Tabex


Tabex to preparat, który ma pomóc nam rzucić palenie. W przeciwieństwie do bardziej popularnych środków, nie zawiera nikotyny.

Tabex zawiera najstarszy znany środek wspierający nas w walce z nikotynizmem, cytyzynę. Występuje ona naturalnie np w Polsce w pewnym krzewie (Żarnowiec Miotlasty). Skuteczność cytyzyny, a przez to tabexu została udowodniona – Okazało się, że zwiększa 12 miesięcznę abstynencję od tytoniu ponad 3-krotnie w stosunku do placebo.

Przy stosowaniu tabexu należy uważać, gdyż ten lek jest substancją toksyczną, choć w małych dawkach przedstawia głównie działanie terapeutyczne. Czasami mogą wystąpić skutki uboczne takie jak: wymioty, nudności, bóle głowy i serca.

Napisz swoją opinię o Tabex


Cena Tabex
Skutki uboczne Tabex
Dawkowanie Tabex
Ulotka Tabex
Zamienniki Tabex
Forum Tabex
Najnowsza opinia o Tabex
Zastosowanie i składniki Tabex
Gdzie można kupić Tabex?

Opinie o Tabex (155)

Tabex, ocena średnia

7.5666666666667

Skutecznosc

79/10

  Brak skutków ubocznych

  66/10

   Oplacalnosc

   82/10
    1. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     2.3

     Witam mam pytanie czy podczas brania tabletek Tabex mogą pojawiać się biegunki.

    2. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     1

     Oplacalnosc

     7

     Cześć! Paliłem 12 lat byłem na różnych terapiach, dopiero desmoksan pierwszy raz 4 lata temu mi pomógł, w tym czasie po 3 latach niepalenia na wakacje wróciłem do nałogu na 5 miesięcy, znowu kupiłem desmoksan ( nie wiedziałem, że istnieje tabex ), tak bardzo polecany, poza tym pierwszy raz mi pomógł, więc po co kombinować. 3 miesiące temu znowu sięgnąłem po papierosa „jeden nie zaszkodzi…..” kupiłem tym razem tabex, kolega polecił, że tańszy i rzeczywiście więcej pieniędzy w kieszeni, jestem na 4 dniu terapii i dziś kończę!!! Pomaga nie powiem, ale skutki uboczne koszmarne :( zaczęło się dziś, wstałem otępiały na nic ochoty, krzyczę na żonę bez powodu (oczywiście następnie przeprosiłem za moje zachowanie) po powrocie ze sklepu było gorzej, ból brzucha, a następnie mega wymioty i biegunka…. o 17:30 miałem wziąć kolejną tabletkę niestety wystraszyłem się, gdy zobaczyłem skutki uboczne, i że tabex jest toksyczny ( w końcu przeczytałem opinie na forach…..). Jest 19:42 trzęsę się od ponad 4 godzin, suchość w buzi zawroty nadal pozostały, co wypiję wodę, biegnę do kibla ( pojawiają się wymioty), dziś wypaliłem rano papierosa i koniec. Zobaczymy, co będzie, rano tabexu nie wezmę!!! Po prostu siądę i przemyślę, czy to trucie siebie i wydawanie pieniędzy jest choć wysranej ku.. warte :( Przy desmoksanie nie miałem żadnych niepożądanych objawów. Dla palących polecam desmoksan ( pieniądze wydane i tak się zwrócą) tabex może akurat na mnie tak podziałał, ale pomógł w pewnym sensie, bo jak widzę niedokończoną paczkę to też mnie zbiera. Powodzenia „Śmierdziuchy” trzymam kciuki :)

    3. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.8

     Polecam, paliłam 8 lat, zawsze myślałam, że nie dam rady, kiedyś z mężem pomyśleliśmy sobie, że jednak trzeba spróbować (mąż też palił), bo niestety 2 paczki po 14 zł na dzień razy 30 dni, to już duża kwota rośnie. Kupiłam tabex, który poleciła mi Pani w aptece. Po 5 dniach nie paliłam nic, mąż tydzień po mnie kupił i po 3 dniach przestał, i tak już 5 miesięcy, wierzę, że już w to dziadostwo nie wpadnę, musiałabym być na prawdę nie mądra :)

