Fervex

Poznaj bliżej lek Fervex:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Fervex. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Fervex i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku


Ocena Fervex

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Fervex Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Fervex i opinie ekspertów

7.4
Nasi użytkownicy ocenili Fervex na ocenę średnią 7.4/10 na podstawie 4 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Fervex
Czy ktoś czuł się podniecony po wypiciu fervexu?

o Fervex

Lek bardzo dobry. Działa zawsze, jednak trzeba wypić minimum 5-6 saszetek. Smak cytrynowy niezbyt smaczny, malinowy troszkę lepszy, aczkolwiek szału nie ma. POLECAM

o Fervex

Fervex to sprawdzony przeze mnie i ceniony środek na grypę, chociaż w smaku niezbyt dobry. Lek jest bardzo skuteczny. Kilka dni przed matura poczułam, że łapie mnie przeziębienie, katar , lekki kaszel zaczęłam się denerwować. Bycie chorym … [przeczytaj całą opinię]

o Fervex

Bardzo dobry lek, naprawdę działa od razu. W smaku może nie jest rewelacyjny, ale na efekt nie trzeba czekać długo. Jak przeziębienie trwa około tygodnia, tak po stosowaniu Fervexu max 4-5 dni i jestem zdrowa :D Przy przeziębieniu jak najbard… [przeczytaj całą opinię]

o Fervex

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Fervex

Fervex jest lekiem przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który jest stosowany w leczeniu objawów ostrej infekcji układu oddechowego, w tym bólu gardła, gorączki, kaszlu i bólów głowy. Jest to lek przeznaczony do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Fervex zawiera cztery składniki aktywne, w tym paracetamol, ibuprofen, fenylefrynę i dekstrometorfan. Paracetamol i ibuprofen zmniejszają temperaturę ciała i ból, a fenylefryna i dekstrometorfan zmniejszają kaszel, a także obrzęk i stan zapalny wywołany przez infekcję.

Fervex jest dostępny w postaci tabletek lub syropu. Dawka leku dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia wynosi 1-2 tabletki lub 5-10 ml roztworu doustnego co 4-6 godzin. Dzieciom w wieku od 6 do 12 lat przepisuje się 1/2 – 1 tabletkę lub 2,5-5 ml syropu co 4-6 godzin.

Aby uniknąć przedawkowania, nie należy przekraczać zalecanej dawki leku lub stosować go częściej, niż wskazano na opakowaniu. W przypadku spożycia większej ilości leku niż zalecano należy skontaktować się z lekarzem.

Należy unikać stosowania leku Fervex z innymi lekami zawierającymi paracetamol lub ibuprofen, ponieważ podwojenie dawki może powodować uszkodzenie wątroby i nerki.

Istnieją również inne leki stosowane w celu łagodzenia objawów ostrej infekcji układu oddechowego, w tym ibuprofen i paracetamol w połączeniu z dekstrometorfanem i fenylefryną, a także kombinacje tych składników. Do leków tego typu zalicza się m.in. Coldrex Hotrem, Teraflu i Nurofen Cold & Flu. Te leki są dostępne w postaci tabletek lub syropu, dlatego należy przestrzegać dokładnie zalecanej dawki i stosować produkt o najniższej dawce składników aktywnych dostosowanej do wieku pacjenta.


Gdzie można kupić Fervex?

Sprawdź gdzie kupić Fervex. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Fervex w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Fervex składniki i działanie

Poznaj skład Fervex i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Fervex jest stosowany w wypadku: Bez recepty, Na ból, Na ból głowy, Na gorączkę, Na grypę, Na Grypę, Na Infekcję, Na kaszel, Na kaszel, Na migrenę, Na przeziębienie, Na Przeziebienie, Na żenskie płciowe, Zobacz Inne,
Główne składniki leku Fervex to: Paracetamol w połączeniach (bez psycholeptyków) ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 Replies to “Fervex”

 1. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  8

  Lek bardzo dobry. Działa zawsze, jednak trzeba wypić minimum 5-6 saszetek. Smak cytrynowy niezbyt smaczny, malinowy troszkę lepszy, aczkolwiek szału nie ma. POLECAM

 2. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Fervex to sprawdzony przeze mnie i ceniony środek na grypę, chociaż w smaku niezbyt dobry. Lek jest bardzo skuteczny. Kilka dni przed matura poczułam, że łapie mnie przeziębienie, katar , lekki kaszel zaczęłam się denerwować. Bycie chorym na maturze to najgorsze, co mogłoby mnie spotkać, ale fervex zwalczył wszelkie dolegliwości i to bardzo szybko. Cena za całe opakowanie dosyć wysoka, ale można kupić też pojedyncze saszetki. Polecam;)

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Bardzo dobry lek, naprawdę działa od razu. W smaku może nie jest rewelacyjny, ale na efekt nie trzeba czekać długo. Jak przeziębienie trwa około tygodnia, tak po stosowaniu Fervexu max 4-5 dni i jestem zdrowa :D Przy przeziębieniu jak najbardziej go polecam ;)