Tabex


Tabex to preparat, który ma pomóc nam rzucić palenie. W przeciwieństwie do bardziej popularnych środków, nie zawiera nikotyny.

Tabex zawiera najstarszy znany środek wspierający nas w walce z nikotynizmem, cytyzynę. Występuje ona naturalnie np w Polsce w pewnym krzewie (Żarnowiec Miotlasty). Skuteczność cytyzyny, a przez to tabexu została udowodniona – Okazało się, że zwiększa 12 miesięcznę abstynencję od tytoniu ponad 3-krotnie w stosunku do placebo.

Przy stosowaniu tabexu należy uważać, gdyż ten lek jest substancją toksyczną, choć w małych dawkach przedstawia głównie działanie terapeutyczne. Czasami mogą wystąpić skutki uboczne takie jak: wymioty, nudności, bóle głowy i serca.

Napisz swoją opinię o Tabex


Cena Tabex
Skutki uboczne Tabex
Dawkowanie Tabex
Ulotka Tabex
Zamienniki Tabex
Forum Tabex
Najnowsza opinia o Tabex
Zastosowanie i składniki Tabex
Gdzie można kupić Tabex?

Opinie o Tabex (155)

Tabex, ocena średnia

7.5666666666667

Skutecznosc

79/10

  Brak skutków ubocznych

  66/10

   Oplacalnosc

   82/10
    1. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     1 dzień nie palę
     2 dzień 1 pet
     3 dzień 3 pety
     4 dzień 1 pet na 3 razy
     5 dzień 0
     6 dzień 11 petów + piwoo
     7 dzień 26 petów + wódka
     8 dzień 0
     9 dzień 0….
     …..
     55 dzień 0 palenia + %%
     ŻYJE !!
     Ciągnie , ale daję radę:)

    2. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nie palę z Tabexem 84 dzień. Polecam każdemu! Nie zastanawiajcie się. Jest to tańszy i wg mnie lepszy odpowiednik desmoxanu, bo kupiłam tabex za 35 zl a po 3 dniach niepalenia pieniądze mi sie zwróciły.

    3. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     10 dzień nie palę i mam nadzieję, że wytrwam czego i wam życzę.

    4. Opinia użytkownika o Tabex :

     Jest połowa marca. NIE PALĘ. Polecam z całego serca.

    5. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Nie palę już 7 dzień, tabletki, jak dla mnie pomagają, w trzecim dniu zapaliłem pół fajki, ale mi nie smakowało, paliłem 10 lat, już nie mam problemu picia kawy z papierosem tylko delektuje się kawą, A poza tym trzeba mieć silną wolę, jeśli ktoś myśli, że kupi tabletki weźmie całą kurację i przestanie palić to jest w błędzie. Ja na tą chwilę nie palę, a jak będzie dalej, to nie wiem, ale mam nadzieję, że wytrwam.

    6. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Hej, u mnie dzisiaj mija miesiąc jak nie pale . Dzięki tabletką i ksiązce Allana Carra uwolniłam się od nałogu :)

    7. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Biorę Tabex tydzień czasu -palę dużo mniej, ale nadal palę, mam nadzieję, że w końcu przestanę.

    8. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam,
     Biorę tabletki TABEX po 4 dniu nie paliłam już ani jednego papierosa, nie palę do dzisiaj 3 miesiąc, nie przeszkadza mi nawet osoba paląca.
     Podczas pierwszych dni strasznie bolała mnie głowa, ale po 3 dniu mi przeszło.
     SKUTECZNOŚĆ I OPŁACALNOŚĆ 100 PROCENT.
     Pełną kurację TABEX kupiłam za 40,00 zł. a zaoszczędziłam już ponad 300 zł. na nie paleniu.

    9. Opinia użytkownika o Tabex :

     Tabex zażywam 3 dzień i nie pale wcale mniej, a wręcz przeciwnie- pale ZNACZNIE WIĘCEJ…

     1. Opinia użytkownika o Tabex :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      6

      Oplacalnosc

      8

      Przede wszystkim, jeśli chcesz żucić palenie to zapamiętaj, że tabletki to nie wszystko- najważniejsza jest chęć i samozaparcie. Jeśli nie masz pewności, to nie próbuj, bo lek ci nic nie da.

