Lucetam


Lucetam to nazwa handlowa piracetamu. Środek ten najczęściej jest używany u chorych po udarze mózgu, aby poprawić ich funkcje poznawcze. Piracetam używany jest również pozamedycznie, gdyż poprawia koncentrację, oraz ułatwia zapamiętywanie. Z dotychczasowych badań wynika także, iż lek przydaje się również osobom nadużywającym alkoholu, gdyż regeneruje mózg po uszkodzeniach powstałych na skutek działania tej substancji.
Napisz swoją opinię o Lucetam


Cena Lucetam
Skutki uboczne Lucetam
Dawkowanie Lucetam
Zamienniki Lucetam
Forum Lucetam
Najnowsza opinia o Lucetam
Zastosowanie i składniki Lucetam
Gdzie można kupić Lucetam?

Opinie o Lucetam (9)

Lucetam, ocena średnia

8.4

Skutecznosc

84/10

  Brak skutków ubocznych

  81/10

   Oplacalnosc

   87/10
    1. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Lucetam podaje babci mojego męża po drugim udarze około już trzech lat….
     Mowa, pamięć, wszystko wróciło… może jako skutek uboczny, to że zrobiła się wyniosła i agresywna.

    2. Opinia użytkownika o Lucetam :

     W przypadku mojego ojca ( 81 ), z dużymi kłopotami z pamięcią krótkotrwałą, najlepszy skutek dało odstawienie tego leku. Pamięci nie przywracał, a jedynie „podkręcał”
     pracę mózgu i w zasadzie jeszcze bardziej uświadamiał braki w pamięci. Wzmagał też wewnętrzne napięcie i stres. Niestety, jest to kolejny lek, który w tym przypadku się nie sprawdził.

    3. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Trudno jest mi ocenić ten lek. Moja 70 letnia mamusia musi go brać już od pół roku. Wszystko było z nią dobrze, aż nagle z dnia na dzień zaczęły się problemy z pamięcią. Zapominała zakręcić wodę, wyszła z domu i nie zamknęła drzwi, potem wygodziła i nie potrafiła wrócić do domu ( nie przyznawała się do tego). Traktowaliśmy to z mężem z lekkim przymrużeniem oka, ale z trzymaliśmy rękę na pulsie. Do momentu, jak mama zostawiła przykręconą kuchnię gazową. Ogień został zgaszony, ale gaz się ulatniał. Dobrze, że mąż był w domu i poczuł dziwny zapach.
     Nawet bez szczegółowych badan mama dostała Lucetam. Rzeczywiście, może bardziej mama się pilnuje sama ( bardzo się wystraszyła).

    4. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Od czasu jak moja Mama zaczęła brać LUCETAM zauważyliśmy znaczną poprawę Jej pamięci. Mama ma 93 lata.

    5. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Doktorowa dała mi ten lek, bo mam 65 lat. Nie pamiętam, gdzie byłem dzień wcześniej i co robiłem. Mam jakby dziury w pamięci. Gdyby nie żona, nie dał bym sobie rady sam. Ale pomaga mi. Biorę jedną rano od miesiąca. Słucham wiadomości i już przypominam sobie, co się działo dwa dni wcześniej. Lubię go, dostałem drugą receptę i mam go brać.

    6. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Lek ten poprawia mi koncentrację i regeneruje sie po leczeniu szpitalnym….Super…Polecam

    7. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę lucetam dwa lata super sie czuje pomaga na zawroty głowy jestem po operacji kręgosłupa miałam wysokie ciśnienie ,odkąd stosuje lucetam ciśnienie uregulowało mi się.

    8. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Brałam lucetam przed moja pierwszą w życiu sesją. Stresowałam się okropnie, same czarne myśli. Juz nawet rozważałam rezygnację ze studiów. Ale w końcu się zawzięłam i zaczęłam zakuwać. Koleżanka stosowała jakieś suplementy diety na poprawę koncentracji i mówiła mi że działają wiec też pomyślałam że zacznę cos takiego brać. Poszukałam trochę informacji w internecie i natrafiłam na Lucetam. trochę się bałam na początku, bo w sumie lek ten nie jest stosowany głównie na poprawę koncentracji i pamięci, ale w przypadku chorych po udarze. Jednak zastosowanie jako lek poprawiający prace mózgu też ma więc spróbowałam. Efekty jak najbardziej korzystne, uczyło mi się naprawdę dobrze i bardzo szubko przyswajałam nowe wiadomości. Co do skutków ubocznych to miewałam bóle głowy. Ale po tak intensywnej nauce zawsze się one zdarzają. wiec polecam:)

    9. Opinia użytkownika o Lucetam :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Moja babcia miała udar mózgu, nigdy nie sądziłam jakie skutki może przynieść coś takiego. Powolnie mówiła, miała problemy ze skojarzeniem pewnych faktów. Ogółem bardzo niemiłe przeżycie dla niej jak i dla bliskich. Chodziła na badania i przepisano jej właśnie Lucetam. Nie potrafie powiedzieć jak bardzo jest skuteczny, ponieważ nie przydarzyło to się mnie, ale za to zauważyłam u babci znaczną poprawę, bynajmniej troszkę sprawniej jej idzie wysławianie się i zaczyna więcej kojarzyć. Oceniam go na 5.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.