Orofar Max

Poznaj bliżej lek Orofar Max:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Orofar Max. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Orofar Max i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Ocena Orofar Max

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Orofar Max Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Orofar Max i opinie ekspertów

8.3
Nasi użytkownicy ocenili Orofar Max na ocenę średnią 8.3/10 na podstawie 21 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Orofar Max

Pomogło mi szybko, świetny lek.

o Orofar Max

Tragedia! Trochę bolało mnie gardło a lekarka przepisała mi ten lek, po psiknięciu gardło zaczęło bolec parę razy mocniej. Przy każdym przełykaniu śliny niesamowity ból. Nie polecam!!!

o Orofar Max

Miałam bóle wirusowe, bardzo mocne, trwały 2 miesiące, a w wymazie nic nie było. Lekarze rozkładali ręce, crp wynosiło 2, stanu zapalnego nie było, a bolało bardzo, jak ogniem. Orofar powoli, ale w ciągu 5 dni pomógł mi stanąć na nogi…. [przeczytaj całą opinię]

o Orofar Max

Jak dla mnie świetny. Jedyny, który pomaga na ból gardła. Jest droższy niż inne tabletki, ale działa, więc i tak bardziej się opłaca. Stosuję od dwóch lat. Polecam.

o Orofar Max

Orofar, aerozol do stosowania w jamie ustnej- rozdrażnia, przez co potęguje ból w gardle, nieskuteczny. Nie polecam.

o Orofar Max
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Opis leku Orofar Max

Orofar Max jest lekiem stosowanym przy bólu gardła. Skład jego jest dosyć typowy. Po pierwsze zawiera środek antyseptyczny, a po drugie substancję miejscowo znieczulającą, którą w przypadku orofaru jest lidokaina (w postaci chlorowodorku lidokainy). W związku z tym, że lek stosowany jest miejscowo skutki uboczne występują rzadko. Do poważniejszych zaliczyć można reakcję alergiczną.


Ulotka Orofar Max
Poznaj szczegółowe informacje o Orofar Max z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Orofar Max


Cena Orofar Max

Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Orofar Max:


Zamienniki Orofar Max

Zapoznaj się z zamiennikami Orofar Max. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Orofar Max, a także zamienników.


Gdzie można kupić Orofar Max?

Sprawdź gdzie kupić Orofar Max. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Orofar Max w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć


Orofar Max składniki i działanie

Poznaj skład Orofar Max i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Orofar Max jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

21 Replies to “Orofar Max”

 1. Tragedia! Trochę bolało mnie gardło a lekarka przepisała mi ten lek, po psiknięciu gardło zaczęło bolec parę razy mocniej. Przy każdym przełykaniu śliny niesamowity ból. Nie polecam!!!

 2. Skutecznosc

  9.9

  Brak skutków ubocznych

  9.8

  Oplacalnosc

  9.8

  Miałam bóle wirusowe, bardzo mocne, trwały 2 miesiące, a w wymazie nic nie było. Lekarze rozkładali ręce, crp wynosiło 2, stanu zapalnego nie było, a bolało bardzo, jak ogniem. Orofar powoli, ale w ciągu 5 dni pomógł mi stanąć na nogi. Ochładzał gardło, leczył. Uratował mi życie, a było bardzo źle.

 3. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Jak dla mnie świetny. Jedyny, który pomaga na ból gardła. Jest droższy niż inne tabletki, ale działa, więc i tak bardziej się opłaca. Stosuję od dwóch lat. Polecam.

 4. Skutecznosc

  10

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  10

  Lek jest znakomity. Uśmierza ból praktycznie natychmiastowo, bo w sobie zawiera 2 substancje – odkarzającą oraz przeciwbólową. Ma miętowy smak, dla mnie bardzo przyjemny. Do tej pory stosowałem inne specyfiki takie jak cholinex, tymianek i podbiał jednak nic mi nie pomaga tak jak on. Ma moim zdaniem tylko jedną wadę – cenę. Na 30 tabletek koszt w najtańszej aptece w moim pobliżu to 18.99zł. Ale cóż, nie warto żałować pieniędzy, jeśli chodzi o coś tak ważnego, jak nasze struny głosowe. Polecam!

 5. Tak, jak i w moim przypadku, pani w aptece od razu mi zaoferowała orofar. Nie działają kompletnie, nawet jest jeszcze gorzej. NIE POLECAM!!!!!!!