    4. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     9.9

     Brak skutków ubocznych

     8.2

     Oplacalnosc

     9.9

     Dwa dni temu zakończyłam kurację. Od pierwszej tabletki papieros przybrał dziwny smak i już nie miałam na niego takiej ochoty jak zwykle (paliłam paczkę dziennie). Od 4 dnia nie wypaliłam ani jednego papierosa. Rzucałam wcześniej kilka razy bez żadnych tabletek i się udawało, ale im częściej wracałam do nałogu, tym trudniej było rzucić- dlatego właśnie zdecydowałam się na wspomaganie tabexem. Przekonało mnie to że nie zawiera nikotyny, czyli nie wpadam z jednego nałogu w drugi.
     Skutki uboczne? Sny. Tak realnych jeszcze w życiu nie miałam. Jedne koszmarne, drugie bardzo fajne. Do tego budziłam się nie wyspana i zdarzało mi się zaspać do pracy :D. Przeżyłam imprezy z palaczami; w pracy byłam przyzwyczajona do częstych przerw na papierosa i udało się nie skusić, nawet stojąc obok palących.
     Od wczoraj czuję się jakby mnie walec przejechał. Wszystko mnie boli, jestem bardzo zmęczona. Nie wiem czy to na skutek braku tabletek czy jakaś infekcja się wdziera.
     Ogólna ocena 10/10

    5. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     9.8

     Super! Po 3 dniu papierosy przestały mi smakować, po 4 już nawet mnie nie ciągnęło. Czasem jeszcze myślę o fajkach, ale to już uzależnienie psychiczne, a nie fizyczne. Każdy kto pali wie o czym mowa (rytuały itp). Lek bardzo pomaga! Spodziewałam się, że po 17 latach nie dam rady, a nie palę już 10 mcy.

    6. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Polecam wszystkim.

    7. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Właśnie dziś minęło 7 lat od wypalenia przeze mnie ostatniego papierosa. Pomógł mi w tym Tabex, wówczas jeszcze do kupienia bez recepty. Byłem zatwardziałym palaczem, paczka na dzień to tyło za mało. Odstawiłem całkowicie papierosy już po tygodniu stosowania Tabexu. Od tamtej pory żadnego „ciągnięcia” do papierosa, nie przeszkadza mi dym tytoniowy, a czas jaki już nie palę pozwala mi stwierdzić, że TAbex działa w 100 %. Przed TAbexem podejmowałem kilkanaście prób rzucenia palenia przy wykorzystaniu różnych metod i specyfików i nic nie działało dłużej niż 3 dni. Jeśli naprawdę chcesz rzucić palenie wypróbuj Tabex. Polecam.

    8. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     4.8

     Oplacalnosc

     10

     Witam, jestem 11 dzień na TABEX-ie. Bardzo POLECAM. Przestrzegam wszystkich zaleceń- ostatniego papierosa wypaliłam 5-tego dnia. Nie powiem, że zupełnie nie mam chęci zapalić, ale jest to chęć bez porównania mniejsza, niż przy moich próbach bez wspomagacza. Paliłam 20 lat z przerwami na 2 ciąże i karmienia, okresowo po paczce, w innych okresach po 7-8 do 10 dziennie. Mam również doświadczenie z Desmoksanem- w lutym/marcu udało mi się, przeszłam całą kurację. Nie paliłam do końca kwietnia (czyli 1,5 m-ca). Byłam już zbyt pewna siebie. Zapaliłam jednego, później drugiego… i znowu się zaczęło. TO BYŁ BŁĄD. Teraz rzucam ze świadomością, że to NA ZAWSZE. Kupiłam TABEX, bo jest dużo tańszy, a ma ten sam skład. Moje odczucia i skutki uboczne (suchość w gardle, smak podobny do papierosowego, suchy kaszel, koszmary senne, niespokojny sen) są identyczne jak w przypadku Desmoksanu. Po co więc przepłacać. POLECAM.

