Eurespal

Opinie o Eurespal

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Eurespal Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Eurespal

4.5
Nasi użytkownicy ocenili Eurespal na ocenę średnią 4.5/10 na podstawie 6 komentarzy opublikowanych na Szczegółowe oceny przeczytaj tutaj lub napisz swoją opinię.

Informacje o Eurespal

Posiadamy dużo informacji o lekach dostępnych w Polsce. Dzięki naszym ekspertom jestesmy w stanie dostarczyć szczegółowych informacji o farmaceutykach.
Sprawdź informacje o Eurespal, których nie znajdziesz na innych stronach.

Znasz zamienniki Eurespal?

Sprawdź tańsze i lepsze

Sprawdź cenę Eurespal

Poznaj refundację NFZ i ceny leku dla różnych opakowań

Gdzie kupić Eurespal?

Sprawdź dostępność Eurespal

Ulotka Eurespal

Przeczytaj ulotkę przed zażyciem

Chcesz porozmawiać o Eurespal?

Wejdź i opisz swoją historię na

Ulotka Eurespal

Zapoznaj się z ulotką leku i poznaj szczegółowe informacje o Eurespal
Poniżej wybrane sekcje ulotki, które mogą Ciebie zainteresować

Eurespal skutki uboczne

Dowiedz się o ubocznych skutkach Eurespal

Eurespal w ciąży

Sprawdź czy Eurespal można brać w ciąży

Eurespal dawkowanie

Jakie jest zalecane dawkowanie Eurespal

Eurespal działanie i stosowanie

Dowiedz się o Eurespal Eurespal działanie i stosowanie

Eurespal przedawkowanie

Sprawdź jak wygląda przedawkowanie Eurespal

Eurespal a karmienie piersią

Przeczytaj zalecenia zażywania Eurespal przy karmieniu piersią

Eurespal przeciwskazania

Informacje o przeciwskazaniach zażywania Eurespal

Eurespal a alkohol

Sprawdz czy można zażywać Eurespal po alkoholu

Eurespal zastosowanie i składniki

Poznaj zastosowanie Eurespal na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich


Eurespal jest stosowany w wypadku: Na grypę, Na Grypę, Na katar, Na przeziębienie, Na Przeziebienie, Na receptę, Na zapalenie płuc, Na Zapalenie Płuc,
Główne składniki leku Eurespal to: Fenspiridum , Fenspiryd ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

6 Replies to “Eurespal”

 1. Do tej pory nie miałam problemów z lekami, ale po 3 tabletkach tego dziadostwa tętno skoczyło mi do 127 uderzeń, gdzie mam na co dzień niskie ciśnienie i puls.

 2. Lek został mi przepisany na problemy z uchem. Miałam go stosować codziennie 3×1. Po 2 dawkach czułam straszne zmęczenie, mimo przespania 9 godzin nie byłam w stanie się dobudzić, ale pomyślałam, że to przez zmianę pogody lub ciśnienia. Po 4 tabletkach pojawił się dziwny niepokój, apatia, trudności z koncentracją, wykwity skórne. Po 6 tabletkach- palpitacje serca ( myślałam, że dostanę zawału serca!), duszność, drętwienie rąk i brak siły, żeby w ogóle wstać z łóżka. Mój chłopak wezwał karetkę i lekarz kazał mi natychmiast odstawić lek! dostałam leki na uspokojenie, ale działanie Eurespalu czułam jeszcze przez kilka następnych godzin.
  Ze względu na poważne objawy niepożądane i częste ich występowanie u różnych osób, odradzam jego stosowanie komukolwiek!
  Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, co znalazłam w ulotce Eurespalu: w pkt 4. Możliwe działania niepożądane jest podpunkt, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałam w żadnej ulotce przyjmowanego przeze mnie leku. Mianowicie podpunkt dotyczy zgłaszania działań niepożądanych do Departamentu Monitorowania Działań Niepożądanych Działań Produktów Leczniczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie, email: adr@urpl.gov.pl. Czyli są jakieś podejrzenia, że lek jest niebezpieczny?!?
  Ja na pewno do nich napiszę i do tego samego zachęcam i inne osoby.

 3. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  10

  Oplacalnosc

  8

  Skuteczny lek, który pomógł mi przy zapaleniu oskrzeli. Jak przedmówca powiedział „czuje się jego działanie” .

 4. Skutecznosc

  2

  Brak skutków ubocznych

  2

  Oplacalnosc

  2

  Witam,
  nieskuteczny lek z ciężkimi skutkami ubocznymi…. nie wiem, jak lekarzy nadal mają sumienie, żeby go komuś wypisywać.

 5. Skutecznosc

  8

  Brak skutków ubocznych

  4

  Oplacalnosc

  8

  Jestem przyzwyczajony do stosowania tego leku, przy co poważniejszych infekcjach gardła i okolic. Mi ułatwia oddychanie i zmniejsza obrzęk. Często choruję na choroby tak zwanych górnych dróg oddechowych, głownie z powodu takiego, że mam alergię i nos mam zatkany. Jeśli nie zadbam o oczyszczenie nosa to, to, co siedzi w nosie spływa mi do gardła. Tam staje się miejscem idealnym dla życia bakterii. Jeśli jakieś niebezpieczne czają się w powietrzu, to mają łatwo, by opanować moje gardło. A stamtąd infekcja bez problemu przechodzi w niższe partie układu oddechowego, jak na przykład oskrzela. Stąd właśnie wielokrotnie miewam różne choroby. Eurespal biorę na te poważniejsze. To taka jakby jedna substancja, która działa na różne sposoby. Ma efekt przeciwzapalny, a dodatkowo działa antyalergicznie. W konsekwencji u ludzi takich, jak ja uderza też w pierwotną przyczynę całej choroby. Lek jest silny, czuje się jego działanie, ale jak większość preparatów antyalergicznych, powoduje senność. Ja i tak i bez leku jestem mało aktywny i śpiący nawet bez wyraźnego powodu, więc dodatkowa senność jest bardzo niemile widziana.