek. Zawsze dostępny jest

o Apap

Niestety mnie zaszkodził, ogromne osłabienie,zawroty głowy, nie mogłam podnieść się z łóżka drżenie , dziwne kołatanie serca, i to po jednej tabletce. Zażyłam przy silnym bólu brzucha związanym z comiesięczną przypadłością, niest… [przeczytaj całą opinię]

o Apap

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Apap





Lek Apap (kwas acetylosalicylowy) jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym stosowanym w leczeniu bólu łagodnego i umiarkowanego. Jest to lek OTC (over the counter, dostępny bez recepty).

Apap zazwyczaj zaleca się przyjmować w dawce 500-650 mg, co 4-6 godzin, maksymalnie do 4 razy dziennie. Jedna tabletka zawiera 500-650 mg kwasu acetylosalicylowego, więc dawka zalecana może wynosić od 1 do 4 tabletek dziennie. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem Apapa, ponieważ niektóre składniki leku mogą wpłynąć na zdrowie dziecka.

Przed użyciem leku Apap należy dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Należy zapoznać się z listą składników, w tym substancji powinowanych, wchodzących w skład leku, oraz dowiedzieć się o środkach ostrożności i przeciwwskazaniach.

Jeśli chodzi o zamienniki lub odpowiedniki leku Apap, dostępne w Polsce są tabletki Acard, Aspirin, Abol oraz Acidren, każdy z nich zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Acard jest lekiem przeciwhistaminowym, który jest stosowany w leczeniu alergii. Aspirin jest stosowany w leczeniu bólu, migren, astmy oskrzelowej i zapalenia stawów. Abol jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym stosowanym w leczeniu bólu łagodnego i umiarkowanego. Acidren jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym stosowanym w leczeniu bólu łagodnego i umiarkowanego.

Dodatkowo, w Polsce istnieje kilka innych leków OTC o działaniach przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Są to: ibuprofen, paracetamol oraz naproksen. Ibuprofen jest lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym stosowanym w leczeniu bólu łagodnego i umiarkowanego. Paracetamol jest stosowany w leczeniu bólów głowy, bólu menstruacyjnego, bólu związanego z przeziębieniem i grypą oraz bólu mięśniowego. Naproksen jest stosowany w leczeniu bólu stawów związanego z reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Wszystkie te leki można kupić bez recepty. Jednak należy pamiętać, że leki te mogą powodować działania niepożądane lub wystąpić interakcje z innymi lekami lub suplementami. Dlatego zaleca się skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku.


Gdzie można kupić Apap?

Sprawdź gdzie kupić Apap. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Apap w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć






Apap składniki i działanie

Poznaj skład Apap i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Apap jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na ból, Na ból głowy, Na gorączkę, Na grypę, Na Grypę, Na kaszel, Na kaszel, Na Miesiączkę, Na migrenę, Na nerki, Na nerwoból, Na Półpasiec, Na przeziębienie, Na Przeziebienie, Na stawy, Na zatoki, Na żenskie płciowe, Na zwyrodnienia, Przeciwbólowe,
Główne składniki leku Apap to: Paracetamol ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

25 Replies to “Apap”

  1. Mi pomaga tylko i wyłącznie przy bardzo lekkich bólach głowy. W moim przypadku z innymi dolegliwościami bólowymi nie radzi sobie w ogóle.