Braveran

Poznaj bliżej lek Braveran:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Braveran. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Braveran i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Braveran

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Braveran Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Braveran i opinie ekspertów

4.2
Nasi użytkownicy ocenili Braveran na ocenę średnią 4.2/10 na podstawie 137 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Braveran
wkoncu ktoś prawdę napisał.

o Braveran

Nie wiem, kto to w ogóle wprowadził do obrotu i sprzedaży.
O ile z „płonięciem konara” ;-) nigdy nie miałem problemu to z ciekawości postanowiłem spróbować jak to będzie po „cudownym środku” jakim rzekomo miał być Braveran.
I tu… żen… [przeczytaj całą opinię]

o Braveran

Skład taki, że teoretycznie powinno działać, a tu d… .Może jakby to pobrać ze trzy dni, to byłby jakiś efekt, ale jako specyfik doraźnie działający, to sprawdza się średnio. Bulgotanie w żołądku, jaja bolą a konar nie chce zapłon… [przeczytaj całą opinię]

o Braveran

Do d…

o Braveran

Beznadziejna lipA!!! Nie dziala wogole!!!!dajcie sobie z tym spokoj ….lek po H….u fest!

o Braveran

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Braveran

Braveran to środek wspomagający dietę (oficjalnie suplement diety) o działaniu wspomagającym erekcję.  Zawarte w Braveran susbtancje wspomagają erekcję w sposób naturalny. Nie jest to lek, który leczy problemy impotencji lecz wspomaga sam proces fizyczny wspomagając działania mięśni. Substancje zawarte w nim to L-arginina, korzeń Maca, Buzdyganek ziemny, Cynk, Selen, Witamina E. Swoją zawartością odróżnia się od popularnych środków takich jak Viagra czy Vialafil i Maxigra.

Lek w postaci tabletek do połykania.

Należy pamietać, że Braveran to suplement diety, a nie lek i to wyróżnia go pod tym względem na tle konkurencyjnych środków. Dzięki temu Braveran dostępny jest bez recepty

Dawkowanie Braveranu to 4 tabletki około godziny przed stosunkiem.

 


Gdzie można kupić Braveran?

Sprawdź gdzie kupić Braveran. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Braveran w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Braveran składniki i działanie

Poznaj skład Braveran i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Braveran jest stosowany w wypadku: Na Erekcję, Na Potencję, Suplement diety,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

137 Replies to “Braveran”

 1. Skutecznosc

  0

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  0

  Nie wiem, kto to w ogóle wprowadził do obrotu i sprzedaży.
  O ile z „płonięciem konara” ;-) nigdy nie miałem problemu to z ciekawości postanowiłem spróbować jak to będzie po „cudownym środku” jakim rzekomo miał być Braveran.
  I tu… żenada. Zażyłem 4 tabletki, czyli tak jak zalecano na opakowaniu, zażyłem ok . godziny 19:00. Minęła jednak 20:00, 21:30 i nic, totalnie zero reakcji. Jedyne co to nasilający się ból głowy i lekkie bóle brzucha (pod kątem wzdęć).
  Do godziny 24:00 ZERO JAKIEGOKOLWIEK działania jakie rzekomo miał zapewnić ten środek.
  (a raczej leki na mnie działają). Beznadzieja, moim zdaniem produkt typu „fake”, oszustwo, a producent powinien oddać wydane pieniądze. Dodatkowo pojawił się skutek wręcz odwrotny (czego nigdy wcześniej nie miałem) – w ciągu kilku kolejnych dni zaczął się problem ze zwykłym podnieceniem, zmniejszeniem odczuć, rodzajem odrętwienia członka przy podnieceniu itp.
  Nie polecam, wręcz odradzam, moim zdaniem wypadałoby zaskarżyć producenta o kłamstwo i działanie wprost przeciwne do reklam. A koszt 35 zł to zwyczajnie – kasa wyrzucona w błoto. Taaa… „korzeń zapłonie jak po Braveranie”…. – większej bzdury nie słyszałem, a mogę stwierdzić to z własnego doświadczenia… Omijać szerokim łukiem!