Lucetam

Poznaj bliżej lek Lucetam:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Lucetam. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Lucetam i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Lucetam

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Lucetam Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Lucetam i opinie ekspertów

8.5
Nasi użytkownicy ocenili Lucetam na ocenę średnią 8.5/10 na podstawie 10 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Lucetam
Kiedyś cudownym lekiem na koncentrację i błyskawiczne zapamiętywanie był Kwas glutaminowy w tabletkach. To co wkuwałem nie mogę wyrzucić z pamięci od 42 lat po studiach. To było cudo no, ale co dobre to likwidują.

o Lucetam

Lucetam podaje babci mojego męża po drugim udarze około już trzech lat….
Mowa, pamięć, wszystko wróciło… może jako skutek uboczny, to że zrobiła się wyniosła i agresywna.

o Lucetam

W przypadku mojego ojca ( 81 ), z dużymi kłopotami z pamięcią krótkotrwałą, najlepszy skutek dało odstawienie tego leku. Pamięci nie przywracał, a jedynie „podkręcał”
pracę mózgu i w zasadzie jeszcze bardziej uświadamiał braki w pami… [przeczytaj całą opinię]

o Lucetam

Trudno jest mi ocenić ten lek. Moja 70 letnia mamusia musi go brać już od pół roku. Wszystko było z nią dobrze, aż nagle z dnia na dzień zaczęły się problemy z pamięcią. Zapominała zakręcić wodę, wyszła z domu i nie zamknęła drzw… [przeczytaj całą opinię]

o Lucetam

Od czasu jak moja Mama zaczęła brać LUCETAM zauważyliśmy znaczną poprawę Jej pamięci. Mama ma 93 lata.

o Lucetam

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Lucetam

Lucetam to nazwa handlowa piracetamu. Środek ten najczęściej jest używany u chorych po udarze mózgu, aby poprawić ich funkcje poznawcze. Piracetam używany jest również pozamedycznie, gdyż poprawia koncentrację, oraz ułatwia zapamiętywanie. Z dotychczasowych badań wynika także, iż lek przydaje się również osobom nadużywającym alkoholu, gdyż regeneruje mózg po uszkodzeniach powstałych na skutek działania tej substancji.


Gdzie można kupić Lucetam?

Sprawdź gdzie kupić Lucetam. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Lucetam w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Lucetam składniki i działanie

Poznaj skład Lucetam i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Lucetam jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

10 Replies to “Lucetam”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  9.9

  Kiedyś cudownym lekiem na koncentrację i błyskawiczne zapamiętywanie był Kwas glutaminowy w tabletkach. To co wkuwałem nie mogę wyrzucić z pamięci od 42 lat po studiach. To było cudo no, ale co dobre to likwidują.

 2. Lucetam podaje babci mojego męża po drugim udarze około już trzech lat….
  Mowa, pamięć, wszystko wróciło… może jako skutek uboczny, to że zrobiła się wyniosła i agresywna.

 3. W przypadku mojego ojca ( 81 ), z dużymi kłopotami z pamięcią krótkotrwałą, najlepszy skutek dało odstawienie tego leku. Pamięci nie przywracał, a jedynie „podkręcał”
  pracę mózgu i w zasadzie jeszcze bardziej uświadamiał braki w pamięci. Wzmagał też wewnętrzne napięcie i stres. Niestety, jest to kolejny lek, który w tym przypadku się nie sprawdził.