Seronil


Seronil, bez wątpienia, ma wiele zalet i stwarza wiele powodów, by być stosowanym, jako lek pierwszej linii przy depresji. Na przestrzeni ostatnich lat używany był niewiarygodnie często. Mowa tu o dziesiątkach milionach recept. Oczywiście nie na sam seronil, ale o jego odpowiednikach w innych krajach, mających jednak w składzie tę samą substancję aktywną ? fluoksetynę. Przykładem takiego odpowiedniku jest prozac. Seronil jest lekiem nie tylko na depresję. Bardziej nawet niż na depresję lek nadaje się do używania przy nerwicach i fobiach. Nie pozostawiając wątpliwości napiszę, że seronil nie jest najbardziej efektywnym lekiem. Jego jednak dużym plusem jest to, że nie powoduje bardzo groźnych skutków ubocznych. Skutki uboczne są raczej łagodne: może być to senność, uczucie zmęczenia, mogą pojawić się nudności.

 

Napisz swoją opinię o Seronil
Cena Seronil
Skutki uboczne Seronil
Dawkowanie Seronil
Zamienniki Seronil
Najnowsza opinia o Seronil
Zastosowanie i składniki Seronil
Gdzie można kupić Seronil?

Opinie o Seronil (115)

Seronil, ocena średnia

6.7

Skutecznosc

70/10

  Brak skutków ubocznych

  58/10

   Oplacalnosc

   73/10
    1. Opinia użytkownika o Seronil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     10

     Na mnie lek podziałał w 100%, zmieniło się moje nastawienie do wszystkiego na plus. Nie zauważyłam skutków ubocznych. Polecam.

    2. Opinia użytkownika o Seronil :

     Skutecznosc

     9.8

     Brak skutków ubocznych

     6.4

     Oplacalnosc

     7.9

     Tak naprawdę lek zaczął u mnie działać po 6 tygodniach. Działa, ale trzeba czekać bardzo długo. 4 tygodnie nic dopiero w 5 tygodniu polepszenie, ale tez nie od razu. 6 tydzień jest dopiero poprawa, ale polecam i życzę cierpliwości biorącym lek. Moja dawka 20 mg na dobę. Pozdrawiam.

    3. Opinia użytkownika o Seronil :

     Skutecznosc

     4.7

     Brak skutków ubocznych

     1.4

     Oplacalnosc

     4.5

     Wyrównał mi psychikę po dolinie choroby nowotworowej, żyję w miarę normalnie, dzięki kompetentnemu psychiatrze z Opolskiej z Poznania.

    4. Opinia użytkownika o Seronil :

     Skutecznosc

     10

     Brak skutków ubocznych

     9.9

     Oplacalnosc

     9.9

     Witam, na nerwice lekowa leczę się 5 lat. Tabletki początkujące to pramolan 50mg. Lęki cały czas były, trochę, czasami lepsze samopoczucie, ale ogólnie bez szału, na każdej wizycie u lekarza pani doktor na tema lęku, że jeszcze jest, mówiła, że trzeba czekać…itd. I tak przez 4.5 roku męczarni, zmieniłam lekarza, przepisał mi seronil. Brałam stopniowo rano przez pierwszy tydz. 0.5 tab, drugi tydz. 1 tabletki, tak dalej, aż doszłam do 2 tabletek dawka 20 mg i do tego ten pramolan. Po 4 tyg. zaczęłam schodzić z pramolanu stopniowo, muszę powiedzieć, że ze zmianą lekarza trafiłam w 10 i z lekiem seronil 20mg. Po 4 tyg. brania zero, nic się nie działo w 5 tyg. Były dni lepsze, ale od 6 tyg. byłam jak nowo narodzona, chęć do życia, nie bałam się sama wyjść. Lek jest cudowny. Działa cuda, biorę już 6 miesięcy i jest super. Polecam.

    5. Opinia użytkownika o Seronil :

     Mam nerwice lekowa i depresje nerwicową. Biorę od dwóch miesięcy seronil 20 mg. Masakra, nie śpię po nocach, w środku czuje poddenerwowanie, nie mam smaku i szczękościsk. Mam nadzieje, że to przejdzie, bo dłużej nie uniosę.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.