Nurofen zawiesina

Poznaj bliżej lek Nurofen zawiesina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Nurofen zawiesina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Nurofen zawiesina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Nurofen zawiesina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Nurofen zawiesina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Nurofen zawiesina i opinie ekspertów

8.4
Nasi użytkownicy ocenili Nurofen zawiesina na ocenę średnią 8.4/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Nurofen zawiesina
Nurofen w formie zawiesiny jest fantastycznym lekiem przeciwbólowym i przeciw gorączkowym. Jestem nianią od 3 lat i wszyscy moi podopieczni (2-4 lata) w razie wystąpienia gorączki zażywali Nurofen zawiesina. Dzieci nie skarżyły się na smak, … [przeczytaj całą opinię]

o Nurofen zawiesina

Nurofen to naprawdę bardzo dobry preparat przeciwbólowy a także przeciwgorączkowy. Jego minusem jest cena, nie wiem skąd ją wzięli, ale moim zdaniem mocno przesadzona (mam zwykły nurofen – jak poprosiłam mamę żeby kupiła małemu coś prze… [przeczytaj całą opinię]

o Nurofen zawiesina

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Nurofen zawiesina

Lek łagodzi takie dolegliwości jak gorączka, ból i obrzęk, poprzez działanie w miejscu ich powstawania. Lek Nurofen dla dzieci jest przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: – gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego), – bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, gardła i mięśni np. w przebiegu zakażeń wirusowych; bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (nadwerężenia, skręcenia); bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne; bóle zębów, bóle po ekstrakcji zębów, bóle na skutek ząbkowania; bóle głowy; bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.


Gdzie można kupić Nurofen zawiesina?

Sprawdź gdzie kupić Nurofen zawiesina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Nurofen zawiesina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Nurofen zawiesina składniki i działanie

Poznaj skład Nurofen zawiesina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Nurofen zawiesina jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 Replies to “Nurofen zawiesina”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Nurofen w formie zawiesiny jest fantastycznym lekiem przeciwbólowym i przeciw gorączkowym. Jestem nianią od 3 lat i wszyscy moi podopieczni (2-4 lata) w razie wystąpienia gorączki zażywali Nurofen zawiesina. Dzieci nie skarżyły się na smak, który jest dość słodkawy, nie miały także problemu z połknięciem „syropu”. Strzykawką, która jest w zestawie, bardzo dobrze odmierza się odpowiednią dawkę leku, można jej użyć także do odmierzania innych leków np. Sambucol-u. Jeżeli dziecko boi się dziwnej strzykawki, lek bez problemu można przelać (wycisnąć) na łyżkę. Cena jest dość wysoka, ale lek szybko przynosi ulgę dziecku, a to jest bezcenne. Polecam wszystkim rodzicom:)

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  6

  Nurofen to naprawdę bardzo dobry preparat przeciwbólowy a także przeciwgorączkowy. Jego minusem jest cena, nie wiem skąd ją wzięli, ale moim zdaniem mocno przesadzona (mam zwykły nurofen – jak poprosiłam mamę żeby kupiła małemu coś przeciwbólowego i zobaczyłam 18zł to zdziwiłam się, bo używałam Paracetamolu w zawiesinie za 8zł i był również bardzo dobry).
  Poza tym smak jest rzeczywiście trochę inny, taki drapiący w gardło, no i kiepsko się go aplikuje w tą strzykawę…
  Dość szybko przynosi ulgę – może nieco szybciej niż Paracetamol, którego dotąd używaliśmy, nie wiem jak ma się do innych leków, bo nie mam porównania.

  Zalety
  szybko działa
  jest naprawdę skuteczny

  Wady
  CENA!!
  BEZNADZIEJNIE SIĘ GO APLIKUJE
  SMAK