Clexane

Poznaj bliżej lek Clexane:

Witaj na stronie, na której znajdziesz nie tylko informacje z ulotki o leku ale także poznasz prawdziwe historie i opinie ekspertów o Clexane. Rzetelne opinie ekspertów, historie pacjentów wraz z informacjami o alternatywnych zamiennikach wraz z cenami i refundacją NFZ przedstawiamy byś byś była / był świadomy w momencie ich zakupu. Poznaj lepiej skutki uboczne Clexane i zweryfikuj reklamy leku i sprawdź czy jest tak dobry, a może są lepsze zamienniki. Zawsze doceniamy twoją opinię, więc proszę pomóż nam rozwijać ta stronę i zostaw swój komentarz o leku dla innych.

Napisz swoją opinię o tym leku






Ocena Clexane

Jeśli zwykłe informacje z ulotki Clexane Ci nie wystarczają, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe historie o Clexane i opinie ekspertów

6.6
Nasi użytkownicy ocenili Clexane na ocenę średnią 6.6/10 na podstawie 18 komentarzy opublikowanych na
Najnowsze historie o Clexane
Brałam cexane prawie rok mając zakrzepice, a w konsekwencji zator płuc. Uratowała mi życie, nie miałam skutków ubocznych i z perspektywy czasu nie zamieniłabym na środki doustne, gdzie non stop trzeba kuc żyły i kontrolować inr.

o Clexane

Po 8 zastrzykach 80 bolą mnie wszystkie mięśnie i mam zawroty głowy. Mam 70 lat.

o Clexane

Proszę o jakiś kontakt, gdyż od wczoraj biorę te leki również na zakrzepice. Chciałabym dowiedzieć się, jak przebiega ta choroba i czego mogę się spodziewać. Nie chcę czytać opinii z Internetu… tylko kogoś, kto również chorował na… [przeczytaj całą opinię]

o Clexane

Biore Clexane 32 miesiace… prawie 3 lata.
Jestem po przebytej zakrzepicy żył głębokich, za czym idą inne powikłania, że nie mogę brać tabletek. Ostatnio zauważyłam, że mi w stawach strzyka. Do takiego stopnia, że mi palec wyskakuje i m… [przeczytaj całą opinię]

o Clexane

Witam. Ostatnio uraz stawu skokowego zmusił mnie do brania zastrzyków. Skutki uboczne jakie odczułem to bóle głowy, oraz w dużym stopniu utrata smaku. Po zakończeniu kuracji czucie smaku powoli wraca do normy :)

o Clexane

Zachęcamy do pisania swoich historii o leku.
Napisz swoja opinię o leku i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Napisz swoją opinię o tym leku


Opis leku Clexane





Clexane to przygotowane zastrzyki do iniekcji podskórnych. Lek podawany jest przez kilkutygodniowy okres po operacjach chirurgicznych, po to, aby utrudniał tworzenie się zakrzepów krwi.
Skutki uboczne są bardzo rzadko spotykane. Mogą jednak pojawić się krwawienia, oraz reakcje alergiczne.


Gdzie można kupić Clexane?

Sprawdź gdzie kupić Clexane. Poszukaj najlepszej lokalizacji oraz ceny by zamówić. Zawsze porównaj cenę i dostępność leku Clexane w aptece.

Użyj poniższej wyszukiwarki, kliknij SZUKAJ by rozpocząć






Clexane składniki i działanie

Poznaj skład Clexane i zastosowanie na dolegliwości
Sprawdź inne leki i przeczytaj opinie o nich

Clexane jest stosowany w wypadku: Na Chorobę Niedokrwienną Serca, Na Choroby Naczyń Krwionośnych, Na receptę, Na żylaki, Na Żylaki, Przeciwzakrzepowe,
Główne składniki leku Clexane to: Enoksaparyna ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

18 Replies to “Clexane”

 1. Skutecznosc

  9.7

  Brak skutków ubocznych

  9.1

  Oplacalnosc

  9

  Brałam cexane prawie rok mając zakrzepice, a w konsekwencji zator płuc. Uratowała mi życie, nie miałam skutków ubocznych i z perspektywy czasu nie zamieniłabym na środki doustne, gdzie non stop trzeba kuc żyły i kontrolować inr.

 2. Skutecznosc

  8.9

  Brak skutków ubocznych

  3.7

  Oplacalnosc

  3.3

  Biore Clexane 32 miesiace… prawie 3 lata.
  Jestem po przebytej zakrzepicy żył głębokich, za czym idą inne powikłania, że nie mogę brać tabletek. Ostatnio zauważyłam, że mi w stawach strzyka. Do takiego stopnia, że mi palec wyskakuje i muszę mieć wstawiany.
  I się zastanawiam, czy to może być od tego?