Metocard


Napisz swoją opinię o Metocard


Cena Metocard
Skutki uboczne Metocard
Dawkowanie Metocard
Zamienniki Metocard
Forum Metocard
Najnowsza opinia o Metocard
Zastosowanie i składniki Metocard
Gdzie można kupić Metocard?

Opinie o Metocard (5)

Metocard, ocena średnia

6.7666666666667

Skutecznosc

72/10

  Brak skutków ubocznych

  59/10

   Oplacalnosc

   72/10
    1. Opinia użytkownika o Metocard :

     Mam duszności, nasilające się w upalne dni, problemy przy wchodzeniu po schodach, każde przyśpieszenie powoduje, że się duszę, puchną mi nogi w kostkach w upalne dni i jak więcej chodzę, nie wspomnę o naczyńkach popękanych na nogach, które miejscami tworzą siniaki, mam problemy z zasypianiem. Lekarz przepisał mi metocard ( podejrzenie wieńcówki), w dzień nie mogłam go stosować, po prostu źle się czułam, nie do życia – nigdy nie miałam nadciśnienia, raczej w okolicach 100-120. zaczęłam stosować metocard na noc i jak na razie spokojnie zasypiam i przesypiam prawie całą noc. Nie muszę brać innych środków nasennych, czy uspokajających. Wczesny wiek emerytalny.

    2. Opinia użytkownika o Metocard :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Hmmm… Wiadomo ze każdy organizm inaczej toleruje leki.. Na mnie metacard działa rewelacyjnie. Kiedy mam skoki tętna po zażyciu w 10 min wszystko wraca do normy.. Nie biorę go na codzień, tylko kiedy (zazwyczaj po zakrapianych weekendach) mam wysokie skoki tętna.. Bardzo mi pomaga ten lek…

    3. Opinia użytkownika o Metocard :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Wiadomo, że lek ma różne zastosowania i dlatego dawkowanie wśród różnych pacjentów jest także różne. Ja brałam go bardzo mało bo tylko 100 miligramów w dawkach rano i wieczorem 50. Ja brałam na zwykłe nadciśnienie i pewnie dlatego tak mało. Być może taka mała dawka metocardu spowodowała, że nie miałam żadnych problemów zdrowotnych po braniu leku. Muszę powiedzieć, że sama jestem długodystansowcem, bo biorę go na serio długo, w sumie 3 lata, nigdy żadnego leku nie brałam dłużej.

    4. Opinia użytkownika o Metocard :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     4

     Witam,
     Metocard 50 mg zażywam już od 6 lat 2 razy dziennie, a czasami i 3 z powodu nadczynności tarczycy przy której cierpię na arytmię serca i wypadanie płatka zastawki.Lekarz endokrynolog przepisał mi ten lek, ponieważ choruję też na astmę i alergię, a metocard nie powoduje zwężenia oskrzeli.Poza tym obniża poziom wapna, a miałam go ponad normę w organizmie, bo mam też problemy z przytarczycami), oraz cukru w organizmie (mam nietolerancje glukozy).Fakt metocard – pomaga mi w tylko w tej arytmii i zwalnia puls, ale to jedyna jego zaleta.Ja po zażywaniu Metacardu czuję się tragicznie mam prawie wszystkie działania uboczne tz. zawroty głowy,szumy uszne,brak siły mięśniowej,problemy gastryczne,zapalenie spojówek, jestem nerwowa wszystko mnie drażni, mam wrażliwość na zapachy, nasiliła mi się alergia pyłkowa, strasznie się pocę i dochodzi u mnie do hipotermii ,moja temperatura ciała to 34 stopnie nawet latem,nie mam w ogóle apetytu,a najbardziej mi dokucza silna nadwrażliwość na światło i słońce z wysychaniem gałek ocznych,że jestem zmuszona przebywać w mieszkaniu przy opuszczonych roletach.Moje życie to prawie 4 ściany,popadłam w depresję z której nie mogę wyjść i wiem,ze z niej nie wyjdę ,chyba,że przestałabym zażywać ten lek, ale nie mogę bo ta arytmia nie daje mi żyć, nawet budzi mnie w nocy przeważnie nad ranem i szybko muszę zażyć ten metocard bo inaczej bym nie wstała z łóżka bo w spoczynku mam arytmię pomiędzy 140-160 min.Lekarze mi przepisywali inne leki na arytmię, ale mój organizm ich nie tolerował, więc jestem zmuszona ten lek zażywać by żyć,ale co to za życie w 4 ścianach?Nie wiem czy mam taki wrażliwy organizm, że mam tyle ubocznych działań po tym metocardzie, czy to przyczyna alergii i innych chorób na które choruję ale powiem jedno,że po tym leku straciłam chęci do życia i czuję się tragicznie!!!

    5. Opinia użytkownika o Metocard :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Lek, który biorę na nadciśnienie tętnicze. Obniża on ciśnienie i reguluje pracę serca.
     Chyba jedną z wad tego leku jest to, że nie działa równomiernie przez całą dobę… W nocy, szczególnie nad ranem ciśnienie znów mam wysokie, zaś kilka godzin po jego zażyciu ciśnienie mi bardzo spada do 90/50, a puls 30.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.