Miansec


Miansec to lek antydepresyjny. Zawiera mianserynę, a więc tę samą substancję aktywną, co Lerivon. Miansec należy do rzadko stosowanej grupy czterocyklicznych leków przeciwdepresyjnych. Leki o właściwościach antydepresyjnych działają zazwyczaj poprzez blokowanie wychwytu neuroprzekaźników. Miansec również prezentuje takie działanie, jednak podstawowym jego działaniem jest wzmaganie wyrzutu neuroprzekaźników. Lek powodować może różne skutki uboczne. Pacjenci narzekają np. na wzmożony przyrost masy ciała i jeśli otyłość już wcześniej była problemem, Miansec bywa w takich przypadkach odradzany. Innymi działaniami niepożądanymi są: senność i zawroty głowy (szczególnie przy wstawaniu).
Napisz swoją opinię o Miansec


Cena Miansec
Skutki uboczne Miansec
Dawkowanie Miansec
Zamienniki Miansec
Forum Miansec
Najnowsza opinia o Miansec
Zastosowanie i składniki Miansec
Gdzie można kupić Miansec?

Opinie o Miansec (43)

Miansec, ocena średnia

5.7333333333333

Skutecznosc

64/10

  Brak skutków ubocznych

  50/10

   Oplacalnosc

   58/10
    1. Opinia użytkownika o Miansec :

     U mnie występują obydwa objawy, czyli senność, zawroty i otyłość. Przerywam leczenie tym lekarstwem.

    2. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Biorę miansec od sierpnia 2016, na początku dawka 10 mg nie działała, później 20 i 30 średnio pomagało ze snem, dopiero przy dawce 40 mg zasypiam bez problemów. U mnie brak skutków ubocznych z przybieraniem na wadze, czy zawrotami głowy. Bardzo rzadko zdarza się wzmożona senność przez cały dzień.

    3. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     8.4

     Brak skutków ubocznych

     7.8

     Oplacalnosc

     9

     Dla mnie rewelacja, śpię po nim dobrze.

    4. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     9

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Lek działa bez zarzutu, żadnych skutków ubocznych nie mam, nawet nie tyję, stosuję od 1,5 miesiąca w dawce jednorazowej 2 tabletki po 30 mg na noc.

    5. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     7.6

     Brak skutków ubocznych

     5.6

     Oplacalnosc

     9.3

     5 mg na noc jest w porządku, mniejsze napięciowe bóle głowy, polecam.

    6. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     8.3

     Biorę ten lek od 10 dni. Leczę nim bardzo silne i częste (nawet 40 na dobę) uderzenia gorąca i nocne poty. Nie wiem, czy przytyje. Na razie waga stoi. Ale w moim przypadku lek działa rewelacyjnie.

    7. Opinia użytkownika o Miansec :

     Witam, biorę dawkę 10 mg. Po pierwszej nocy nie mógł mnie dobudzić budzik, zmniejszyłem dawkę sobie sam na 5 mg, czy tak można???

    8. Opinia użytkownika o Miansec :

     Jestem bardzo rozczarowany tym lekiem. Miałem brać 15mg rano i 30mg wieczorem. Wziąłem poranną dawkę i po jakiejś godzinie zaczął się mój „koszmar”. Przespałem cały dzień z przerwą na obiad (przez zawroty głowy potrzebowałem pomocy przy wstaniu z łóżka). Kolacji w ogóle nie jadłem gdyż obudziłem się około 22:00. Nawet wtedy czułem się źle – senny, poddenerwowany bez powodu, w głowie mi się okropnie kręciło.
     Ten lek to kompletna porażka. Ja rozumiem, że organizm musi się przyzwyczaić, ale nie sądzę, by miało to być kosztem całego dnia (a było to jedynie 1/2 tabletki, nie chcę nawet myśleć co by było po całej). Być może osoby z trudnościami w zasypianiu polubią ten lek, jednak na depresję jest on beznadziejny.

    9. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     7.8

     Oplacalnosc

     1.6

     Powiem tyle – 13 kilo w półtora tygodnia, z początku kolorowe, realistyczne sny, potem zniknęły już nawet piękne sny, pozostało zamulenie na cały dzień i niesamowite obżarstwo. Nigdy więcej.

    10. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     2

     Córka lat 11 bierze miansec od półtora miesiąca. Odczuwa wzmożony apetyt, przytyła 3 kg, niby lek na depresję, a nadal boi się wychodzić z domu.

    11. Opinia użytkownika o Miansec :

     Biorę ponad dwa lata i czuję się bardzo dobrze. Jestem po ciężkiej depresji, moja dawka to 60 mg na dobę. Na początku przytyłem 6 kg, ale brałem też inne leki. Teraz to dawka zapobiegająca nawrotom, oraz na sen.Co do wagi, to po odstawieniu tych innych spadła o 3 kg i się trzyma.

    12. Opinia użytkownika o Miansec :

     Biorę ten lek od 4 tygodni i też mam odlot po po godzinie. Jedynie, co mnie nie pokoi, to że śnią mi sie koszmary i to nawet wes realistyczne, a pozatym zgrublem 3kg pozdrooooooooooo

    13. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     10

     Biorę od prawie 2 miesięcy na problemy ze snem , narazie spię dobrze, lekkie trudności z zaśnięciem ale potem już ok, jesli obudzę sie w nocy to siku i z powrotem zasypiam . Jedynie przytyłam 4 kg i trzymam teraz dietę odchudzającśą i nic nie chudnę .

    14. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Ja biorę ten lek od 2 tygodni(15mg wieczorem), miałam problemy ze spaniem. Śpię po nim rewelacyjnie, czuję się wyspana i wypoczęta. Sny są zupełnie normalne. Wcześniej brałam przez miesiąc trittico, ale w ogóle na mnie nie działał i męczyłam się tylko niepotrzebnie( lekarz wystawił złą diagnozę, potem poszłam do innego i dał mi miansec). Na razie nie tyję, apetyt wrócił i jem jak dawniej( po trittico miałam odruch wymiotny przy jedzeniu.)Zastanawiam się tylko jak długo mam go jeszcze brać, bo już czuję się naprawdę dobrze i wolałabym zacząć zasypiać sama. Czy ktoś wie ile się minimalnie ten lek bierze? W każdym razie za jakiś czas i tak się wybiorę do lekarza.

    15. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     8

     Oplacalnosc

     10

     Biorę miansec już od roku faktycznie przytyłem jakieś 10 kg, ale u mnie to nie problem bo byłem zawsze bardzo szczupły. Co do skuteczności to na mnie działa bardzo dobrze póki co. Senność miałem jedynie na samym początku brania leku, poza tym nic innego nie odczuwałem nigdy, co najważniejsze rano nie mam problemów z wstawaniem i czuję się wypoczęty.

    16. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     6

     Oplacalnosc

     8

     Miansec , Leriwon to świetny lek.Dla nowicjuszy faktycznie może być kiler.Ale z czasem brania działanie nasenne mija i pojawia się bardzo miły stan wstawania o danej porze.Lek w ciągu dnia uspokaja ma się ochotę na wszystko.Moja wieczorna dawka to 60mg.Jedyna wada to tycie +30kg dlatego musiałem przerwać branie tego leku.

    17. Opinia użytkownika o Miansec :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Spać, spać i jeszcze raz spać. Lek niby uspokaja, ale rano nie można się obudzić, człowiek potrzebuje około godziny na dojście do siebie. Po godzinie da się już funkcjonować, ale długo jest się jeszcze ospałym.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.