Coaxil

Opinie o Coaxil

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Coaxil Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Coaxil

5.5
Nasi użytkownicy ocenili Coaxil na ocenę średnią 5.5/10 na podstawie 116 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Opis leku Coaxil

Sprawdź opis leku, który został stworzony z udziałem naszych ekspertów

Informacje o Coaxil

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Coaxil, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Coaxil?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Coaxil

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Coaxil?

Sprawdź dostępność Coaxil

Ulotka Coaxil

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Coaxil?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Coaxil

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Coaxil
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

coaxil a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Coaxil po alkoholu

coaxil skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Coaxil

Coaxil przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Coaxil

Coaxil a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Coaxil przy karmieniu piersią

coaxil dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Coaxil

coaxil przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Coaxil

Coaxil w ciąży

Sprawdź czy Coaxil można brać w ciąży

Coaxil działanie i stosowanie

Dowiedz się o Coaxil Coaxil działanie i stosowanie

Coaxil zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Coaxil na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Coaxil jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Coaxil to: Tianeptyna ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

116 Replies to “Coaxil”

 1. Skutecznosc

  7

  Brak skutków ubocznych

  9.9

  Oplacalnosc

  8.4

  Biorę coaxil ok 2,5 tygodnia widz rozgromią poprawę, przed nie miałam siły wstać z łóżka bałam się wszystkiego, myślałam, że jestem zagubiona w innym świecie. Nerwica była nie do zniesienia. Po kilku dniach brania coaxilu złapałam taką jakby chęć wyjścia, działania ;) Zaczęłam wychodzić z domu i czuję się dużo lepiej, może jeszcze nie jak przed chorobą, ale o wiele lepiej! Myślę, że z czasem z tego wyjdę całkowicie :) No ale trzeba poczekać, polecam lek :)

 2. Witam, biorę lek coaxil 12,5 mg prawie miesiąc, zauważyłam, że mam więcej energii i chce mi się żyć, ale jestem czasem troszkę senna i nadpobudliwa, przez ostatnie 3 dni miałam bardzo silne bóle głowy oraz nie mogę się skupić na najprostszych rzeczach, wszystko mi się myli, czuję jak by mnie dusiło w piersiach, często myślę jeszcze o śmierci, że może coś mi się stać. Na początku czułam się bardzo dobrze po tym leku, czy ten lek dopiero zacznie działać? Biorę 1x rano 1x wieczorem oraz 1xrano pregabalin zentiva i jedną wieczorem? Czy ktoś brał coaxil 12.5mg i może się wypowiedzieć? POZDRAWIAM.

 3. Skutecznosc

  3

  Brak skutków ubocznych

  2.1

  Oplacalnosc

  4

  Słaby lek i na nerwicę lekową mi nie pomógł mimo, że stosuje go prawie dwa miesiące. Skutki uboczne u mnie to ból brzucha, problem z prowadzeniem auta, nadpobudliwość, lęk. Fakt jestem odważniejsza i mam energię. Mimo to nie polecam.

 4. Skutecznosc

  3

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  5

  Biorę Coaxil 3x dziennie około miesiąca. Plusem jest to, że jest więcej energii i człowiek jest bardziej odważny. Coaxil został mi przepisany na nerwice lękową. Lęki mam nadal i do tego czuję się nadpobudliwa, ciężko mi zebrać myśli i zapominam prostych wyrazów. Ciężko też mi się prowadzi samochód. Włącza mi się jakiś obcy świat. Chodzę też na psychoterapię. Każdy dzień to walka!!!! Dam jeszcze miesiąc temu lekowi, bo podobno ma długi okres adaptacji, no chyba, że się objawy lękowe pogłębią szybciej to zrezygnuje. Problemem jest to, że już lekarz nie ma mi co przepisać, bo to co miałam wypróbować już wypróbowałam. Skutki uboczne mnie gorzej wykańczały niż leki pomagały.

