UroFuraginum

UroFuraginum to substancja wspomagająca leczenie chorób układu moczowego. Nieprzyjemne swędzenie a nawet ból jest spowodowany bakteriami i mikroorganizmami w naszym moczu. Składnik główny zawarty w preparacie UroFuraginum przede wszystkim działa zapobiegawczo (bakteriostatycznie) ale również aktywnie zwalcza drobnoustroje zawarte w moczu. Ma szerokie działanie na różne bakterie. lek stosuje się również w sytuacjach podwyższonego ryzyka na takie zakażenia, np w sytuacjach używania antybiotyków gdzie odporność organizmu jest podwyższona.

 

Hascovir

Lekarze w naszym kraju często przepisują Hascovir. Jest to lek przeciwwirusowy, który utrudnia namnażanie się wirusów. Skuteczny jest przy takich chorobach jak: opryszczka, ospa wietrzna i półpasiec.
Hascovir jest preparatem mało toksycznym dla człowieka, jednak może spowodować problemy z wątrobą, nerkami, a jeszcze częściej nudności i ogólne osłabienie organizmu. Może również zdarzyć się, że lek ten będzie akurat dla Ciebie zupełnie nieskuteczny.

NeoFuragina

Lek Neofuragina stosuje się przy zakażeniu dolnych dróg moczowych. Jedna tabletka zawiera 50mg furagina, która jest znana ze swojego działania hamującego rozwój bakterii odpowiedzialnych za zakażenie dróg moczowych. Przebieg leczenia: Pierwszy dzień : 100 mg (2 tabletki) 4 razy dziennie; kolejne dni: 100 mg (2 tabletki) 3 razy na dobę.