    9. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     9.5

     Brak skutków ubocznych

     4.7

     Oplacalnosc

     9.7

     Jestem 3 dzień na Tabexie, pierwszy i drugi dzień okropny- zawroty, mdłości, nadmierna potliwość, objawy jak przy grypie. Pale 20 lat po paczce dziennie, ale już mam dość. Tabletki pomagają, nie wiem, czy fizycznie, czy psychicznie, chodź głód jest mały, raczej nawyk chodzenia na fajki został. Dziś 3 dnia spaliłam tylko pół papierosa. Zobaczymy jak będzie dalej, ale staram się nie poddawać, chodź moje myśli krążą wokół papierosów.

    10. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     5.1

     Oplacalnosc

     9.1

     Witam, dzisiaj mija 5 dzień, kiedy zaczęłam brać Tabex.
     Czasami miewam momenty, kiedy chciałabym zapalić, jednak myślę, że wynika to z tego, że zwykle paliłam, kiedy nie byłam zajęta. Nie rusza mnie nawet, gdy ktoś pali przy mnie, wręcz przeciwnie- przeszkadza mi to. Zauważyłam jednak skutki uboczne: jestem osłabiona, na początku nawet miałam delikatne mdłości, ale pomimo wszystko polecam! Wcale nie jest tak ciężko :) Trzymajcie kciuki!

    11. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     9.7

     Brak skutków ubocznych

     5.2

     Oplacalnosc

     9.7

     Dzisiaj mija 3 dzień od rozpoczęcia kuracji. Przez te 3 dni spaliłam 6 fajek. Została mi ostatnia wątpię, że ją zapalę. Tabex jest ok. Skutki uboczne: 1 dzień nie moc, osłabienie, 2 kaszel suchy rano duszący, plus bóle głowy, aż biorę przeciwbólowe. Mam nadzieję, że minie tak jak palenie. Dokucza mi nerwowość i częste jedzenie słodkiego i wszystkiego co pod ręka. Dlatego zamierzam ćwiczyć, może to uchroni mnie od przybrania na wadze. Powodzenia.

    12. Opinia użytkownika o Tabex :

     Dziś kupiłam tabex. Po przeczytaniu ulotki jestem przerażona skutkami ubocznymi. Mam zamiar brać od jutra, zobaczymy jakie będą rezultaty. Trzymajcie kciuki! :)

    13. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     1

     Oplacalnosc

     5

     Witam,
     dziwi mnie to, że wszyscy się zachwycają cudownym Tabexem. Moim zdaniem to lipa. Jestem już po 23 tabletkach (koniec 4 dnia) i nic mi nie pomógł. Jak paliłam tak palę, może głód jest troszkę mniejszy, ale praktycznie nieodczuwalnie. Tabletki biorę regularnie. Skutki uboczne? Owszem. Przez pierwsze dwa dni bolała mnie głowa i miałam zawroty głowy, do tego jestem bardzo nerwowa od czasu zażywania tabletek. Nie poddałam się, biorę dalej. Jednak w cudowność tego leku nie wierzę. Mam znajomych, którzy palili 2 paczki dziennie od 20 lat. Zaczęli brać Desmoxan i rzucili. Niby skład ten sam co Tabex, a jednak wydaje mi się, że różnica jakaś musi być. Jeżeli Tabex mi nie pomoże będę próbowała Desmoxanu. Pozdrawiam.

     1. Opinia użytkownika o Tabex :

      Skutecznosc

      10

      Brak skutków ubocznych

      9.9

      Oplacalnosc

      9.4

      Ja próbowałam w zeszłym roku desmoxan i nic nie dało, teraz kończę brać tabex i trzy tygodnie nie palę, ale przede wszystkim trzeba chcieć przestać, a dodam, że paliłam 25 lat, dwie paczki dziennie.

     2. Opinia użytkownika o Tabex :

      Polecam :) jest najlepszy, brałam kiedyś i pomógł (zaczęłam znowu palić przez głupotę), teraz znowu przeszłam terapię i jestem zadowolona, skutki uboczne? Brak.

