Cirrus


Cirrus to lek o sprytnym działaniu. Zawiera dwa składniki, pierwszym z nich jest cetyryzyna, antyalergiczna substancja stosowana od dawna (jest składnikiem między innymi leku Zyrtec). Problem z cetyryzyną jest jednak taki, że może ona powodować skutki uboczne takie jak osłabienie koncentracji i senność.
Cirrus zawiera jednak także drugi składnik ? pseudoefedrynę. Pseudoefedryna po pierwsze niweluje wspomniane powyżej skutki uboczne (gdyż sama jest stymulantem) a po drugie sama wykazuje dziane pomocna przy alergiach: Zmniejsza przekrwienie błon śluzowych, przez co zdecydowanie ułatwia oddychanie.
Napisz swoją opinię o Cirrus


Cena Cirrus
Skutki uboczne Cirrus
Dawkowanie Cirrus
Zamienniki Cirrus
Forum Cirrus
Najnowsza opinia o Cirrus
Zastosowanie i składniki Cirrus
Gdzie można kupić Cirrus?

Opinie o Cirrus (19)

Cirrus, ocena średnia

6.8

Skutecznosc

84/10

  Brak skutków ubocznych

  51/10

   Oplacalnosc

   69/10
    1. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Zawsze bardzo go lubiłam, bo uwalniał mnie od kropli do nosa i pozwalał oddychać. Ale już dwukrotnie miałam po nim tak silne zawroty głowy, że ledwo mogłam utrzymać pion i czułam się FA TAL NIE. Radzę więc jednak na niego uważać.

    2. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Jak dla mnie, najlepszy przy alergicznym zapaleniu zatok.

    3. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     9.9

     Oplacalnosc

     10

     To jedyny lek ktory wysusza śluzówkę nosa! Najlepszy jest na lejący katar. Pomaga holistycznie bo jezeli jest katar czesto boli glowa…kwestia ceny nie ma znaczenia jezeli lek pozytywnie wplynie na funkcjonowanie w ciagu dnia. Nie zaobserwowalam skutkow ubocznych. Polecam!

    4. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     1.2

     Oplacalnosc

     9.6

     Dzieki cirrusowi zeszłam z uzależnienia xylometazolinem, jest ok, przez cały dzień mogę normalnie oddychać. Mam w nosie 2 polipy, są dość duże i nie pozwalały na nodmalne funkcjonowanie. Dla mnie spoko, ale skutki uboczne ….oj tu bym się zastanowiła 100 razy, czy kiedy kolwiek wzięła bym jeszcze te tabletki. Nie mogłam spać, nawet do 24 w nocy, do tego lekkie kołatanie serca, wiadomo przez co (pseudoefedryna) i ból brzucha, a raczej jajników. Z tym sie jeszcze nie spotkałam żeby ktokolwiek pisał że po tym leku ma jakieś bóle. Mam je zaraz po zażyciu leku i utrzymuje sie jakieś 2 godzinki. Lek polecam, bo jest skuteczny.

    5. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     O wiele lepszy od sudafedu, a różnica jest taka, że sudafed nie ma powolnego, czy inaczej nazwanego spowalnionego uwalniania. Po sudafedzie czujemy się dobrze, a za 3 godiny źle. Jest źle, dobrze, źle, potem dobrze itd. Po cirrusie jest ok przez długi czas, nie ma tych niezdrowych dla mózgu skoków pseudoefedryny.

    6. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Na wszystkie katary alergiczne, polecam go jako mniejsze zło. Lepiej leków nie brać, ale świat jest taki, że nie możemy sobie jakiegoś dnia odpuścić i leżeć w łóżku. Nie każdy pracodawca takie coś akceptuje, jak branie wolnego dnia z powodu kataru. Gdyby nie to, że muszę, to bym cirrusa nie brała. Pozwala mi funkcjonować, pracować z alergią. Też leczy, bo jak katar mniejszy to nie przerobi się w infekcję.

    7. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Cirrus może drogi, ale bardzo dobry na drugi dzień wstałam, jak nowo narodzona, bez żadnych objawów, a mówią, że katar leczony, czy nie leczony trwa 7 dni, a u mnie tylko jedenusmiech.gif , super lek naprawdę polecam!!!!!!!! kupie go następnym razem!!!!

