Excedrin

Poznaj bliżej lek Excedrin:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Excedrin. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Excedrin i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.





Ocena Excedrin

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Excedrin Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Excedrin i opinie ekspertów

4.4
Nasi użytkownicy ocenili Excedrin na ocenę średnią 4.4/10 na podstawie 30 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Excedrin

Mi ten lek pomaga. Po kilku latach stosowania zaczęłam miesiąc bóle brzucha. Są tak silne i utrzymują się do 2 tyg. Zauważyłam, że jest to po zażyciu 2 tabletek na raz.

o Excedrin

UWAŻAJCIE na ten lek! Bardzo łatwo się od niego uzależnić. Brałam go na bóle głowy, kiedy jeszcze nie był dostępny w Polsce (przesyłała mi go ciocia z USA). Fakt- przechodziło od razu, ale nie na długo. Po kilku miesiącach stosowania c… [przeczytaj całą opinię]

o Excedrin

Lek jak dla mnie bardzo dobryPo zazyciu bol po godzinie przechodziNie zgadzam sie ,ze nieskuteczny.Pozdrawiam

o Excedrin

Ten lek wręcz potęguje migrenę. Powinno się go zakazać. Czułem sie po tym strasznie, ból się wzmocnił, a do tego nieprzyjemne skutki uboczne. Fatalny środek, brałem wiele różnych preparatów – Ibuprofeny, ibuprofeny z pseudoefedryną (te… [przeczytaj całą opinię]

o Excedrin

Lek na tyle nieskuteczny i niebezpieczny, że wycofano go z wielu krajów. Polska, jak zwykle, jest niestety w tyle i nie dość, że wciąż można ten lek kupić, to kampanie reklamowe obiecujące „gruszki na wierzbie” są wszechobecne. A biorąc g… [przeczytaj całą opinię]

o Excedrin
Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Opis leku Excedrin





Excedrin Migrastop to lek przeciwbólowy do stosowania doustnego. Są to tabletki do połykania. Stosuje się do zapobiegania bólowi głowy, wynikającego z przewlekłych problemów nadwrażliwości na bóle migrenowe. Lek przyjmuje się doraźnie tzn w momencie występującego bólu , a nie w celu osłonowym.

 


Ulotka Excedrin




Poznaj szczegółowe informacje o Excedrin z ulotki. Informacje podzielone są tematycznie więc wybierz te które Ciebie interesują najbardziej. Przeczytaj też komentarze, na dole strony, osób które zażywały ten lek by potwierdzić informacje z ulotki Excedrin

Jak działa Excedrin
ASA ma właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne, przede wszystkim ze względu na hamowanie biosyntezy prostaglandyn i tromboksanu z kwasu arachidonowe… Przeczytaj więcej
Czy Excedrin można brać w ciąży?
Nie ma odpowiednich danych dotyczących stosowania produktu u kobiet w ciąży. Skojarzenie paracetamolu, ASA i kofeiny nie zostało zbadane u zwierząt. Ze względu na obecnoś… Przeczytaj więcej
Jak zalecane jest przyjmowanie Excedrin przy karmieniu piersią?
Nie ma odpowiednich danych dotyczących stosowania produktu u kobiet w ciąży. Skojarzenie paracetamolu, ASA i kofeiny nie zostało zbadane u zwierząt. Ze względu na obecnoś… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Excedrin?
Dorośli ( w wieku powyżej 18 lat).Ból głowy:zazwyczaj zalecaną dawką jest 1 tabl. Drugą tabletkę można przyjąć po upływie 4-6 h od zażycia pierwszej. W przypadku bardziej… Przeczytaj więcej
Jak dawkować Excedrin?
Dorośli ( w wieku powyżej 18 lat). Ból głowy: zazwyczaj zalecaną dawką jest 1 tabl. Drugą tabletkę można przyjąć po upływie 4-6 h od zażycia pierwszej. W przypadku bardzi… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Excedrin
Nadwrażliwość na ASA, paracetamol, kofeinę lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. U pacjentów, u których stosowanie kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ, takich… Przeczytaj więcej
Czy Excedrin można brać w ciąży?
Nie ma odpowiednich danych dotyczących stosowania produktu u kobiet w ciąży. Skojarzenie paracetamolu, ASA i kofeiny nie zostało zbadane u zwierząt. Ze względu na obecnoś… Przeczytaj więcej
Czy można pić alkohol z Excedrin?
Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowania leku. Alkohol moze oddziaływać na wchłanianie leku, wiązanie z białkami krwi i jego dystrybucję w ustroju także metabolizm… Przeczytaj więcej
Jak zalecane jest przyjmowanie Excedrin przy karmieniu piersią?
Lek może przenikać do mleka kobiet karmiących piersią…. Przeczytaj więcej
Interakcje Excedrin z napojami energetycznymi i Colą
Napoje z zawierające kofeinę powodują synergizm hiperaddycyjny – działanie kofeiny i leku podawanych jednocześnie jest większe niż suma działania leku i kofeiny oddzielni… Przeczytaj więcej
Czy Excedrin ma skutki uboczne?
Wiele z podanych poniżej niepożądanych działań produktu leczniczego jest uzależnione od dawki i wykazuje zmienność osobniczą. W tabeli 4-4 przedstawiono działania niepożą… Przeczytaj więcej
Czy Excedrin można przedawkować?
Związane z ASA: Objawy lekkiego zatrucia salicylanem obejmują zawroty głowy, szum uszny, głuchotę, nadmierną potliwość, nudności i wymioty oraz bóle głowy i rozkojarzenie… Przeczytaj więcej
Przeciwskazania zażywania Excedrin
Nie należy zażywać produktu razem z innymi preparatami zawierającymi paracetamol lub ASA. U pacjentów, u których wcześniej nie rozpoznano migreny, jak również u pacje… Przeczytaj więcej