    14. Opinia użytkownika o Tabex :

     Brak skutków ubocznych

     10

     Dziś to zaczęłam brać tabletki… Nie paliłam godziny (nienormalne :) ) Zobaczymy. Chcę rzucić, bo szkoda kasy i zdrowia. Trzymajcie kciuki :)

    15. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Od 4 lat nie palę .Jedyne co, to przytyłam, ale to nie wina tabletek, tylko moja. Tabex nie eliminuje całkiem głodu nikotynowego, ale pomaga go zwalczyć i to bez nerwów. Polecam serdecznie. Paliłam bardzo dużo przez 20 lat.

    16. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     9.7

     Oplacalnosc

     9.7

     Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!

    17. Opinia użytkownika o Tabex :

     Pewnie będę jedną z niewielu osób, ale i taką opinię trzeba dodać… Postanowiliśmy z mężem rzucić palenie, niestety Tabex zamiast pomóc, to nam zaszkodził, mnie już po drugiej tabletce było niedobrze, a po czwartej musiałam odstawić lek, mój mąż odstawił lek po pięciu tabletkach
     – trzęsły mu się ręce i było mu słabo.

    18. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     6.2

     Brak skutków ubocznych

     9.6

     Oplacalnosc

     9.9

     Dziś kupiełm tabletki tabex wziałem już 3 wg zaleceń i już dziś papierosy zaczynają mi niesmakowac, paliłem 2 godz temu, ale tak obojętnie, w sumie niechętnie, trochę woli mam i chce rzucić to swiństwo, pocieszyły mnie powyższe komentarze, mam nadzieję, że przestanę już świdomie się truć. Polecam wszystkim.

    19. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     2.6

     Oplacalnosc

     9.7

     Tabex mi pomogl w 100 proc. Bralem Desmoksan nie palilem poltora tygodnia i wedlug zalecen musialem zrobic dwumiesieczna przerwe od dawkowania. Ale po przerwie zdecydowalem sie na Tabex ze zwgledu ze chrzestny od mojej wybranki serca nie palil dzieki Tabex 2 miesiace. Na poczatku palilem 5 dni tak jak moglem wedlug ulotki. W 5 ostatni dzien palenia wyrzucalen po prawie calym papierosie po pol zalezalo ale nie smakowal mi juz. W 6 dzien juz nie kupilem papierosow i przyznaje ze zapach dymu papierosowego mi przeszkadzal a nawet draznil. TABEX w polaczeniu z choc odrobina silnej woli naprawde pomaga. Ja juz jestem 2 miesiace bez tabletek i swietuje kazdy dzien ze nie pale bo nie musze juz wachac tego smrodu dusic sie i wydawac niepotrzebnie pieniadze. Ja polecam te tabletki

    20. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Witam!
     Nie palę już 9,5 roku. Palenie rzucaliśmy razem z mężem i synową. Wszyscy osiągnęliśmy sukces po tygodniu. A paliliśmy z mężem jak smoki, prawie po 2 paczki dziennie. Ja paliłam nieraz nawet w nocy, jak nie mogłam spać. Wtedy powiedziałam: dość. Dzięki Tabexowi udało się. We trójkę zużyliśmy pół opakowania. Resztę oddaliśmy koledze. Też przestał palić.
     Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych co „rzucają”. Niech im też się uda.

    21. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Paliłem ponad 25 lat średnio paczkę dziennie. Jestem piąty dzień na Tabexie i drugi dzień bez papierosa. Trzeciego dnia fajki przestały smakować i kiepsko sie po nich czułem. Jak do tej pory jest ok, ale w głowie mi palenie siedzi cały czas. Dwa lata temu bez wspomagania rzuciłem na 1,5 roku a potem wróciłem z mocą jakbym chciał nadrobić stracony czas. Lubiłem palić, ale nie lubiłem stanu po paleniu. Nie potrafię kontrolować swojego palenia i to mnie najbardziej drażni. Powodzenia wszystkim, którzy walczą,

    22. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     Dziś mija 1234 dni tj. 176 tygodni lub 40 miesięcy jak —
     NIE PALĘ- Jak rzucałem palenie to TABEX był jeszcze na receptę.

    23. Opinia użytkownika o Tabex :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     10

     3 dzień z tabexem i już nie palę poki co. Jedyne co mi bardzo przeszkadza to że mam straszne duszności. I kaszle okropnie. Zaplacikam 55 zł za taneczny i nie pozwolę się poddac

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.