Acc


Acc zawiera dawkę acetylocysteiny. Substancja ta rozrzedza wydzielinę, która nie tylko utrudnia nam oddychanie i powoduje kaszel, ale jest środowiskiem rozwoju bakterii. Acc, nie jest więc tylko lekiem na mokrą odmianę kaszlu, to także pomoc przy infekcjach dróg oddechowych.

Lek kojarzymy z reklam ten lek z zapewne z tego że ułatwia nam oddychanie. W istocie, tak jest. Tworzony śluz pod wpływem acc staje się bardziej wodnisty i z większą łatwością przychodzi mu opuszczenie dróg oddechowych.

Acc może być zastosowany również w przypadku zatrucia paracetamolem (badania jednak nie są tutaj jednoznaczne). Warto więc go mieć w apteczce, choćby z tego właśnie powodu.

Skutki uboczne stosowania acc występują rzadko najczęściej związane są z zastosowanie o wiele większej niż zalecana dawki leku. Mogą pojawić się wymioty, a nawet drgawki.

Napisz swoją opinię o Acc
Cena Acc
Ulotka Acc
Zamienniki Acc
Najnowsza opinia o Acc
Zastosowanie i składniki Acc
Gdzie można kupić Acc?

Opinie o Acc (13)

Acc, ocena średnia

7.3

Skutecznosc

74/10

  Brak skutków ubocznych

  78/10

   Oplacalnosc

   67/10
    1. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Jeśli chodzi o acc to z dużą dawką, czyli 600 mg to taki lek fluimucil forte też mający 600 opłaca się bardziej. Różnica to tak około 1/3 ceny.
     Skutki uboczne acc mnie najzupełniej nie dotyczą. Zawsze brałam tę najwyższa dawkę, ale nic niepokojącego się nie działo.
     Pozdrawiam

    2. Opinia użytkownika o Acc :

     Masakra zadziałało 70% skutków ubocznych, drugi lek, który tak na mnie zadziałał. Nigdy więcej acc nie, wiem skąd to g ma tyle dobrych opinii, po jednej tabletce myślałam, że wykorkuję zepsuła mi cały dzień.

    3. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nie powinno być tak jak jest. Dla lekarzy acc jest zupełnie zapomnianym lekiem, zamiast tego na kaszel przepisują różnej maści syropy. A te syropy to poza naturalnymi składnikami mają też chemiczne komponenty. I tutaj mamy: dxm, kodeinę. Pod przykrywka naturalnych syropków o ładnie brzmiących nazwach mamy tablice mendelejewa z często uzależniającymi i halucynogennymi składnikami (tutaj dxm się kłania). Warto zrobić kampanie społeczną, aby zwrócić uwagę, że na kaszel są też i produkty mniej szkodliwe, a zarazem skuteczne. Acc nie działa jak ręką odjął, to mit, ale działa, dajcie temu lekowi 24 godziny i będziecie zadowoleni. Organizm potrzebuje czas, aby wyrzucił z siebie flegmę. Dodam, że nie uważam, że wszystkie syropy są złe, tak nie jest, te w 100% naturalne gorąco polecam.

    4. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Nie zadziałał na mnie chyba tak dobrze, jak na was. Kaszlę cały czas i nawet sam kaszel też się nie bardzo zmienił. Daję jeden, bo musi być fair. Kasłanie głośne i głuche takie, jakie było. Może na jedne źródła kaszlu jest bardziej odpowiedni, niż na inne. Tak wnioskuję.

    5. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Teraz reklamują acc optime, ale oczywiście nie ma znaczenia, które acc się bierze. Czy to będzie zwykłe acc, czy któreś inne, max czy jakaś nowa wersja. Chciałem dołączyć się do głosu, że acc, jako jeden z niewielu leków na kaszel jest skuteczny i dość obojętny dla organizmu, bo skutki uboczne należą do rzadkości. Sprawiedliwie by było, gdyby był doceniony.

    6. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Jakoś tak się w mojej rodzinie przyjęło, że od kiedy zaczęto go produkować stosowaliśmy go przy przeziębieniach. Jest skuteczny, trzeba przyznać, ale troszkę za drogi. Zazwyczaj po zastosowaniu go 4 razy jestem już zdrowy. Najwyraźniej jego działanie jest nie tylko wykrztuśne. Mogę polecić go wszystkim, którzy chcą szybko pozbyć się lekkiego przeziębienia.

    7. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     4

     Wydaje mi się że poprzednie opinie są spreparowane przez opłacanych blogerów firm farmaceutycznych

    8. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Stosuję go dość często w okresie zimowym. Jest świetnym lekiem udrożniającym drogi oddechowe. Ale nie tylko. Acc można stosować do odchudzania, bo ma ten sam składnik, co niektóre suplementy. Warto na ten temat dowiedzieć się więcej. Jestem zadowolony ze skuteczności działania tego leku. O zwróćcie jeszcze uwagę na działanie leku poprawiające koncentrację. Jedynie jego cena mogłaby być troszeczkę niższa. Dajcie znać w komentarzach, czy są jakieś tańsze odpowiedniki.

    9. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Acc max pozwala skutecznie udrożnić drogi oddechowe przy przeziebieniach, alergii czy problemach z zatokami. Stosuję go profilaktycznie od pol roku i nie mogę narzekać. Wiecznie zapchany nos to już przeszłość. I satysfakcja dla mojej małżonki – przestałem chrapać;)

    10. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     jest bardzo dobry przy przeziębieniach i profilaktyce:)

     odkąd pamiętam jest w mojej rodzinie stosowany :)
     i wszyscy go polecają wiec ja też:)

    11. Opinia użytkownika o Acc :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Mój brat od dłuższego czasu miał problem z drożnością dróg oddechowych. Moja mama próbowała różnych domowych sposobów. Lecz nasza kochana rodzinna Pani doktor zapisała mu właśnie Acc Max. Jest zdecydowana poprawa, ale poczekamy, aż minie trochę czasu i zobaczymy, jakie będą rezultaty.

    12. Opinia użytkownika o Acc :

     Ja daje go mojemu dziecku i mężowi. Kiedy tylko przyjdą zmiany temperatury obydwoje łapią przeziębienie. Trzeba zastosować kilka dawek, pokrztusić sie trochę, wykasłać swoje i jest okej;) Profilaktyczny lek do domowej apteczki.

    13. Opinia użytkownika o Acc :

     Pamiętam tylko, że mama mi go dawała jak miałem naście lat. Poleciła nam go ciocia farmaceutka.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.