Coaxil


Coaxil to antydepresyjny lek należący do grupy SSRE. Jest to lek zupełnie niekonwencjonalny, działa przeciwnie do leków z grupy SSRI, tzn. zamiast zmniejszać wychwyt zwrotny serotoniny, Coaxil jeszcze go powiększa. Lek podwyższa także poziom dopaminy. Działanie leku często opisywane jest, jako lekka stymulacja. Coaxil używany jest najczęściej trzy razy dziennie. Do ewentualnych skutków ubocznych leku należą zaparcia, uczucie suchości w ustach, oraz bezsenność. Oprócz stosowania leku przy leczeniu depresji Coaxil także znajduje zastosowanie przy leczeniu nerwic.
Ostatnio dodane opisy naszych użytkowników o Coaxil:

Biorę coaxil ok 2,5 tygodnia widz rozgromią poprawę, przed nie miałam siły wstać z łóżka bałam się wszystkiego, myślałam, że jestem zagubiona w innym świecie. Nerwica była nie do zniesienia. Po kilku dniach brania coaxilu złapałam tO wiele lepiej :)
Mam identyczne odczucia co do leku. Czy zmieniłaś lek na jakiś inny? Mami
Witam, biorę lek coaxil 12,5 mg prawie miesiąc, zauważyłam, że mam więcej energii i chce mi się żyć, ale jestem czasem troszkę senna i nadpobudliwa, przez ostatnie 3 dni miałam bardzo silne bóle głowy oraz nie mogę się skupić na najprnerwica lękowa
Więcej prawdziwych historii o Coaxil znajdziesz poniżej [kliknij tu]

SprawdźLek.pl to najstarszy i niezależny portal rzetelnych informacji o zażywaniu leków. Sprawdz nasz cel nadrzędny działalności w Manifeście oraz poznaj Zespół SprawdzLek.pl , który codziennie dba o jakość strony.
Będzie nam miło jak ty również wesprzesz nas swoim komentarzem i opiszesz swoją historię o Coaxil.

Napisz swoją historię o CoaxilCena Coaxil

Lek Coaxil jest lekiem refundowanym przez NFZ na receptę.
Jego cena zależy od dawki. Przy tym leku pacjent ma do dyspozycji refundowane dawki:
 • 12,5 mg

Coaxil w dawce 12,5 mg substancji aktywnej.

Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. powl. w cenie:

 • 13.47PLN przy zakupie na 30%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi około 0.45PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 19.41PLN, przy cenie za kapsułkę 0.65PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 30%. Cena to 8.97PLN, przy cenie za kapsułkę 0.30PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 30%. Cena to 21.58PLN, przy cenie za kapsułkę 0.24PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 14.91PLN, przy cenie za kapsułkę 0.50PLN
 • jeśli refundacja nam nie przysługuje, możemy tez kupić lek na 100%. Cena to 39.41PLN, przy cenie za kapsułkę 0.44PLN

Chcesz poznać szczegółowe ceny Coaxil?

Lista cen różnych wielkości opakowań leku wraz z możliwą refundacją NFZ. Sprawdź

Skutki uboczne Coaxil
Dawkowanie Coaxil
Ulotka Coaxil
Zamienniki Coaxil

Sprawdź tańsze, lepsze oraz refundowane odpwiedniki leku Coaxil:


Coaxil zamienniki i prawdziwe historie

Forum Coaxil

Lista pytań na forum o Coaxil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Najnowsza historia o Coaxil

Ostatnio użytkownik dodał swoją histrię o Coaxil leku:

„Biorę coaxil ok 2,5 tygodnia widz rozgromią poprawę, przed nie miałam siły wstać z łóżka bałam się wszystkiego, myślałam, że jestem zagubiona w innym świecie. Nerwica była nie do zniesienia. Po kilku dniach brania coaxilu złapałam taką jakby chęć wyjścia, działania ;) Zaczęłam wychodzić z domu i czuję się dużo lepiej, może jeszcze nie jak przed chorobą, ale o wiele lepiej! Myślę, że z czasem z tego wyjdę całkow…” [czytaj więcej poniżej]

Zastosowanie i składniki Coaxil

Coaxil jest stosowany w wypadku: Na Depresję, Na problemy seksualne, Na receptę,
Główne składniki leku Coaxil to: Tianeptyna ,
Gdzie można kupić Coaxil?

