Izotec

Poznaj bliżej lek Izotec:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Izotec. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Izotec i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Ocena Izotec

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Izotec Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Izotec i opinie ekspertów

6.6
Nasi użytkownicy ocenili Izotec na ocenę średnią 6.6/10 na podstawie 2 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Izotec

Stosowałam przez też miesiące. Skóra wspaniałe się wyleczyla ,włosy przestały się przetluszczac. Ale niestety po kilku miesiącach zaczęły się pojawiać gdzieniegdzie krostki . Jednak to nic w porównaniu do czasu gdy go nie stosowałam. … [przeczytaj całą opinię]

o Izotec

ODRADZAM IZOTEC!! Jeśli nie macie trądziku różowatego zostawiającego rozległe blizny, nie gódźcie się na kurację izotec -iem, ponieważ to lek (na receptę), po którego przyjmowaniu większy procent ludzi popełnia samobójstwo. Z tego co … [przeczytaj całą opinię]

o Izotec
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Ulotka Izotec
Poznaj szczegółowe informacje o Izotec z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Izotec


Cena Izotec

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Izotec:


Zamienniki Izotec

Zapoznaj się z zamiennikami Izotec. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Izotec, a także zamienników.


Gdzie można kupić Izotec?

Sprawdź gdzie kupić Izotec. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Izotec w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Izotec składniki i działanie

Poznaj skład Izotec i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Izotec jest stosowany w wypadku: Na Trądzik,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

2 Replies to “Izotec”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Stosowałam przez też miesiące. Skóra wspaniałe się wyleczyla ,włosy przestały się przetluszczac. Ale niestety po kilku miesiącach zaczęły się pojawiać gdzieniegdzie krostki . Jednak to nic w porównaniu do czasu gdy go nie stosowałam. Prawdopodobne trzeba tę kurację co jakiś czas powtarzać. Pomimo wszystko jestem zadowolona i wciąż szczęśliwa:-)

 2. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  2

  ODRADZAM IZOTEC!! Jeśli nie macie trądziku różowatego zostawiającego rozległe blizny, nie gódźcie się na kurację izotec -iem, ponieważ to lek (na receptę), po którego przyjmowaniu większy procent ludzi popełnia samobójstwo. Z tego co dowiadywałam się jakieś dwa lata temu, został on WYCOFANY we Francji i chyba w Niemczech, w telewizji w tych krajach robione były reportaże naukowe, dlaczego ten „lek” jest sprzedawany jeszcze w niektórych mniej zamożnych krajach, w tym w Polsce. Badania naukowe stwierdziły, że LEK IZOTEC POWODUJE NIEODWRACALNE ZMIANY W MÓŻDŻKU, CO ODPOWIADA ZA NIE MOŻLIWOŚC ODCZUWANIA UCZUC SZCZĘŚCIA do końca życia. Na to już nie ma lekarstwa, a ludzie pomimo 100% ustąpienia zmian zapalnych (bo blizny i tak pozostają), wpadali w depresje, a niektórzy nastolatkowie, nawet ci z bogatych rodzin, bo o tym był ten reportaż, targnęli się na życie.

  Co do Visaxinum, przyjmuję trzeci tydzień i na razie jest w porządku, ale zobaczymy co będzie po drugim miesiącu i jak odstawię, czy będzie różnica. (mam niewielki problem z trądzikiem i przetłuszczającą się skórą)