MenMag

Poznaj bliżej lek MenMag:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o MenMag. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne MenMag i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena MenMag

Jeśli zwykłe informacje z ulotki MenMag Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o MenMag i opinie ekspertów

5.8
Nasi użytkownicy ocenili MenMag na ocenę średnią 5.8/10 na podstawie 23 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o MenMag
Nie narzekam biorę te tabletki I pier%%% o szopenie kita staje I są smaki coś jeszcze

o MenMag

Mogły by być trochę lepsze do połknięcia pastylki. Reszta spoko.

o MenMag

Drętwienie rąk może być od kręgosłupa i suplement diety niepomże

o MenMag

Ludzie to nie wiagra, nie wiem o co tyle szumu. Chcesz to bierzesz nie to nie. Jako magnez działa dobrze, a wy tu się jaracie ze tamu stanął ten się zesral i jeszcze zgaga to chyba od tych pie##.

o MenMag

Siemka na mnie działa, ale cała tabletka po śniadaniu mnie akurat zamula i robię się seny, więc od dziś będę brał na noc, a jeśli chodzi o seks, to jest dobrze, na mnie akurat działa.

o MenMag

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku MenMag

MenMag to środek w postaci tabletek. Megman stanowi suplement diety uzupełniający dietę w magnez. Według producenta jest to środek dietetyczny skierowany przede wszystkim do mężczyzn.

W składzie znaleźć można standardowo magnez oraz witaminę B6. MenMag to środek, który wzbogaca dietę w magnez oraz witaminę B6.


Ulotka MenMag
Poznaj szczegółowe informacje o MenMag z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki MenMag

Jak działa MenMag
Składniki produktu pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, wspomagają utrzymanie prawidłowego metab… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania MenMag
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement di… Przeczytaj więcej
Jak dawkować MenMag?
Dorośli: raz/dobę. Tabl. należy przyjmować podczas lub po posiłku, popijając wodą…. Przeczytaj więcej

Cena MenMag

MenMag jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:

MenMag w dawce substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 30 szt. tabl. w cenie:

 • 15.60PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 0.52PLN
 • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności MenMag:


  Zamienniki MenMag

  Zapoznaj się z zamiennikami MenMag. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku MenMag, a także zamienników.


  Gdzie można kupić MenMag?

  Sprawdź gdzie kupić MenMag. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku MenMag w aptece.

  Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


  MenMag składniki i działanie

  Poznaj skład MenMag i zastosowanie na dolegliwości
  Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

  MenMag jest stosowany w wypadku: Na kaca, Na naczynia krwionośne, Na Potencję,
  Główne składniki leku MenMag to: Magnez ,


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  23 Replies to “MenMag”