    8. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Odradzam. Jakoś nie miałem okazji zaobserwować dobrych skutków działania tego leku. W drugim dniu przyjmowania przezyłem horror. Najpierw skóra zamieniła mi się jak po oparzeniu słonecznym (czerwona i piekąca), a godzinę-dwie po tym dostałem kołatania serca (131 uderzeń na minute) i skoku ciśnienia do 159/94…. Była godz 3 w nocy i myślałem, że nie dotrwam do rana. Byłem pewien, że to się źle skończy. Na szczęście po ok godzinie sytuacja się uspokoiła.
     Po wizycie u lekarza dowiedziałem się, że to skutek zawartości efedryny, która tak pobudza i… uzależnia…. Dzisiaj nawet z grubą dopłata nie wezmę tego badziewia do ust.

     1. Opinia użytkownika o Cirrus :

      Po jednej dawce tego leku odczuwam skutki uboczne, których nigdy wcześniej przy innych tego typu lekach na katar nie odczuwałam: kołatanie serca, podwyższone ciśnienie, lepiej się co prawda trochę oddycha, ale katar wcale nie ustał, za to jest godzina 2 w nocy, ja nie śpię i zastanawiam się, czy dotrwam do rana w takim stanie pobudzenia.

    9. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Pomaga na chwilę, potem jest to samo, katar i zapchany nos.

    10. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Bardzo lubię ten lek. Często przez całe wakacje nie jestem w stanie normalnie oddychać, bo mam na coś okropną alergię, niewykrywalną niby przez standardowe testy. Jak wezmę Cirrus rano, to tak jak „Alergik” aż do popołudnia, czasem do wieczora czuję się normalnie. Jest, więc skuteczny i opłacalny, jedna tabletka wychodzi mi bez promocji po około 1,60 złotego, jak za wiele godzin spokoju, to nie jest wiele. Kosztuje tyle, co pączek, a jest od niego znacznie przydatniejszy : – ). Ostatnio postanowiłem też się odczulić i nie wiem, co mi z tego przyjdzie, życzcie powodzenia!

    11. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Ja muszę używać Cirrus przez cały okres letni, bo coś ciągle pyli i nie mogę oddychać. Potrafię zużyć jakieś 6 paczek chusteczek higienicznych jednego dnia. Wypróbowałem wiele leków: Zyx, Zenaro i właśnie Cirrus, który jest z nich wszystkich chyba najskuteczniejszy. Wezmę go rano i do wieczora mam względny spokój. Zenaro działał podobnie, ale chciało mi się po nim spać cały dzień.

    12. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Hej, mam alergię na mojego szczurka. Ciężko oddycha mi się w jego obecności, a jeżeli biorę go na ręce i przypadkiem drapnie mnie, to wyskakują mi straszne bąble. Testowałam już kilka i niestety za każdym razem mam jakieś skutki uboczne, jak nie kołatanie serca, to pokrzywka.
     W przypadku Cirrus ?a: nie mogłam spać w nocy. Obawiam się, że to przez pseudoefedrynę. Niestety po 30 minutach od zażycia leku wypiłam dość mocną herbatę i może to dlatego.
     Ogólnie mówiąc pomógł mi z katarem, wysypką i ułatwił oddychanie, ale to pobudzenie jest zbyt uciążliwe. Chyba już się nie zdecyduję na Cirrusa.
     Skuteczny, ale ryzykowny.

    13. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     4

     jest świetny :) polecam

    14. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     6

     Po dziesięciu latach męki z alergicznym zapaleniem spojówek i nieustannym katarze, od trzech lat mam zdecydowaną ulgę dzięki CIRRUSOWI.

    15. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Na moja wakacyjna alergie jest najlepszy:) szybko działa i pozwala mi jakoś normalnie funkcjonować;) Polecam!

    16. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Cirrus przynosi mi ulge, zdecydowanie. Mam przez caly rok katar, prawdopodobnie jest on skutkiem alergii, choc sam nie wiem, skoro trwa to nieustannie, caly rok. Odkad stosuje te tebletki jest znacznie lepiej.

     1. Opinia użytkownika o Cirrus :

      A może masz zapalenie zatok? Idz do lekarza. Ja właśnie to mam. Zażyłam dziś pierwszą tabletkę Cirrusa i czuję się dużo lepiej :-). Polecam :-).

    17. Opinia użytkownika o Cirrus :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Jedyny lek (tabletki), którym mogę wyleczyć każdy katar. A mój niestety nie trwa tylko tydzień. Trochę wysusza błony śluzowe. Niestety jest dość drogi i coraz droższy i droższy.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.