    10. Opinia użytkownika o Tabex :

     Nadal NIE PALĘ i jest ok. Bywają chwile w których z przyjemnością pewnie bym zapaliła, ale już tak pozostanie. Jestem z siebie dumna i teraz wielu osobom polecam Tabex. Tabletki pomagają, ale pozostaje jeszcze to „coś” w głowie.

     1. Opinia użytkownika o Tabex :

      Tak, pozostaje jednek to coś z czym trzeba walczyć. Mi pomaga.

    11. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Paliłam 41 lat tj.od 16 roku życia, ostatnio minimum 2 paczki dziennie. Wydawałam miesięcznie około 1.000 zł i to G. mną rządziło. Szybciej myślałam o koniecznym zapasie 4 paczek papierosów na sobotę i niedzielę niż o chlebie. W ciągu tych lat nie miałam ani jednego dnia przerwy w paleniu. Na papierosa zwlokłam się z łóżka w trzy godziny po urodzeniu córki, a po poważnej operacji w całkowitej narkozie zawlokłam się do szpitalnej toalety po 10 godzinach by tam rozkoszować się`wszelkimi smrodami. Dziś mija 15 dzień bez papierosów. Przez 10 dni brałam zgodnie z instrukcją TABEX. Właśnie 10 dnia przeszłam jakieś dziwne załamanie. Czułam się podle, jak zbity pies, a dodatkowo bardzo wzrosło mi ciśnienie /biorę tabletki obniżające ciśnienie/.Odstawiłam Tabex. Niestety trochę więcej jem, ale i na to przyjdzie czas. Pomagają mi również miętowe mentosy ponieważ paliłam LM miętowe. Piję kawę bez papierosów i jest to możliwe. Na razie nie czuję się, ani lepiej, ani gorzej, ale zdecydowanie więcej mam pieniędzy. NIE BĘDĘ PALIŁA- smrodliwe gówno nie będzie zawiadywać moją głową. DZIĘKI. Odezwę się za jakiś czas.

     1. Opinia użytkownika o Tabex :

      Skutecznosc

      8

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      10

      Palę od 17 roku życia, minimum paczkę dziennie przez 50 lat. W 2005 roku rzuciłam palenie dzięki Tabexowi, ale pojawiły się skutki uboczne – wysokie ciśnienie, problemy ze słuchem, tarczycą i sercem. Po 7 miesiącach wróciłam do nałogu (brak silnej woli) i wydawało mi się, że ten jeden papieros nie zaszkodzi. Teraz chcę spróbować z Tabexem jeszcze raz, wyzwolić się z nałogu, ale czekam na odpowiedni dzień, może się uda. Pozdrawiam

     2. Opinia użytkownika o Tabex :

      Jolanta, napisz, jak Ci idzie. Palę 25 lat prawie paczkę dziennie, też LM linki ciemnozielone i bardzo chce rzucić, ale bardziej boję się chyba tych tabletek :-(

    12. Opinia użytkownika o Tabex :

     Kupiłam tylko jeden listek tabletek tabexu, po nim rzuciłam palenie, brałam dwie tabletki dziennie, bo nie wydawało mi się, że potrzebuję silniejszej dawki= paliłam ok 7 papierosow na dzień, paliłam 15 lat i teraz mnie bardzo cieszy, że nie czuję głodu nikotynowego i wszystko jakieś jest łatwiejsze w tym nowym nie palącym życiu pozdrawiam warto się przekonać samemu

    13. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Rzuciłam palenie 11 lat temu właśnie na tabexie, kosztował wtedy 11 zloty, rewelacja rzuciłam i wróciłam do palenia najpierw przy znajomych, później paczka na miesiąc teraz paczka na 2-3 dni i ten smród we włosach ubraniach w ustach, powiedziałam dość -znów tabex 45 zloty tyle co 3 paczki lm forward i dziś pierwszy dzień i efekty już są nie ciągnie mnie, a na myśl o smrodkach mdli mnie:) To dobry lek.

