Klacid

Poznaj bliżej lek Klacid:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Klacid. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Klacid i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Klacid

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Klacid Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Klacid i opinie ekspertów

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Klacid

Klacid to antybiotyk. Lekarze przepisują go na wiele zakażeń. Najczęściej stawiany jest do walki z zakażeniem górnych dróg oddechowych.
Klacid sprzedawany jest w postaci tabletek, oraz granulatu. Stosowany powinien być dwa razy dziennie (dokładnie, co 12 godzin). Jeśli lek okaże się aktywny na dany szczep bakterii, choroba powinna minąć po maksymalnie 14 dniach. Jeśli tak się nie stanie powinno to być wskazówką do zmiany leczenia (np. wyboru antybiotyku z innej grupy)
Klacid nie jest wyjątkiem pośród antybiotyków i również jego stosowania może przysporzyć nam pewnych skutków ubocznych. Jeśli nasz układ pokarmowy jest wrażliwy, klacid może wywołać boleści, oraz nudności.


Gdzie można kupić Klacid?

Sprawdź gdzie kupić Klacid. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Klacid w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Klacid składniki i działanie

Poznaj skład Klacid i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Klacid jest stosowany w wypadku: Na Infekcję, Na Liszaj, Na przeziębienie, Na Przeziebienie, Na receptę, Na Zapalenie, Na zapalenie gardla, Na zapalenie migdałków, Na zapalenie oskrzeli, Na zapalenie płuc, Na Zapalenie Płuc, Na zatoki, Przeciwbakteryjne, Zobacz Inne,
Główne składniki leku Klacid to: Klarytromycyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.