Johimbina

Poznaj bliżej lek Johimbina:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Johimbina. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Johimbina i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Johimbina

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Johimbina Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Johimbina i opinie ekspertów

5.9
Nasi użytkownicy ocenili Johimbina na ocenę średnią 5.9/10 na podstawie 13 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Johimbina
Joszka Hcl bardzo dobry towar w połączeniu z kofeina. Biorę 10mg joszki +400mg kofeiny z rana, na czczo w odstępie 2 h przed śniadaniem (omelt) i następna dawkę przed siłką lub cardio 30 min tez 10mg +400mg.
Fat schodzi super, lecz tylko wt… [przeczytaj całą opinię]

o Johimbina

Ze względu na działanie joszka idealnie się spisuje w połączeniu z kawa, czy kofeiną. Choruję na nadciśnienie od kilku lat, mam włączona terapie lekami. Joszke stosuje 2x dziennie rano i przed treningiem, 0.2 mg/kg m.c. Jem 32 mg/dobę. Mó… [przeczytaj całą opinię]

o Johimbina

Zastanawiam się co ludzie tu piszą.Biorę johę od 2 tygodni, po 6 kapsów dziennie 3 na czczo i 3 przed treningiem i marnie to na mnie działa, żadne zawroty głowy żadne ciśnienie, tłuszcz się spala ładnie. Polecam na 100%

o Johimbina

Przy jedzeniu joszki nie można jeść produktów z tyraminą, najlepiej na czczo.

o Johimbina

Witam wyśmienita ta joszka po zażyciu 30mg na raz eksploduje działo! normalnie dobry bajer, możesz nawalać całą noc ! lać z kasku, mega petarda grzyba!

o Johimbina

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Johimbina

Johimbina jest zarazem stymulantem jak i afrodyzjakiem. Jej skuteczność w walce z impotencją została udowodniona w badaniach naukowych. Bardziej wątpliwy jest wpływ johimbiny na libido.
Innym zastosowaniem johimbiny jest pomoc przy odchudzaniu. Johimbina przyspiesza metabolizm, oraz pomaga spalać tłuszcz. Działa znacznie lepiej niż kofeina.
Johimbina przez niektóre osoby stosowana jest, jako dodatek do leczenia antydepresantami z grupy SSRI. Nie tylko wzmacnia działanie antydepresyjne leków, ale także pomaga pozbyć się negatywnych seksualnych skutków ubocznych tych leków.
Skutki uboczne są częste przy stosowaniu johimbiny. Ich szansa występowania wzrasta wraz z przyjętą dawką. Możemy spodziewać się przyspieszonego rytmu serca, uczucia nerwowości, pobudzenia, potliwości i podwyższonego ciśnienia krwi.


Ulotka Johimbina
Poznaj szczegółowe informacje o Johimbina z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Johimbina


Cena Johimbina

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Johimbina:


Zamienniki Johimbina

Zapoznaj się z zamiennikami Johimbina. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Johimbina, a także zamienników.


Gdzie można kupić Johimbina?

Sprawdź gdzie kupić Johimbina. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Johimbina w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Johimbina składniki i działanie

Poznaj skład Johimbina i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Johimbina jest stosowany w wypadku: Na Potencję,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 Replies to “Johimbina”

 1. Skutecznosc

  9.8

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Joszka Hcl bardzo dobry towar w połączeniu z kofeina. Biorę 10mg joszki +400mg kofeiny z rana, na czczo w odstępie 2 h przed śniadaniem (omelt) i następna dawkę przed siłką lub cardio 30 min tez 10mg +400mg.
  Fat schodzi super, lecz tylko wtedy, gdy ruszycie dupę, bo baranie tego zestawu bez wysiłku fizycznego nie ma sensu!
  Przy wymienionych wyżej dawkach brak skutków ubocznych. Pozdro

 2. Skutecznosc

  9.4

  Brak skutków ubocznych

  0

  Oplacalnosc

  1.7

  Ze względu na działanie joszka idealnie się spisuje w połączeniu z kawa, czy kofeiną. Choruję na nadciśnienie od kilku lat, mam włączona terapie lekami. Joszke stosuje 2x dziennie rano i przed treningiem, 0.2 mg/kg m.c. Jem 32 mg/dobę. Mój organizm świetnie toleruje johe, brak skutków ubocznych i nawet podniesionego ciśnienia. Szkoda tylko, że nie odczuwam praktycznie wcale efektu podniesienia libido:)

 3. Zastanawiam się co ludzie tu piszą.Biorę johę od 2 tygodni, po 6 kapsów dziennie 3 na czczo i 3 przed treningiem i marnie to na mnie działa, żadne zawroty głowy żadne ciśnienie, tłuszcz się spala ładnie. Polecam na 100%

 4. Witam wyśmienita ta joszka po zażyciu 30mg na raz eksploduje działo! normalnie dobry bajer, możesz nawalać całą noc ! lać z kasku, mega petarda grzyba!