Szukasz gdzie można kupić Coaxil?

Wyszukaj gdzie najlepiej kupić Coaxil – użyj poniższej wyszukiwarki

Chcesz aby apteka była dodana do listy aptek gdzie można kupić Coaxil na SprawdzLek.pl – kliknij

Ciekawe historie o Coaxil (116)

Coaxil, ocena średnia

5.5333333333333

Skutecznosc

61/10

  Brak skutków ubocznych

  60/10

   Oplacalnosc

   45/10
    1. o Coaxil :

     Skutecznosc

     7

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     8.4

     Biorę coaxil ok 2,5 tygodnia widz rozgromią poprawę, przed nie miałam siły wstać z łóżka bałam się wszystkiego, myślałam, że jestem zagubiona w innym świecie. Nerwica była nie do zniesienia. Po kilku dniach brania coaxilu złapałam taką jakby chęć wyjścia, działania ;) Zaczęłam wychodzić z domu i czuję się dużo lepiej, może jeszcze nie jak przed chorobą, ale o wiele lepiej! Myślę, że z czasem z tego wyjdę całkowicie :) No ale trzeba poczekać, polecam lek :)

    2. o Coaxil :

     Witam, biorę lek coaxil 12,5 mg prawie miesiąc, zauważyłam, że mam więcej energii i chce mi się żyć, ale jestem czasem troszkę senna i nadpobudliwa, przez ostatnie 3 dni miałam bardzo silne bóle głowy oraz nie mogę się skupić na najprostszych rzeczach, wszystko mi się myli, czuję jak by mnie dusiło w piersiach, często myślę jeszcze o śmierci, że może coś mi się stać. Na początku czułam się bardzo dobrze po tym leku, czy ten lek dopiero zacznie działać? Biorę 1x rano 1x wieczorem oraz 1xrano pregabalin zentiva i jedną wieczorem? Czy ktoś brał coaxil 12.5mg i może się wypowiedzieć? POZDRAWIAM.

    3. o Coaxil :

     Skutecznosc

     3

     Brak skutków ubocznych

     2.1

     Oplacalnosc

     4

     Słaby lek i na nerwicę lekową mi nie pomógł mimo, że stosuje go prawie dwa miesiące. Skutki uboczne u mnie to ból brzucha, problem z prowadzeniem auta, nadpobudliwość, lęk. Fakt jestem odważniejsza i mam energię. Mimo to nie polecam.

    4. o Coaxil :

     Skutecznosc

     3

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     5

     Biorę Coaxil 3x dziennie około miesiąca. Plusem jest to, że jest więcej energii i człowiek jest bardziej odważny. Coaxil został mi przepisany na nerwice lękową. Lęki mam nadal i do tego czuję się nadpobudliwa, ciężko mi zebrać myśli i zapominam prostych wyrazów. Ciężko też mi się prowadzi samochód. Włącza mi się jakiś obcy świat. Chodzę też na psychoterapię. Każdy dzień to walka!!!! Dam jeszcze miesiąc temu lekowi, bo podobno ma długi okres adaptacji, no chyba, że się objawy lękowe pogłębią szybciej to zrezygnuje. Problemem jest to, że już lekarz nie ma mi co przepisać, bo to co miałam wypróbować już wypróbowałam. Skutki uboczne mnie gorzej wykańczały niż leki pomagały.

    5. o Coaxil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Lekarz zaproponował mi leczenie nerwicy, gdy okazało się, że jej produktem ubocznym jest nadciśnienie tętnicze (na nadciśnienie zażywałam już leki na stałe w wieku 40 lat). Wzięłam 30 tabletek coaxil’u i zniknął problem nadciśnienia. Po kilku latach odezwała się nerwica i jej efektem był silny ból – objawy rwy kulszowej. Powtórzyliśmy coaxil 30 tabletek i ,,rwa” ustąpiła. Wracam do tego leku gdy zauważam, że pod wpływem stresu występują u mnie objawy psychosomatyczne. POMAGA! Nie zaobserwowałam skutków ubocznych.

