Ortanol

Poznaj bliżej lek Ortanol:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Ortanol. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Ortanol i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Ortanol

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Ortanol Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Ortanol i opinie ekspertów

6.9
Nasi użytkownicy ocenili Ortanol na ocenę średnią 6.9/10 na podstawie 3 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Ortanol
Biedna Danuto, ortanol blokuje wydzielanie kwasu i soków trawiennych w Twoim żołądku, nie masz zgagi, a raczej ją masz, lecz jej nie odczuwasz, a na refluks ten lek Ci nie pomaga. Ja całe życie walczyłem ze zgagą i nadkwasotą z refluksem w… [przeczytaj całą opinię]

o Ortanol

Ogólnie można powiedzieć i ja to powiem, że leki z omeprazolem działają, nie ważne czy jest to akurat ortanol, czy inny. Tych preparatów jest cała masa. Znajdziecie na pewno tańszy niż ten.

o Ortanol

Biorę od lat 1 kapsułkę rano, bo muszę.Bez niego mam straszną nadkwasotę.Oczywiście na refluks nie pomaga, ale nadkwasotę likwiduje i można funkcjonować z takim niekwaśnym refluksem.

o Ortanol

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Ortanol

Kiedy stosować Ortanol?

Ortanol stosujemy przede wszystkim, gdy mamy problem ze zgagą, jednakże lek ten ma zastosowanie również przy innych schorzeniach, w tym np. chorobie wrzodowej. Nie ma powodu wątpić w jego skuteczność – Pod różnymi nazwami takimi jak helicid, czy polprazol, lek stosowany był od lat.
Ortanol jest lekiem jednoskładnikowym ? zawiera omeprazol, który w Polsce dostępny jest bez recepty.

Jakie są skutki uboczne Ortanolu.

Skutki uboczne dla większości stosujących ortanol nie stanowią problemu. Występują bardzo rzadko. Czasami jest to nudność, wymioty, czy ból głowy. Niektóre osoby moga czuć się senne podczas stosowania ortanolu. Równie sporadyczne są problemy ze snem.

Pierwsze opinie o Ortanolu:

U mnie reflux to problem chroniczny, przez co wielokrotnie zmuszony byłem do spania w nocy na siedząco, aby treść żołądkowa nie dochodziła mi do gardła i nie powodowała piekącego bólu. Jak widzicie da się spać, a nawet wstać rano wyspanym po przesiedzianej nocy! Ortanol jest bardzo dobrym lekiem, pod tym względem, że objawy refluxu ustępują. Nie spowodował u mnie skutków ubocznych. Problem pojawia się, gdy leku zabraknie, bo wtedy moje problemy wracają jeszcze bardziej intensywne.

Paulus

Także polecam, ze zgagą trzeba walczyć, bo to przecież kwas, a kwas w niewłaściwym miejscu tj. gardło może spowodować nawet rany.

Anika


Gdzie można kupić Ortanol?

Sprawdź gdzie kupić Ortanol. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Ortanol w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Ortanol składniki i działanie

Poznaj skład Ortanol i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Ortanol jest stosowany w wypadku: Na ból, Na Nadkwaśność, Na receptę, Na Refluks, Na Wrzody, Na Zgagę, Na Zgagę,
Główne składniki leku Ortanol to: Omeprazol , Omeprazolum ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 Replies to “Ortanol”

 1. Biedna Danuto, ortanol blokuje wydzielanie kwasu i soków trawiennych w Twoim żołądku, nie masz zgagi, a raczej ją masz, lecz jej nie odczuwasz, a na refluks ten lek Ci nie pomaga. Ja całe życie walczyłem ze zgagą i nadkwasotą z refluksem włącznie i dopiero, jak odwróciłem kota ogonem, i zacząłem zakwaszać żołądek octem jabłkowym/ dwie łyżki stołowe do szklanki wody/ wypijanym na 15 minut, przed każdym posiłkiem moje kłopoty się całkowicie skończyły.

 2. Skutecznosc

  6

  Brak skutków ubocznych

  6

  Oplacalnosc

  6

  Ogólnie można powiedzieć i ja to powiem, że leki z omeprazolem działają, nie ważne czy jest to akurat ortanol, czy inny. Tych preparatów jest cała masa. Znajdziecie na pewno tańszy niż ten.

 3. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Biorę od lat 1 kapsułkę rano, bo muszę.Bez niego mam straszną nadkwasotę.Oczywiście na refluks nie pomaga, ale nadkwasotę likwiduje i można funkcjonować z takim niekwaśnym refluksem.