Zyx

Poznaj bliżej lek Zyx:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Zyx. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Zyx i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Zyx

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Zyx Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Zyx i opinie ekspertów

4.6
Nasi użytkownicy ocenili Zyx na ocenę średnią 4.6/10 na podstawie 33 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Zyx
Jest to lek ktory powodujw sennosc i tyje po nim ,wiwrzylam.ze jest dobry bo swedzi mnie skora ale chyba raczej zrezygnuje

o Zyx

Lekarz przepisał mi ten lek, chyba potraktował mnie trochę, jak królik doświadczalny:)
Nie kojarzyłem faktu z lekiem, ale już w pierwszym dniu pojawił się u mnie ścisk w gardle, jakby powiększone węzły chłonne.
Było to uczucie duszenia… [przeczytaj całą opinię]

o Zyx

Brałam na noc, przez jakiś czas dobrze działał, ale po jakimś czasie jak wzięłam znów- nie mogłam wstać, spałam 10-12 godzin, budziłam się niewypoczęta, zawroty głowy.

o Zyx

Bardzo dobry lek, mi pomógł w ciężkiej postaci alergii.

o Zyx

Dla ludzi, lekomanów, radzę podchodzić do leku (ZYX) z dużą dozą ostrożności, i dokładnie przeczytać ulotkę. Lekarz który wypisuje ten lek, robi ze swojego pacjenta, królika doświadczalnego, w dodatku jeszcze mu płacą, przedstawiciele… [przeczytaj całą opinię]

o Zyx

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Zyx

Zyx jest lekiem antyalergicznym najnowszej generacji (wywodzi się z leku starszej daty o nazwie zyrtec). Skuteczność leku budzi pewne wątpliwości, jednak istnieją badania, które wskazują że jest lekiem efektywnym.

Składnik aktywny, lewocetyryzyna, odkryta została niedawno (w 2001). W związku z tym czas pokaże, czy lek obarczony jest poważnymi długookresowymi skutkami ubocznymi.

Zyx jest chwalony za to, że nie powoduje uczucia senności. Wynika to z tego, że składnik aktywny tylko w małym procencie przenika do mózgu. Jest to duża zmiana w porównaniu do starszych preparatów, które znane były ze skutku ubocznego stosowania, jakim było uczucie zmęczenia, braku energii i senności.


Gdzie można kupić Zyx?

Sprawdź gdzie kupić Zyx. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Zyx w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Zyx składniki i działanie

Poznaj skład Zyx i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Zyx jest stosowany w wypadku: Na Alergię,
Główne składniki leku Zyx to: Levocetirizini ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

33 Replies to “Zyx”

 1. Jest to lek ktory powodujw sennosc i tyje po nim ,wiwrzylam.ze jest dobry bo swedzi mnie skora ale chyba raczej zrezygnuje

 2. Skutecznosc

  4.8

  Brak skutków ubocznych

  0.5

  Oplacalnosc

  0

  Lekarz przepisał mi ten lek, chyba potraktował mnie trochę, jak królik doświadczalny:)
  Nie kojarzyłem faktu z lekiem, ale już w pierwszym dniu pojawił się u mnie ścisk w gardle, jakby powiększone węzły chłonne.
  Było to uczucie duszenia, dosłownie na szyje.
  Balem, że się uduszę.
  W ciągu kuracji czułem się ospały, ale tylko pierwsze 2 dni, później odwrotnie byłem ciągle niespokojny w środku i dodatkowo ten ciągły ścisk gardła z jednej strony.
  Nie wspomnę, że już w ciągu 2 dni przybrałem 3 kg i jestem osoba aktywna fizycznie, jak również bardzo zwracam uwagę na to co jem, więc było to zatrzymanie wody w organizmie, więc może dobry lek dla kulturystów :))
  Po 5 dniu kuracji nie miałem problemy z oddaniem moczu, jakby coś mnie zablokowało.
  Po tygodniowej kuracji został tylko zbolały kark, a kilogramy wody spadły już po dobie odstawienia leku.
  Dziwi mnie tylko jedno, że tak niesprawdzony lek otrzymała również moja 7 letnia córka.
  Nie wiem, czy lek działał w ten sposób tylko na mnie, ale chciałem podzielić się opinia z innymi, którzy być może mają podobne objawy i nie wiążą tego faktu z lekiem.
  Chciałem zaznaczyć, że jestem mężczyzną 37 letnim dbającym o zdrowie i formę .
  Nie twierdze, że lek jest nieskuteczny i go nie neguje lecz możesz równie podobnie poczuć się po nim.

 3. Brałam na noc, przez jakiś czas dobrze działał, ale po jakimś czasie jak wzięłam znów- nie mogłam wstać, spałam 10-12 godzin, budziłam się niewypoczęta, zawroty głowy.