Eurespal


Napisz swoją opinię o Eurespal


Cena Eurespal
Skutki uboczne Eurespal
Dawkowanie Eurespal
Zamienniki Eurespal
Forum Eurespal
Najnowsza opinia o Eurespal
Zastosowanie i składniki Eurespal
Gdzie można kupić Eurespal?

Opinie o Eurespal (4)

Eurespal, ocena średnia

5.2

Skutecznosc

54/10

  Brak skutków ubocznych

  48/10

   Oplacalnosc

   54/10
    1. Opinia użytkownika o Eurespal :

     Lek został mi przepisany na problemy z uchem. Miałam go stosować codziennie 3×1. Po 2 dawkach czułam straszne zmęczenie, mimo przespania 9 godzin nie byłam w stanie się dobudzić, ale pomyślałam, że to przez zmianę pogody lub ciśnienia. Po 4 tabletkach pojawił się dziwny niepokój, apatia, trudności z koncentracją, wykwity skórne. Po 6 tabletkach- palpitacje serca ( myślałam, że dostanę zawału serca!), duszność, drętwienie rąk i brak siły, żeby w ogóle wstać z łóżka. Mój chłopak wezwał karetkę i lekarz kazał mi natychmiast odstawić lek! dostałam leki na uspokojenie, ale działanie Eurespalu czułam jeszcze przez kilka następnych godzin.
     Ze względu na poważne objawy niepożądane i częste ich występowanie u różnych osób, odradzam jego stosowanie komukolwiek!
     Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, co znalazłam w ulotce Eurespalu: w pkt 4. Możliwe działania niepożądane jest podpunkt, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałam w żadnej ulotce przyjmowanego przeze mnie leku. Mianowicie podpunkt dotyczy zgłaszania działań niepożądanych do Departamentu Monitorowania Działań Niepożądanych Działań Produktów Leczniczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie, email: adr@urpl.gov.pl. Czyli są jakieś podejrzenia, że lek jest niebezpieczny?!?
     Ja na pewno do nich napiszę i do tego samego zachęcam i inne osoby.

    2. Opinia użytkownika o Eurespal :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     10

     Oplacalnosc

     8

     Skuteczny lek, który pomógł mi przy zapaleniu oskrzeli. Jak przedmówca powiedział „czuje się jego działanie” .

    3. Opinia użytkownika o Eurespal :

     Skutecznosc

     2

     Brak skutków ubocznych

     2

     Oplacalnosc

     2

     Witam,
     nieskuteczny lek z ciężkimi skutkami ubocznymi…. nie wiem, jak lekarzy nadal mają sumienie, żeby go komuś wypisywać.

    4. Opinia użytkownika o Eurespal :

     Skutecznosc

     8

     Brak skutków ubocznych

     4

     Oplacalnosc

     8

     Jestem przyzwyczajony do stosowania tego leku, przy co poważniejszych infekcjach gardła i okolic. Mi ułatwia oddychanie i zmniejsza obrzęk. Często choruję na choroby tak zwanych górnych dróg oddechowych, głownie z powodu takiego, że mam alergię i nos mam zatkany. Jeśli nie zadbam o oczyszczenie nosa to, to, co siedzi w nosie spływa mi do gardła. Tam staje się miejscem idealnym dla życia bakterii. Jeśli jakieś niebezpieczne czają się w powietrzu, to mają łatwo, by opanować moje gardło. A stamtąd infekcja bez problemu przechodzi w niższe partie układu oddechowego, jak na przykład oskrzela. Stąd właśnie wielokrotnie miewam różne choroby. Eurespal biorę na te poważniejsze. To taka jakby jedna substancja, która działa na różne sposoby. Ma efekt przeciwzapalny, a dodatkowo działa antyalergicznie. W konsekwencji u ludzi takich, jak ja uderza też w pierwotną przyczynę całej choroby. Lek jest silny, czuje się jego działanie, ale jak większość preparatów antyalergicznych, powoduje senność. Ja i tak i bez leku jestem mało aktywny i śpiący nawet bez wyraźnego powodu, więc dodatkowa senność jest bardzo niemile widziana.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.