    6. o Coaxil :

     Brak skutków ubocznych

     8

     Słaby lek, brak działania. W porównaniu do SSRI, to placebo. No, ale brak lub słabe skutki uboczne, więc lekarze upychają to kobietom z lekkimi nerwicami i PMS.

    7. o Coaxil :

     Wzięłam mniej jak połowę. Ból jelit (brzucha) porażający i nasilenie myśli samobójczych i agresji. Masakra

    8. o Coaxil :

     Lek zapisano mnie. Ale po pól tabletki czułam się źle (ból brzucha, pobudzenie i in.) Mama choruje na depresję (ma 87 lat) oddałam jej ten lek. Brała dwie tabletki na dobę (rano i wieczorem). Brała od listopada 2016. Nie chciała żyć. Obecnie lek ten zaczął działać (po blisko 5-ciu miesiącach). Jeszcze pobierze jakiś czas. Trzeba będzie skonsultować z lekarzem. Najgorzej, że ja wciąż się źle czuję, a kilka leków, które próbowałam dawały takie objawy, że nie byłą w stanie wytrwać miesiąca. Mam tężyczkę utajoną, paskudna choroba, której towarzyszy obniżony nastrój.

    9. o Coaxil :

     Skutecznosc

     2.7

     Biorę coaxil od tygodnia. Jak dotychczas skutków pozytywnych nie zauważyłem. Źle myśli i przytłoczenie, gonitwa myśli nie minęło. Może to jeszcze za wcześnie, ale moja cierpliwość jest na wyczerpaniu. Pozostaje tylko cierpliwie leżeć i czekać na pozytywne efekty. I to wszechwładne otumanienie i niechęć do jakiegokolwiek działania. Pisze po prostu, aby zabić czas. Pozdrawia walczących.

    10. o Coaxil :

     Coaxil biorę 3 razy dziennie od ponad pół roku. Jak zapomnę dawki mam masakrę w głowie. Zawroty i szumy. Po 5 miesiącach zaczęłam odczuwać, że w ogóle na mnie to nie działa. A odstawić tak szybko się nie da. Skutków ubocznych specjalnie nie odczuwałam. A na początku rzeczywiście działał.

    11. o Coaxil :

     Skutecznosc

     1.1

     Brak skutków ubocznych

     4.5

     Oplacalnosc

     6.7

     Witam,
     lekarz przepisała mi Coaxil 1xna noc+Promazin 1xna noc i Asentre 1x rano. Coaxil biorę po raz pierwszy, tamte leki kiedyś brałam i czułam się dobrze, a Coaxil wzięłam 3 raz i czuję ból w okolicy serca, i podnosi mi się ciśnienie, a puls spada, czuję się dziwnie. Nadmieniam, że choruję na chorobę niedokrwienną niestabilną serca i nadciśnienie, ale biorąc leki mam ciśnienie raczej w normie. Często biorę pod język nitroglicerynę. Jednak ten lek, chyba źle działa na moje serce. Myślę, że powinnam ponownie pójść do mojego lekarza.
     Pozdrawiam :)

    12. o Coaxil :

     Skutecznosc

     3.5

     Brak skutków ubocznych

     9

     Oplacalnosc

     2.4

     Nie dla mnie. Za słaby. Ogólnie jestem lekooporna, nie działają na mnie takie subtelne leki, za bardzo przechodzona w substancjach odurzających i psychotropowych głowa.

    13. o Coaxil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     4

     Jest super. Biorę Coaxil 9 lat. Przeszłam chorobę onkologiczną, silna depresja. Nie wiem jak bym żyła, gdyby nie ten lek.

    Dodaj swoją opinię o leku

    Zostaw swoją opinię o leku dla innych. Daj szanse poznać czy lek działał i czy nie miał skutków ubocznych. Twoja opinia może być anonimowa, użyj pseudonimu. By dodać opinię wypełnij pola oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.