Cena Excedrin





Excedrin jest lekiem dostępnym w różnych opakowaniach i dawkach w polskich aptekach. Cena nie zawsze zależy od punktu aptecznego, w której kupujesz ale również od dawki substancji aktywnej i ilości leku.
Na rynku polskim występują dawki:
250 mg+ 250 mg+ 65 mg

Excedrin w dawce 250 mg+ 250 mg+ 65 mg substancji aktywnej
Można kupić w opakowaniu zawierającym 10 szt. tabl. powl. w cenie:

  • 13.85PLN przy zakupie na 100%. Wtedy cena jednej kapsułki wynosi 1.39PLN
  • Szczegółowe ceny innych opakowań i odpłatności Excedrin:


    Zamienniki Excedrin

    Zapoznaj się z zamiennikami Excedrin. Dowiesz się o cenach zamienników i czy może jakiś nie jest refundowany przez NFZ. Przed pójściem do lekarza możesz też zweryfikować działanie i ewentualne skutki uboczne samego leku Excedrin, a także zamienników.






    Gdzie można kupić Excedrin?

    Sprawdź gdzie kupić Excedrin. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Excedrin w aptece.

    Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć






    Excedrin składniki i działanie

    Poznaj skład Excedrin i zastosowanie na dolegliwości
    Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

    Excedrin jest stosowany w wypadku: Zobacz Inne,


    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    30 Replies to “Excedrin”

    1. Skutecznosc

      7.9

      Brak skutków ubocznych

      9.5

      Oplacalnosc

      0

      Mi ten lek pomaga. Po kilku latach stosowania zaczęłam miesiąc bóle brzucha. Są tak silne i utrzymują się do 2 tyg. Zauważyłam, że jest to po zażyciu 2 tabletek na raz.

    2. Skutecznosc

      3

      Brak skutków ubocznych

      0

      Oplacalnosc

      0

      UWAŻAJCIE na ten lek! Bardzo łatwo się od niego uzależnić. Brałam go na bóle głowy, kiedy jeszcze nie był dostępny w Polsce (przesyłała mi go ciocia z USA). Fakt- przechodziło od razu, ale nie na długo. Po kilku miesiącach stosowania co kilka dni miałam już migreny, połączone z przyjazdem pogotowia (zaniki widzenia, omamy, itd.) Nadal jednak go stosowałam, nie wyobrażałam sobie życia bez EXCEDRINU. Miałam go zawsze przy sobie. Po ok. 2 latach regularnego stosowania zaczęłam mieć problemy ginekologiczne. Okazało się, że jeden jajnik jest jak to nazwał lekarz „zmacerowany”. Zapytał, czy przyjmuję jakieś leki, kiedy pokazałam opakowanie Excedrinu kazał mi go natychmiast odstawić. Wytłumaczył, że zawiera bardzo niebezpieczne substancje (nie pamiętam teraz dokładnie jakie). Nie wyobrażałam sobie, jak mogę nie brać tych tabletek, ale ginekolog nastraszył mnie usunięciem jajnika. Przemęczyłam się kilka dni z okładami na głowie, i wypijaniem litrów wody, i wyobraźcie sobie, że od tamtej pory nie wiem co to jest migrena i ból głowy. Ta tabletka powoduje migreny, wiem to na pewno. Oczywiście wszystko wróciło do normy i teraz mam problem z głowy. Nie sięgajcie po te tabletki, one są naprawdę szkodliwe!

    3. Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      Ten lek wręcz potęguje migrenę. Powinno się go zakazać. Czułem sie po tym strasznie, ból się wzmocnił, a do tego nieprzyjemne skutki uboczne. Fatalny środek, brałem wiele różnych preparatów – Ibuprofeny, ibuprofeny z pseudoefedryną (te działają chyba najlepiej w moim przypadku), Solpadeine, zwykła Aspiryna, każdy jakoś pomagał. Excedrin to natomiast jakaś kpina.

    4. Lek na tyle nieskuteczny i niebezpieczny, że wycofano go z wielu krajów. Polska, jak zwykle, jest niestety w tyle i nie dość, że wciąż można ten lek kupić, to kampanie reklamowe obiecujące „gruszki na wierzbie” są wszechobecne. A biorąc go można sobie prędzej zaszkodzić, niż pomóc.

    5. Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      10

      Oplacalnosc

      2

      Może i dobry lek, tylko absolutnie nie na migrenę. W przypadku bólu migrenowego nie działa wcale.

    6. Skutecznosc

      2

      Brak skutków ubocznych

      2

      Oplacalnosc

      2

      Pierwszego dnia po zażyciu czułam się lepiej, natomiast od razu pojawiły się niezwykle uciążliwe skutki uboczne. Bardzo intensywny ból brzucha, nudności i jadłowstręt. Drugiego dnia na samą myśl o przyjęciu tabletki dostawałam odruchu wymiotnego. LEK ABSOLUTNIE NIE NADAJE SIĘ DLA OSÓB Z WRAŻLIWYM ŻOŁĄDKIEM.