Poznaj bliżej lek Zinnat:
- Opis Zinnat
- Ranking i ogólna ocena Zinnat
- Jaka jest cena Zinnat?
- Jakie są zamienniki Zinnat?
- Sprawdź ulotkę Zinnat (dawkowanie, skutki uboczne, interakcje)
- Prawdziwe historie i komentarze pacjentów o Zinnat
- Gdzie kupić i za ile Zinnat?
- Składniki Zinnat i na jaką chorobę jest?
Ocena Zinnat
Jeśli zwykłe informacje z ulotki Zinnat Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Zinnat i opinie ekspertów
Opis leku Zinnat
Zinnat to jeden z leków, który jest dostępny w Polsce, stosowany przeciwko bakteriom Gram-dodatnim i Gram-ujemnym oraz przeciwko niektórym innym grzybom i wirusom. Poza tym, lek działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Lek ten może być stosowany w leczeniu zakażeń układu moczowego, ucha środkowego, dróg oddechowych, gardła i jamy ustnej. Może być również stosowany w leczeniu infekcji skóry i tkanek miękkich.
Zinnat jest dostępny w postaci tabletek, kapsułek i kropli do użytku doustnego, a także w postaci zawiesiny do użytku doustnego lub dożylnego. Dawkowanie leku dla dorosłych zazwyczaj wynosi 250-500 mg co 12 godzin, w zależności od ciężkości infekcji. Lek należy przyjmować doustnie po posiłkach wraz z dużą ilością wody.
Jednak lek Zinnat może mieć skutki uboczne, takie jak bóle głowy, zawroty głowy, biegunka, nudności, wymioty, bóle brzucha, zaburzenia smaku, zaburzenia widzenia lub wzrost masy ciała. Przed rozpoczęciem przyjmowania Zinnat konieczne jest zasięgnięcie porady medycznej, aby dowiedzieć się, czy odpowiedni jest dla Twojego stanu zdrowia.
W Polsce istnieje wiele odpowiedników leków, które mogą mieć podobne działanie do leku Zinnat. Niektóre z tych leków to Ceftrex, Cefuroxime, Axetine, Xorimax i Zinacef. Wszystkie te leki są dostępne w postaci tabletek, kapsułek i zawiesin do użytku doustnego lub dożylnego.
Wszystkie te leki są skuteczne w leczeniu infekcji układu moczowego, ucha środkowego, dróg oddechowych, gardła i jamy ustnej, a także infekcji skóry i tkanek miękkich. Mogą mieć jednak skutki uboczne, więc przed zażywaniem należy skonsultować się z lekarzem.
Gdzie można kupić Zinnat?
Sprawdź gdzie kupić Zinnat. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Zinnat w aptece.
Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć
Zinnat składniki i działanie
Poznaj skład Zinnat i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich
Zinnat jest stosowany w wypadku: Antybiotyk, Na Grypę, Na Infekcję, Na Liszaj, Na Przeziebienie, Na receptę, Na Zakażenie, Na Zapalenie, Na zapalenie oskrzeli, Na Zapalenie Płuc, Na zatoki, Przeciwbakteryjne,
Główne składniki leku Zinnat to: Cefuroksym ,
Najgorszy lek z mozliwych:( A dużo już przyjelam leków w swoim zyciu.. Po zinnat 500 dostałam wysokiej gorączki miałam wrażenie że mózg przestał działać siedziałam patrzyłam przed sb 2h.. straszna suchość w jamie ustnej A później wymioty.
Skutecznosc
0
Brak skutków ubocznych
0.2
Oplacalnosc
2.2
Biore zinnat 500mg drugi dzien a wsumie 2 dawke. Wczoraj na wieczor zrobilo mi sie dziwnie bylam mocno podenerwowana i zaczela mnie bolec glowa. Nie powiazalam tego z zinnatem. Dzisiaj jednak juz wiem ze to dzialania niepozadane. Glowa mi wrecz peka z bolu, mam zawroty glowy. A to najsilniejsza dawka z tego co widze.
Jestem tez poddenerwowana.
Skutecznosc
3.7
Brak skutków ubocznych
6.7
Oplacalnosc
2
Biorę go od 3 dni na zapalenie zatok, jest mi po nim strasznie niedobrze, okropne bóle głowy, cały się trzęsę po nim a biorę dawkę 250 mg…. Okropny lek
U kosmetyczki nabawiłam się zapalenia tchawicy, krtań przy wdechu boli okropnie, biorę ten antybiotyk już drugi dzień i nie widzę poprawy :<
Dostałam ten lek na zatoki i ból ucha. Fatalne skutki uboczne- bóle brzucha, biegunka, że śluzem, osłabienie, senność. Jestem zmuszona przerwać leczenie.
Skutecznosc
8.1
Brak skutków ubocznych
3.2
Oplacalnosc
4.1
Córka brała Zinnat na zapalenie pęcherza i zauważyłam, że nie ma apatytu jak kiedyś i jest rozkojarzona, brak skupienia.
Pęcherz wyleczony, ale lek ma skutki uboczne.
Skutecznosc
0
Brak skutków ubocznych
0
Oplacalnosc
0
Brałem na zapalenie zatok. Już po pierwszej dawce dopadł mnie koszmarny ból głowy, ale taki który unieruchamiał mnie na kilka godzin w łóżku. Po piątej dawce dostałem też nudności i zwymiotowałem. Szóstej dawki już nie wziąłem,bóle ustały. Na mnie zadziałał destrukcyjnie.
Skutecznosc
2.7
Brak skutków ubocznych
1.5
Oplacalnosc
1.2
Moja dziewczyna po 4 dawce 500mg zawroty glowy ciezkie do wytrzymania. Lek się nie nadaje skuteczność mała :/