Ectoalerg


Ectoalerg to nazwa grupy preparatów prezentujących nowe podejście do walki z objawami alergii. Chory ma do wyboru Ectoalerg w postaci sprayu do nosa, oraz kropli do oczu. Te preparaty opierają swoją skuteczność na cząsteczkach ektoiny ? naturalnej substancji występującej w mikroorganizmach, żyjących w skrajnie trudnych warunkach, na przykład w gejzerach, na gorących pustyniach lub w kraterach wulkanów.
Bez ochronnego działania ektoiny przeżycie w tak ekstremalnie gorących, słonych, lub toksycznych warunkach byłoby niemożliwe.
Na takiej samej zasadzie Ectoalerg może chronić nasze spojówki, oraz górny układ oddechowy przed alergenami, wysuszeniem czy promieniowaniem UV. To podejście nowe, tym razem, zamiast jedynie zmniejszać skutki alergii, będziemy także wzmacniać i chronić komórki błony śluzowej.
Skutków ubocznych ectoalergu, ze względu na działanie zewnętrzne preparatów nie wykazano. Najczęściej osoby stosujące nie skarżą się na żadne negatywne efekty stosowania zarówno sprayu do nosa, jak i kropli. Mogą być stosowanie nawet u dzieci powyżej 3 miesiąca życia.
Napisz swoją opinię o Ectoalerg


Cena Ectoalerg
Zamienniki Ectoalerg
Forum Ectoalerg
Najnowsza opinia o Ectoalerg
Zastosowanie i składniki Ectoalerg
Gdzie można kupić Ectoalerg?

Opinie o Ectoalerg (11)

Ectoalerg, ocena średnia

7.8

Skutecznosc

84/10

  Brak skutków ubocznych

  78/10

   Oplacalnosc

   72/10
    1. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Kupiłem synowi spray do nosa z serii Ectoalerg, ponieważ ma alergię i cały czas męczy go katar. Aplikator jest ok. Cena nie najtańsza, ale efekty są. Polecam.
     Kropli i kremu z tej serii nie próbowałem. Ktoś poleca?

    2. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Mam tradzik różwoaty, kogo to dotyczy ten wie, ze to problem dla dzisiejszej medycyny bardzo trudny. Zacząłem chorować, ze względu na mój bliski kontakt z tworzywami, w tym niestety z PCV. Moja twarz bywała tak czerwona, że zostawałem mylnie oceniany wielokrotnie, jako osoba pijąca. Twarz odpoczywała jedynie podczas moich urlopów, a inaczej to non stop pieczenie i rumiany kolor. Dermatolog dał mi na spróbowanie ectoalergu, jako nowoatorskiego kremu, żeby odizolować moją skóre, od działania gazów, które tworzą się (a raczej uwalniają) podczas topienia pcv. Ochronka działa świetnie. Jestem wdzięczny, bo smaruję się tuz przed wyjściem do pracy i moja skóra zaczęła wyglądać naturalnie. Zakładam, ze względu na charakter działania kremu, że pewnie skuteczność będzie długotrwałą, jak będzie inaczej i coś się zmieni, albo pojawią się skutki uboczne, dam znać.

    3. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     8

     Ciekawe czy działa też antyseptycznie? Choć nie wiem jak to przetestować w warunkach domowych

    4. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     6

     Okres alergii u mnie się kończy i tym razem wytrwałam dzięki ectoalergowi. Mam problem z alergią na grzyby, a moje mieszkanie w okresie chłodnym bardzo jest na niego narażone. Mieszkam na parterze, a partery w kamienicach z tego słyną.

    5. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     6

     Hej, tu evva raz jeszcze. Mogę już dać gwiazdki :) Daję 2 razy po pięć i trzy za względy cenowe.

    6. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z ta całą ektoiną. Czy ectoalerg robi taką warstwę, taki pancerzyk niedopuszczający alergenów?

    7. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Akurat dzisiaj pogoda zaczęła mi sprzyjać, w łodzi rano padało, ale gdyby nie to to potrzebowałabym ectoalergu. To pierwszy mój sezon,jak na razie, odpukać, bez zyrtecu. Nie pozbyłam się alergii ale dzięki ecto na chwilę się z nią pożegnałam.

    8. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Nie miałam faktycznie skutków ubocznych. Cena może być.

    9. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     WARTO, nie wiem jak to robi, że działa, ale działa!Ja stosuję krem ectoalerg. Nie używałam na razie innych preparatów, ale krem jest świetny. Fajnie jakby jednak, robili te kremy z jakimiś fajnymi dodatkami np olejkiem arganowym.

    10. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Hej, za kilka dam znać jak działa. Na razie nie wystawiam gwiazdek, poczekam jak zacznę brać. Trzymam kciuki za chcących dać sobie naturalnie radę z alergia. Pozdrawiam Evva.

    11. Opinia użytkownika o Ectoalerg :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     8

     Daję go dziecku, właśnie, dlatego, że działa zewnętrznie, a nie wewnętrznie. Mówiąc delikatnie, nie jestem fanem faszerowania dzieci chemią. Nie ma co obciążać wątrobę i nerki preparatami w stylu takim jak sudafed, czy zyrtec. Pewnie przyjdzie i tak czas w ich życiu, że będą zmuszeni do brania leków. Ectoalerg wydaje mi się, jest bezpieczny i muszę go polecić, właśnie jako ojciec.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.