Aflavic


Aflavic stworzony został do walki z bardzo częstym problemem, jakim jest niewydolność krążenia kończyn dolnych. Być może powinniśmy po niego sięgnąć, gdy odczuwamy ciężkość nóg, bądź mamy problemy ze staniem przez dłuższy czas w jednym miejscu. Raczej nie powinien powodować skutków ubocznych, choć przypadki nudności po zastosowaniu diosminy (aktywny składnik aflavicu) były notowane.
Napisz swoją opinię o Aflavic


Cena Aflavic
Skutki uboczne Aflavic
Dawkowanie Aflavic
Zamienniki Aflavic
Forum Aflavic
Najnowsza opinia o Aflavic
Zastosowanie i składniki Aflavic
Gdzie można kupić Aflavic?

Opinie o Aflavic (15)

Aflavic, ocena średnia

6.5333333333333

Skutecznosc

56/10

  Brak skutków ubocznych

  79/10

   Oplacalnosc

   61/10
    1. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8.5

     Oplacalnosc

     10

     Cena przystępna. Zażywam zawsze podczas obiadu z początku było mi nie dobrze, ale minęło po trzecim dniu zażywania aflavick.
     Następnie nogi czasem jeszcze bolą, ale jest ogromna różnica, bo już nie drętwieją. Mały minusik delikatne zawroty głowy.

    2. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Świetny lek na hemoroidy. Wcześniej brałam czopki i maści, ale bez rezultatu. Aflavic całkowicie mi pomógł z hemoroidami. Zero skutków ubocznych. Polecam

    3. Opinia użytkownika o Aflavic :

     własnie wróciłam do niego, no zobaczymy jak to będzie działać. Wcześniej byłam zadowolona, ale cudów żaden suplement nie obiecuje.

    4. Opinia użytkownika o Aflavic :

     dla mnie pomaga żadnych skutków ubocznych i jest niedrogi polecam.

    5. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Po Aflavicu ból rozsadza głowę, żadne tabletki nie pomagają i w dodatku zawroty głowy.

    6. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Moją odwieczną zmorą był ból i ciężkość nóg. Nawet jak wstawałam rano objawy nic nie ustępowały. Farmaceutka z naszej apteki zaproponowała mi Aflavic. Cena przystępna i trzeba przyjmować tylko jedną tabletkę. A rezultat wyśmienity. Już po zażyciu dwóch pierwszych tabletek objawy zaczęły ustępować , żadnych skutków ubocznych ( choć jestem alergikiem i nie toleruję wielu leków). Dziś jest pół miesiąca odkąd zaczęłam brać ten lek, a moje nogi są lekkie ,i wypoczęte nawet po długim dniu w pracy (a w pracy bardzo dużo chodzę i stoję),i w długiej podróży nogi tak nie bolały jak zawsze.

    7. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     No cóż ja dostałam ten lek od lekarki, żadnych skutków ubocznych zażywania tego leku nie odczuwam, natomiast jeżeli chodzi o skuteczność hmm żyły są widoczne ale się schowały pod koniec dnia jestem wstanie je również namacalnie wyczuć, ” ciężkość nóg ” odczuwam po całym dniu mimo stosowania leku. Myślałam że żyły się całkiem schowają ;( i te naczyńka popękane eh, szukam dalej.

    8. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Ja stosuję aflavic 600mg od 2-uch tygodni, nogi może są mniej opuchnięte ale po godzinie po zażyciu mam lekkie zawroty głowy i złe samopoczucie. Zdaję sobie sprawę że każdy reaguje inaczej, biorę ten lek dalej, bo nogi mniej bolą i nie ma takiej opuchlizny.

    9. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     2

     Ja, co prawda tabletek nie zwracałam, ale zaraz po rozpoczęciu kuracji pojawiły się okropne bóle głowy, wręcz nie do wytrzymania. Żadnej poprawy a głowę rozsadza. To by było na tyle, jeśli chodzi o moją przygodę z Aflavic’iem.

    10. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Ja pokochałam te tabletki od pierwszej godziny po zażyciu, moje dolegliwości to bole nóg rwanie puchniecie rak i nóg,
     po pierwszej tabletce dożyłam wieczoru w upały bez problemu a po kilku dniach czułam jakby mi ktoś darował nowe ciało, skutków ubocznych brak choć mój żołądek jest bardzo czuły, jedyna wada to wielkość tabletki .

    11. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     2

     W pracy muszę dużo chodzić czasami poprostu wymiękam. Znajoma, prawie nieznajoma dała mi Aflavic. Nie mogę niestety powiedzieć nic dobrego na temat tego leku, ponieważ za każdym razem zdążyłem zwymiotować tabletki zanim poznałem ich skuteczność. Lecz jak wiadomo każdy organizm reaguje inaczej.

    12. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Aflavic to bardzo skuteczny środek. Jestem budowlańcem, cały dzień na nogach. Po proacy i w czasie snu nie mogłem sobie poradzic z bólem stawów, kolan. Zaletą jest również fakt, że lek jest w postaci tabletek. Nie trzeba tracic czasu na uporczywe i czasochłonne wklepywanie maści.

    13. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Różne leki brałam, antybiotyki, hormony, ale nigdy nie wymiotowałam. Te tabletki to coś strasznego. Już kilka minut po zażyciu tabletki zwracałam ją, mimo, że brałam nad czczo. Mdliło mnie do południa. Oczywiste, że zaprzestałam brania, więc trudno mówić o skuteczności.

    14. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     4

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     6

     Ja niestety nie mogę się zgodzić z Zuzką, w moim wypadku Aflavic w ogóle nie jest taki dobry. Jeżeli chodzi o skuteczność nie mogę powiedzieć o nim dobrego słowa i w dodatku wystąpiły skutki uboczne. Nie mogłam stosować tego leku, ponieważ około 20min po zażyciu tabletki wymiotowałam i zwracałam ją…;/ Może to tylko w moim wypadku tak jest, ale wolę uprzedzić innych, którzy chcieliby sięgnąć po Aflavic.

    15. Opinia użytkownika o Aflavic :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Odkąd pamiętam mój tata ma problemy z nogami (55l.). Kiedyś usłyszałam o tym leku i zakupiłam go w prezencie imieninowym, powiedział, że dałam mu najlepszy prezent, jaki mógł dostać. Szczerze polecam. Razem z tatą nie odnotowaliśmy skutków ubocznych.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.