 5. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Lekarz zaproponował mi leczenie nerwicy, gdy okazało się, że jej produktem ubocznym jest nadciśnienie tętnicze (na nadciśnienie zażywałam już leki na stałe w wieku 40 lat). Wzięłam 30 tabletek coaxil’u i zniknął problem nadciśnienia. Po kilku latach odezwała się nerwica i jej efektem był silny ból – objawy rwy kulszowej. Powtórzyliśmy coaxil 30 tabletek i ,,rwa” ustąpiła. Wracam do tego leku gdy zauważam, że pod wpływem stresu występują u mnie objawy psychosomatyczne. POMAGA! Nie zaobserwowałam skutków ubocznych.

 6. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  8

  Oplacalnosc

  0

  Słaby lek, brak działania. W porównaniu do SSRI, to placebo. No, ale brak lub słabe skutki uboczne, więc lekarze upychają to kobietom z lekkimi nerwicami i PMS.

 7. Lek zapisano mnie. Ale po pól tabletki czułam się źle (ból brzucha, pobudzenie i in.) Mama choruje na depresję (ma 87 lat) oddałam jej ten lek. Brała dwie tabletki na dobę (rano i wieczorem). Brała od listopada 2016. Nie chciała żyć. Obecnie lek ten zaczął działać (po blisko 5-ciu miesiącach). Jeszcze pobierze jakiś czas. Trzeba będzie skonsultować z lekarzem. Najgorzej, że ja wciąż się źle czuję, a kilka leków, które próbowałam dawały takie objawy, że nie byłą w stanie wytrwać miesiąca. Mam tężyczkę utajoną, paskudna choroba, której towarzyszy obniżony nastrój.

 8. Skutecznosc

  2.7

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  0

  Biorę coaxil od tygodnia. Jak dotychczas skutków pozytywnych nie zauważyłem. Źle myśli i przytłoczenie, gonitwa myśli nie minęło. Może to jeszcze za wcześnie, ale moja cierpliwość jest na wyczerpaniu. Pozostaje tylko cierpliwie leżeć i czekać na pozytywne efekty. I to wszechwładne otumanienie i niechęć do jakiegokolwiek działania. Pisze po prostu, aby zabić czas. Pozdrawia walczących.

 9. Coaxil biorę 3 razy dziennie od ponad pół roku. Jak zapomnę dawki mam masakrę w głowie. Zawroty i szumy. Po 5 miesiącach zaczęłam odczuwać, że w ogóle na mnie to nie działa. A odstawić tak szybko się nie da. Skutków ubocznych specjalnie nie odczuwałam. A na początku rzeczywiście działał.

 10. Skutecznosc

  1.1

  Brak skutków ubocznych

  4.5

  Oplacalnosc

  6.7

  Witam,
  lekarz przepisała mi Coaxil 1xna noc+Promazin 1xna noc i Asentre 1x rano. Coaxil biorę po raz pierwszy, tamte leki kiedyś brałam i czułam się dobrze, a Coaxil wzięłam 3 raz i czuję ból w okolicy serca, i podnosi mi się ciśnienie, a puls spada, czuję się dziwnie. Nadmieniam, że choruję na chorobę niedokrwienną niestabilną serca i nadciśnienie, ale biorąc leki mam ciśnienie raczej w normie. Często biorę pod język nitroglicerynę. Jednak ten lek, chyba źle działa na moje serce. Myślę, że powinnam ponownie pójść do mojego lekarza.
  Pozdrawiam :)

 11. Skutecznosc

  3.5

  Brak skutków ubocznych

  9

  Oplacalnosc

  2.4

  Nie dla mnie. Za słaby. Ogólnie jestem lekooporna, nie działają na mnie takie subtelne leki, za bardzo przechodzona w substancjach odurzających i psychotropowych głowa.

 12. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  4

  Jest super. Biorę Coaxil 9 lat. Przeszłam chorobę onkologiczną, silna depresja. Nie wiem jak bym żyła, gdyby nie ten lek.