    14. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Witam
     Byliśmy namiętnymi palaczami prawie dwadzieścia lat razem z męzem wypalaliśmy 3 paczki dziennie po 35 szt w paczce czerwone Caro, ja rzucałam po płytkach było ciężko ale dałam radę, w pracy dowiedziałam się że koleżanki zaczęły „hurtowo” i ze skutkiem rzucać palenie po Tabexie kupowały na spółkę opakowanie po 100 sztpostaniwiłam że pomogę mężowi i na Dzień Dziecka kupłam Tabex brał tabletki i palił aż w końcu zapomniał brać tabletki i palić zostało ok pół opakowania dał swojemu koledze który mimo woli też bez problemu rzucił palenie i tak minęło prawie 14 lat nie palimy ale nałogowcem zostaje się na całe życie nawet po tylu latach trzeba być czujnym bo są takie momenty że człowiek ma ochotę zapalić i wtedy tylko wewętrzne pranie mózgu. Polecam ten lek jest bardzo skuteczny.

    15. Opinia użytkownika o Tabex :

     Witam, ja biorę Tabex tydzień i papierosy mi nie smakują, gryzie mnie w jerzyk, jak pale. Przez tydzień spaliłem nie całą paczkę papierosów. Paliłem około 2 paczek dziennie przez 15 lat. Mam nadzieję, że mi się uda. Skutki uboczne: zrobiłem się jakiś wrażliwy, często mi się płakać chce, choć nie mam 20 lat tylko 40 prawie, ale mam to gdzieś grunt by nie palić.

    16. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Witam
     Od ponad 2 lat nie palę… probowalam na wiele sposobów i od wielu lat rzucić palenie (25 lat palenia ponad paczke dziennie)… mialam przerwy nawet roczne ale zawsze zwyciężała chęć „puszczenia dymka” … teraz, po tabexie nie wyobrażam sobie powrotu do palenia… jedyny minusik, że mi przybyło 6kg… ale juz nad tym pracuję i zostało już tylko 3 kg do zrzucenia… polecam wszystkim i trzymam kciuki za zdecydowanych rzucić

    17. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Hejka, ja was podziwiam palę już 15 lat średnio paczkę dziennie zaczęłam łykać tabex 3 dni temu i jakoś bez większego wow:(fakt palę mniej ),ale wydaje mi się że tylko przez moją upartość bo nadal ciągnie mnie jak nie wiem co do papierosów.mam nadzieję że mi się uda to moje pierwsze rzucanie nałogu Przeraża mnie ilość wydaniej kasy na fajki.!!!

    18. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam,
     Polecam z czystym sumieniem. Od 4 lat nie palę, a wszystko za sprawą tabexu.
     Dodam, że wcześniej paliłam średnio paczkę dziennie i zupełnie nie wyobrażałam sobie, by rozpocząć poranek od kawy, ale bez papierosa… a jednak!
     Polecam!

    19. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     witam!zażywam tabex już drugi dzień jak dla mnie rewelacja!!kilka razy chciałam rzucić ale mi sie nie udało.stosowałam wcześniej pastylki do ssania ale one tak naprawdę nic nie dawały.a teraz…siedzę przy kompie popijam kawę i wogóle nie chce mi się palić.wcześniej kawa bez papierosa…nie do wyobrażenia.jestem dobrej myśli.pozdrawiam gorąco!!

    20. Opinia użytkownika o Tabex :

     Pytanko: maja te tabletki Tabex jakiś wpływ na przyjmowane środki antykoncepcyjne?

     Z gory dziekuje za odpowiedz\ pomoc.
     M.

    21. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     6

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Próbowałam rzucić palenie już wiele razy. Jestem bardzo oporna, ale obecnie zmusza mnie stan zdrowia. Najczęściej zażywałam wspomagacze, przestawałam palić i następnie sama zaprzepaszczałam efekty. Paliłam 35 lat i choć nie przekraczałam 20 papierosów dziennie, a ostatnie 10 lat paliłam cienkie, lubiłam ten nałóg i trudno było mi zaniechać palenia. Tabexu próbowałam kilka razy i zawsze rzucałam palenie na jakiś czas ( 1-5 miesięcy). Obecnie rzucam i jestem już po 25 dniach, nie palę, ale nie mam już tabletek a palić chce mi się potwornie. Nie wiem czy wytrwam. Ponieważ długo paliłam, postanowiłam kupić drugie opakowanie tabexu (w ciągu tych 35 lat palenia jest to 5 opakowanie). Działań ubocznych miałam niewiele- senność, osłabienie, zaburzenia trawienne, itp. Napiszę z jakim skutkiem. Muszę rzucić (zawał) i jeśli nie rzucę operacja krtani niedługo. Piszę to trochę ku przestrodze, nie czekajcie tak długo. Tym, którzy odzwyczajają się, życzę wytrwałości i oczywiście efektów rzucenia tego świństwa. Pozdrawiam.

