Opacorden

Poznaj bliżej lek Opacorden:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Opacorden. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Opacorden i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Opacorden

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Opacorden Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Opacorden i opinie ekspertów

9
Nasi użytkownicy ocenili Opacorden na ocenę średnią 9/10 na podstawie 4 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Opacorden
Jak na razie Opacorden 200 mg biorę od kilku dni i moja arytmia serca zanika, innych skutków ubocznych jeszcze nie zauważyłem, choć wcześniej miałem przepisany inne lekarstwo o nazwie Biosatol 80 mg, który po kilku tabletkach spowodował u m… [przeczytaj całą opinię]

o Opacorden

Nie bierzcie tego jak chcecie żyć, a temu, kto wam go przepisze naplujcie w ryj (w ryj, bo to świnia nie człowiek).

o Opacorden

Mój ojciec brał, niestety są uboczne działania. Ma twarz zaczerwienioną, liszaje. Lekarz odstawił lek.

o Opacorden

Brałam Opacorden bardzo długo i moja arytmia zniknęła,po udarze mózgu zmieniono mi na inny lek,który sobie nie radzi lekarz powrócił do Opacordenu,mam nadzieję ze znów ustabilizuje mi bicie serca.

o Opacorden

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Opacorden

Opacorden to lek który normalizuje akcję serca u osób u których arytmia jest wyjątkowo groźna. Ze względu na poważne skutki uboczne opacorden stosowany jest bardzo rzadko.


Gdzie można kupić Opacorden?

Sprawdź gdzie kupić Opacorden. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Opacorden w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Opacorden składniki i działanie

Poznaj skład Opacorden i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Opacorden jest stosowany w wypadku: Na arytmię, Na receptę, Na Serce,
Główne składniki leku Opacorden to: Amiodaron , Amiodaronum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 Replies to “Opacorden”

  1. Jak na razie Opacorden 200 mg biorę od kilku dni i moja arytmia serca zanika, innych skutków ubocznych jeszcze nie zauważyłem, choć wcześniej miałem przepisany inne lekarstwo o nazwie Biosatol 80 mg, który po kilku tabletkach spowodował u mnie totalną niemoc oddechową i silną dusznością

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Brałam Opacorden bardzo długo i moja arytmia zniknęła,po udarze mózgu zmieniono mi na inny lek,który sobie nie radzi lekarz powrócił do Opacordenu,mam nadzieję ze znów ustabilizuje mi bicie serca.