Torecan


Ja wymiotowałam bardzo podczas ciąży. Dostałam od mojej ginekolog torecan. Pozwolił mi jakoś w miarę normalnie uczestniczyć w życiu. Moje wymioty były tak intensywne, że pojawiła się groźba odwodnienia również zagrażająca dziecku. Pamiętajcie żeby nie jeździć samochodem jak ten torecan bierzecie. Ginekologica mówiła mi to wielokrotnie, dlatego pamiętam.
A teraz dla wszystkich Pań to, co najważniejsze, dziecko urodziło się zdrowe!
Napisz swoją opinię o Torecan


Cena Torecan
Skutki uboczne Torecan
Dawkowanie Torecan
Zamienniki Torecan
Forum Torecan
Najnowsza opinia o Torecan
Zastosowanie i składniki Torecan
Gdzie można kupić Torecan?

Opinie o Torecan (7)

Torecan, ocena średnia

4.5

Skutecznosc

47/10

  Brak skutków ubocznych

  41/10

   Oplacalnosc

   47/10
    1. Opinia użytkownika o Torecan :

     Witam. Leku Torecan nie poleciłabym nawet wrogowi… Jego skutki dotkliwie odczuł mój syn, dwa dni temu. Teraz leży i nie może dojść do siebie. Dzięki szybkiej pomocy na SOR zaraz po objawach zawieźliśmy go do szpitala, udało się opanować sytuację, po 6 godzinach męki- dosłownie. Miał tak silne bóle, wykrzywiało twarz, kark, dusił się. Nadal bolą go mięśnie po skurczach. Objawy były bardzo silne i bolesne. Jak można być tak nieodpierdzielanym lekarzem i przepisywać takie leki!? Nigdy w życiu!!!

    2. Opinia użytkownika o Torecan :

     Brak skutków ubocznych

     1.7

     Dostałam torecan z powodu częstych wymiotów utrzymujących się od ponad 2 tygodni lekarz ostrzegał mnie, że to bardzo silny lek. Brałam go przez dwa dni i przez własnie ten czas dostałam skrętu szyi na zmianę w jedną potem w drugą stronę. Nie mogłam tego opanować ciężko mi było nawet połykać ślinę. Kiedy dowiedziałam się że to jeden z efektów ubocznych tego leku natychmiast go odstawiłam choć i tak boje się że mi to wróci.

    3. Opinia użytkownika o Torecan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Dostałam ten lek, na zawroty głowy. Gdybym wiedziała, że skutki uboczne będą tak olbrzymie, w życiu nie zdecydowałabym się, żeby go zażyć. Miałam suchość w ustach, podwyższone ciśnienie, ale żeby tego było mało, gałki oczne wywracały mi się w każdą stronę, a potem cały czas musiałąm patrzeć w jedną stronę, nie dało się tego opanować. Wylądowałam w szpitalu.

     1. Opinia użytkownika o Torecan :

      Skutecznosc

      9.8

      Brak skutków ubocznych

      9.5

      Oplacalnosc

      10

      Co za bzdura-podwyższone ciśnienie?!!! Kobieto, chyba leki pomyliłaś-Torecan obniża ciśnienie i to bardzo…
      Ja biorę ten lek od 7 lat i żadnych ubocznych efektów nie ma. Może oprócz jednego- gdy więcej wezmę wtedy bardzo ciśnienie spada. Ale ogólnie dzięki temu lekowi funkcjonuję.

    4. Opinia użytkownika o Torecan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     A ja po torecanie dostałam szczękościsku… nie poleciłabym go nawet wrogowi.

    5. Opinia użytkownika o Torecan :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Dostałam Torecan przy problemach z równowagą, zawrotami głowy, mdłościami. Wszystkie możliwe skutki uboczne u mnie występowały. Miałam światłowstręt, jadłowstręt, początki depresji (które dają sobie znać, aż do tej pory mimo, że minęło 2 lata), bóle głowy i wiele innych. Zanim go weźmiecie najpierw przeczytajcie ulotkę. Bardzo żałowałam, że wogóle zdecydowałam się go brać. Ciężko się pozbyć tych skutków ubocznych.

    6. Opinia użytkownika o Torecan :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Miałem gigantyczne problemy z żołądkiem. Było tak, że cokolwiek wypiłem powodowało to u mnie wymioty. I to momentalnie. Byłem tak zdesperowany, że zamiast leżenia w łóżku siedziałem i trzymałem wodę w ustach, aby wchłonęła się z gardła. Rodzice zadzwonili po pogotowie, bo im też udzieliła się moja panika. Przyszła Pani lekarz i zupełnie spokojnie dała mi torecan (nie przepisała, ale dała). Jedna tabletka, dosłownie jedna wystarczyła, bym wrócił do siebie. Bo wziąłem jedną, najadłem się napiłem, bez wymiotów i ułożyłem się spokojnie spać, bez paniki że umrę z odwodnienia.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.