    22. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Skończyłam kuracje Tabexem – byłam bardzo zadowolona gdyż nie ciągnęło mnie w ogóle do papierosów.
     Przez 2 miesiące nie paliłam ale głupia byłam i zapaliłam dwa papierosy bo myślałam, że nic mi nie będzie – pomyliłam się i znowu palę. Więc należy stosować się do polecenia na ulotce- NIE można skusić się na ani jednego papierosa po kuracji.
     Muszę odczekać odpowiednią ilość czasu i znowu zacznę kuracje jeśli nie zrezygnuje wcześniej.

    23. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Witam. Biorę Tabex od 4 dni, przestałem palić w drugi dzień zażywania tabletek. Paliłem ponad paczkę dziennie od 12 lat. Skutków ubocznych brak (oczywiście oprócz typowych odstawiennych nikotyny). Palić się nie chce, najgorzej zwalczyć przyzwyczajenia papierosowe (w samochodzie, po jedzeniu, przy piwie etc). Przeszkadza mi zapach dymu papierosowego więc jestem dobrej myśli. Polecam!!

    24. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Papierosy faktycznie zmieniły swój smak, pod koniec palenia było mi już tak niedobrze, że nie mogłam żadnego dopalić.
     Najpóźniej 5-tego dnia palacz powinien zrezygnować z palenia.
     U mnie wyglądało to tak, że sama od 6-tego dnia przestałam palić, żeby kuracja miała jakikolwiek skutek, bo palić chciało mi się nadal, fakt faktem nie takie ilości jak zwykle (ok.6-10 szt.), bo „przestawiłam” się na tylko 3, max.4 sztuki.
     Nie palę od 9-ciu dni, wydaje mi się, że tabex pomógł mi w walce z nałogiem, ale nie udałoby się to bez mojej silnej woli.
     Może w porównaniu do innych nie paliłam długo, bo ok.6 lat, ale dla mnie rzucenie było dość trudne i wymagało samozaparcia. Do tej pory mam ochotę na palenie, przez to, że palą moi znajomi i mój chłopak, ale ciągle mam w myślach to, że bez sensu byłoby zapalenie choćby jednego papierosa i zaprzepaszczenie tego, co już osiągnęłam.
     Jednym z minusów mojego rzucania papierosów jest mój nastrój – niby wszystko okej, ale jeśli choć trochę się zdenerwuję, to czuję jakbym miała zaraz wybuchnąć!
     Ojjj… Brak nikotyny zrobił ze mnie niezłą zołzę!
     Ale myślę, że powoli mi zacznie przechodzić – w końcu to jakby nie było pierwsze dni bez całkowitego palenia papierosów:)
     U mnie jest jeszcze jeden skutek uboczny, a mianowicie jest mi ostatnio niedobrze po wzięciu tabletki.
     Na szczęście opakowanie kończę za 11 dni, także mam nadzieję, że to jakoś przetrzymam!
     Kurację zapewne powtórzę za jakieś pół roku, chyba, że namówię więcej osób z mojego otoczenia na rzucenie papierosów, wtedy na pewno będzie łatwiej w utrzymaniu postanowienia żeby się już nigdy więcej nie truć!
     I tego wszystkim życzę!:)

    25. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Witam, ja biorę 3 dzień. Palę LD czerwone, paczka dziennie, od ponad 5 lat. Powiem szczerze, że mam ochotę na papierosa ale dziwnie smakują jak zapalę. Tak ohydnie. Nie jestem w stanie wypalić do końca- to dobry znak! Niestety dałem za lek prawie 70 zł ale myślę, że się opłaca. Mam fajne sny i to mi się podoba:P

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.